Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour

Dodano: 2019-03-21
Zmodyfikowano: 2019-03-25

Sebastian Batkowski zwycięzcą jubileuszowych zawodów Pol Tour

Ponad 100 zawodników wzięło udział w dwusetnych zawodach Grand Prix Polski Pol Tour. Zwycięzcą jubileuszowego turnieju okazał się Sebastian Batkowski, reprezentujący klub Metal Fach LP Sokółka. W finale "Bacik" pokonał po emocjonującym meczu Karola Skowerskiego (Nosan Kielce) 6:5. Na podium stanęli jeszcze: Pijus Labutis (Litwa) oraz Kamil Sząszor (EnergyRE Arkadia Tczew).


Sebastian zwycięstwem w Kętrzynie przesunął się na 1. miejsce w Rankingu Polski 2019. Tuż za nim jest Tomek Kapłan a dalej Karol Skowerski.

Cykl Grand Prix Polski Pol Tour w tym roku ochodzi 25. urodziny. Najwięcej zwycięstw przez te lata udało się skompletować Tomaszowi Kapłanowi, który turniej wygrywał 21 razy. Liderem, jeśli chodzi o ilość medali, jest Radek Babica - 64 krążki.


Równolegle z Pol Tourem rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Polski w Karambol 3-bandy. Tutaj najlepszy był Kapłan, który w finale pokonał Pijusa Labutisa. Brązowe medale wywalczyli: Piotr Kotowski i Krystian Kosik.Kolejne ogólnopolskie rankingowe zawody rozegrane zostaną dopiero w czerwcu. W ramach Międzynarodowego Bilardowego Festiwalu rozegrany zostanie Polish 9-ball Open.

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System