Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa 2018

Dodano: 2018-05-23
Zmodyfikowano: 2018-05-23

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 4. kolejka I i II Ligi. Zapraszamy na relację on-line.

Po siedmiu tygodniach przerwy, do stołów powracają zawodnicy zaplecza Bilardowej Ekstraklasy. W sobotę 26 maja rozegrana zostanie 4. kolejka II Ligi Bilardowej, w niedzielę 27 maja czwarta seria I Ligi.


Ostatnie zawirowania w Bilardowej Ekstraklasie i wycofanie się z rozgrywek zespołu Savicki Opole miały wpływ na obecny kształt tabeli I Ligi Bilardowej. Wszystkie dotychczasowe wyniki Hulakuli Warszawa zostały anulowane. Wydaje się, że na tej zmianie najbardziej skorzystali bilardziści Metal Fach LP Sokółka, którzy stracili punkty z zespołem z Warszawy. W tej chwili ponownie mają stuprocentową skuteczność i z optymizmem mogą przystąpić do walki o powrót do Bilardowej Ekstraklasy na przyszły sezon. Liderem tabeli po trzech seriach jest Arkadia Tczew, która straciła zaledwie 2 punkty. Drugie, premiowane awansem, miejsce zajmuje House of Pool Warszawa. Ciekawa sytuacja ma miejsce w środkowiej części tabeli. Drużyny z miejsc 4-7 po sześciu meczach mają na swoim koncie równo po 6 punktów. Tabelę zamyka beniaminek - Reslogistics Trójkąt Rzeszów.

W sobotę do walki o grudniowy turniej barażowy staną bilardziści II Ligi. Jak na razie najbliżej finałów są: Zakręcona Bila Poznań, Maximus Bydgoszcz, Joker Team Tomaszów Mazowiecki, Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze, BCB MOSiR II Kętrzyn, 147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa i Champion Sport Pub Chełm. Wszystkie te zespoły przewodzą w tabelach swoich grup.

Na naszych stronach dostępna będzie relacja on-line:
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System