Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa 2018

Dodano: 2018-10-04
Zmodyfikowano: 2018-10-05

8. kolejka I i II Ligi już w ten weekend

Już tylko dwie serie spotkań pozostały do zakończenia rozgrywek I Ligi. O ile sprawa awansu do Bilardowej Ekstraklasy na przyszły sezon jest już wyjaśniona, to o tym, które zespoły opuszczą szeregi I Ligi dowiemy się zapewne na koniec sezonu. W najbliższą niedzielę rozegrane zostaną tylko dwa mecze 8. kolejki. Bilardo.pl Dekada Sosnowiec zagra z Reslogistics Trójkąt Rzeszów a Papa Gusto Opole podejmie Arkadię Tczew. Mecz pomiędzy Metal Fach LP Sokółka a Idoslubu.pl Kielce rozegrany został awansem. Sokółczanie zwyciężyli dwukrotnie 3:0. Dodatkowo w Warszawie odbędzie się zaległy mecz 6. serii pomiędzy House of Pool a Oskarem Stalowa Wola.


W sobotę odbędzie się natomiast 8. kolejka II Ligi. Tutaj do zakończenia sezonu zasadniczego pozostało 3 kolejki. Do Turnieju Finałowego awansuje po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup, czyli łącznie 14 zespołów. Przypominamy, iż zmienił się termin Turnieju Finałowego, który rozegrany zostanie w dniach 8-9 grudnia.

Relacja on-line z 8. serii Polskiej Ligi Bilardowej dostępna będzie na naszych stronach. Początek spotkań o godzinie 12:00.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System