Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar i Mistrzostwa Polski Old Boys

Dodano: 2018-06-05
Zmodyfikowano: 2018-06-23

Zapraszamy na relację on-line z klubu Green Club Gdańsk

23 czerwca 201820 czerwca 2018

Na listach wciąż brakuje kilku znajomych nazwisk. Przypominamy, iż nieprzekraczalny termin zgłoszeń na zawody w Gdańsku to 21 czerwca - godzina 24:00. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres oldboys@greenclub.pl lub telefonicznie - 503-113-853. W treści prosimy koniecznie o podanie nazwy turnieju i kategorii wiekowej zawodnika. Na stronie PP Old Boys na bieżąco uzupełniane są listy uczestników PP i MP.

Zapraszamy na kolejne rozgrywki w ramach grupy wiekowej Old Boys OPEN oraz 50+. Tym razem spotykamy się 23 i 24 czerwca w gdańskim Green Clubie.

Do tej pory rozegrano 4 turnieje, w grupie OPEN zwycięstwami mogą się poszczycić Tomasz Bąk, Dominik Zając, Radosław Misiewicz oraz Adam Kiernicki natomiast w grupie 50+ Mirosław Ziętarski, Ireneusz Cioch, Roman Banasik oraz Andrzej Nowak. Jak widać, ciężko wskazać jednego faworyta do wygranej. Dodajmy do tego kilka osób, które w poprzednich latach wiodły prym: Tomasz Malinowski, Bartosz Czapski, Roman Wasilewski, Jerzy Kudlik czy Tomasz Młodzinski w grupie starszej, a grupa nam się mocno rozrośnie!

Rok temu w Greenie najlepsi byli Tomasz Wendicki w 8-bil i Roman Wasilewski w 9-bil, natomiast w grupie starszej Tomasz Młodziński w 10-bil i Jerzy Kudlik w 8-bil. W tym roku w Gdańsku ponownie ugościmy wszystkich poczęstunkiem i napitkiem. Cały regulamin cyklu znajdziecie na stronie Pucharu Polski Old Boys.

Na stronach PZBil zaplanowana jest relacja wyniki on-line. Dodatkowo na profilu Facebook Green Club prowadzona będzie dodatkowa relacja wideo z wybranego stołu.

Klub otwarty będzie od godziny 9:00, zawody startują równo o 10:00.

Zapraszamy i życzymy sukcesów!
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System