Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Old Boys 2018

Dodano: 2018-10-02
Zmodyfikowano: 2018-10-02

I wszystko stało się jasne!

Najlepszym Oldboyem w kategorii Open został Tomasz Bąk, inkasując tym samym czek na 4000 zł, kolejne miejsca zajęli Dominik Zając i Adam Kiernicki. Jak się później okazało gościnne występy na Light Move Festiwal kosztowały Dominika okrągłe 1500zł. Mam nadzieję że było warto :)

Niedzielny Super Puchar zakończył pojedynek Tytanów. Romek Wasilewski przypomniał nam wszystkim za co kochamy bilard i ile emocji może dostarczać. Przy stanie 0:4 rozpoczął pogoń za pewnym swego Tomkiem Bąkiem i doprowadził do wyrównania. Zwycięstwo tego dnia nie było mu jednak pisane. Trzecie miejsca trafiły do Przemka Śpiewaka i Gerarda Kryńskiego.

 

W kategorii 50+ losy podium ważyły się dosłownie do ostatniej partii. Dzięki wygranej Ryszarda Szerechana nad Jurkiem Kudlikiem 5:4 tytuł MVP 50+ trafił do Irka Ciocha. Ryszard Szerechan wskoczył na podium z trzecią loktą a gorzkie w tym przypadku drugie miejsce musiał przełknąć Jerzy Kudlik. Brązowe podium w Super Pucharze zajęli Anrzej Nowak i Mariusz Kroll.

W sobotę najlepszym zawodnikiem okazał się Dominik Zając, dla Którego tło w fnale stanowił Piotr Kotowski. Trzecie miejsca podobnie jak w niedzielę zarezerwowali dla siebie równo grający Przemek Śpiewak i Gerard Kryński.

 

W grupie starszaków zacięty pojedynek w finale stoczyli Ireneusz Cioch i Jurek Kudlik. Tym razem zwycięsko zaprezentował się ten pierwszy. Trzecie miejsca trafiły do Mirka Zientarskiego i Irka Szczepanka, który wspominał swoje bilardowe początki trzy lata wstecz.

Dziękuję uczestnikom za stworzenie sportowo - koleżeńskiej atmosfery podczas turnieju. Podziękowania dla Konrada Chrzanowskiego za świetnie przygotowaną relację on-line, dla Adama Gajdy za dobre prowadzenie sędziowskie, dla pani Katarzyny Kulazińskiej z zespołem za profesjonalną obsługę barmańską oraz dla firmy Kukuryku za pyszny catering (starczyło nawet na niedzielę:)). Dziękuję wszystkim Oldboyom za możliwość organizacji naszego cyklu zawodów przez ostatnie lata. Dziękuję za wszystkie uwagi, kopniaki i słowa wsparcia. Praca z Wami i dla Was była dla mnie czymś wyjątkowym.

Ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Gardjas


Wyniki:

- Super Puchar Polski - grupa 50+
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System