Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa

Dodano: 2018-04-04
Zmodyfikowano: 2018-04-04

3. kolejka zaplecza Bilardowej Ekstraklasy na horyzoncie

Wielkimi krokami zbliża się inauguracyjny zjazd Bilardowej Ekstraklasy. Za dwa tygodnie Galeria Echo w Kielcach ugości 9 zespołów, które staną do walki o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2018. Jednak już w ten weekend przy stołach bilardowych spotkają się drużyny, które w przyszłym sezonie zasilą szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej oraz te, które na swoją szansę poczekają jeszcze minimum dwa lata. Przed nami 3. kolejka I i II Ligi Bilardowej.


W sobotę kije skrzyżują drugoligowcy. Po dwóch seriach, w grupie pierwszej na prowadzeniu Spider Wrocław i Zakręcona Bila Poznań. Tę dwójkę goni Akademia Bilardowa Rokietnica Radka Babicy, której zbliżający się mecz z Zakęconą, może być kluczowy w ułożeniu czołówki tabeli. W grupie drugiej liderami Maximus Bydgoszcz i Green Club II Gdańsk a w trzeciej skład, który jeszcze do niedawna występował w Bilardowej Ekstraklasie - Joker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki. Po piętach depcze im team z Łodzi - Kwiaty Polskie Frame. Grupa czwarta za liderów ma zespół Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze, na drugiej pozycji juniorzy Bogdana Wołkowskiego z Fair Play Jaworzno. W grupie podlasko-mazurskiej na prowadzeniu Hotel Mazury Giżycko i SKB Mrągowo. Billboard Warszawa prowadzi w grupie szóstej, jednak druga Chorten Elida Białystok zaliczyła już pauzę i teraz do przerwy wakacyjnej może w każdej kolejce zbierać punkty. Najbardziej wyrównaną sytuację mamy w grupie siódmej. Po 7 punktów mają Champion Sport Pub Chełm oraz Break 147 DuoLife Team Radom.

W niedzielę czekają nas mecze w I Lidze. W tabeli I Ligi na prowadzeniu Arkadia Tczew z 11 oczkami. Za przeciwnika w 3. kolejce zespół Arkadiusza Sząszora będzie miał doświadczonych kielczan z Idoślubu.pl. Na drugim miejscu Hulakula Warszawa, która w najbliższy weekend będzie pauzować. Bilardo.pl Dekad Sosnowiec podejmie u siebie Metal Fach LP Sokółkę a Papa Gusto Opole zagra z House of Pool Warszawa. Awansem swój pojedynek rozegrały już zespoły Reslogistics Trójkąt Rzeszów z Oskarem Stalowa Wola. W stolicy Podkarpacia padł wynik 4:2 dla gospodarzy.

Wszystkie wyniki zbliżającej się kolejki będzie można śledzić w Internecie:
- II Liga Bilardowa - sobota, godzina 12:00
- I Liga Bilardowa - niedziela, godzina 12:00
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System