Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

GPON 2019 - Kraków

Dodano: 2019-02-12
Zmodyfikowano: 2019-02-12

Marcin Marek Kostera zwycięzcą I turnieju Grand Prix Osób Niepełnosprawnych

W sobotę w klubie TCF HUB Centrum Sportu w Krakowie został zainaugurowany cykl turniejów eliminacyjnych GP ON. Wystartowało 15 zawodników: Marcin Marek Kostera z Rzeszowa i zawodnicy niesłyszący z Małopolski i Krakowa, oraz trzy zawodniczki: Magda Gulewicz z Wrocławia, Dominika Wesołowska oraz Katarzyna Bek. Otwarcia zawodów dokonał p. Józef Grzyb - Honorowy Prezes UKS „317".

Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze oraz toczył się szybko i sprawnie. Mecze półfinałowe i finałowe stały na bardzo wysokim poziomie. Dużych niespodzianek nie było, choć VII m-ce w turnieju Patryka Gargasa oraz Rafała Lisowskiego można uznać za niespodziankę.


Finał to pojedynek dwóch najlepszych: Marcina Kostery i Filipa Gałązki, wygrał zdecydowanie Marcin 4:0, zajmując I m-ce. Na III miejscu zawody zakończyli: Magda Gulewicz i Mariusz Stec - Sala. Trzeba przyznać, iż największe wrażenie na wszystkich swą grą zrobił zwycięzca turnieju. Zwycięzcy otrzymali Puchary od PZBil i dyplomy ufundowane przez Prezesa „TCF Hub" Centrum Sportu.

Bardzo dziękujemy Prezesowi klubu p. Tomaszowi Żybuli za oddanie klubu na czas zawodów do dyspozycji zawodników niepełnosprawnych.

Gratulujemy udanego występu wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na następnych turniejach.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System