Grand Prix Polski w Karambol 2018

Dodano: 2018-08-28
Zmodyfikowano: 2018-08-28

W Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się drugi w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Polski w Karambol 3-bandy

Cykl ten składa się z czterech turniejów rankingowych (3 w Kętrzynie, 1 w Mrągowie). Po każdym turnieju zawodnicy otrzymują punkty odpowiednio do zajętego miejsca. Zdecydowanie jest o co walczyć, ponieważ dla najlepszej trójki w klasyfikacji generalnej na koniec sezonu przewidziane są nagrody finansowe, a dodatkowo zwycięzca będzie miał pokryte koszty udziału w Pucharze Świata w Egipcie!

Zwycięzcą II turnieju został Dawid Tonojan (BCB MOSiR Kętrzyn), który w pojedynku finałowym pokonał Krystiana Kosika (Kętrzyn) 15:10 i tym samym prowadzi w ogólnej klasyfikacji. Trzecie miejsca zajęli ex-aequo Damian Ejmont (BCB MOSiR II Kętrzyn) oraz Marek Kłusowski (BCB MOSiR II Kętrzyn). Najwyższy break turnieju w wysokości 6 pkt. uzyskał Damian Ejmont.

Na kolejny turniej z cyklu GRAND PRIX POLSKI w Karambol 3-BANDY zapraszamy już 29 września 2018 do Klubu SKB Mrągowo.