Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

US Open 2019

Dodano: 2019-04-18
Zmodyfikowano: 2019-04-25

Mieszko Fortuński najbliżej awansu do finałowej rundy "Last 16"

25 kwietnia 2019

Bilardzista ERG Bieruń Folie w walce o awans to strefy pucharowej z lewej strony tabeli uległ byłemu mistrzowi świata, Chińczykowi Jiaquing Wu 10:11. Mieszko zaliczył więc najlepszy wynik (17. miejsce) spośród dziewięciu Polaków, którzy wystartowali w Las Vegas, wygrywając po drodze z takimi zawodnikami jak: Yukio Akagariyama (Japonia), Corey Deuel (USA) czy Ralf Souquet (Niemcy).

Na wysokiej 25. pozycji zawody zakończyli bilardziści Konsalnetu Europool Warszawa - Mateusz Śniegocki i Wojciech Szewczyk.


Już wiadomo, że tytułu z 2017 roku nie obroni Szkot Jayson Shaw. Przegrał on wczoraj w 1/8 finału z aktualnym mistrzem świata w 9-bil, Niemcem Joshua Fillerem. Trzeba przyznać, że tego dnia "Joshi" był poza zasięgiem i przy stole prezentował się wyśmienicie. W ćwierćfinałach są już również: Francisco Sanchez Ruiz (Hiszpania), Jeff De Luna (Filipiny), Alex Pagulayan (Kanada), Chnag Yu-Lung (Tajwan) i Liu Haitao (Chiny). Najlepszą ósemkę poznamy dzisiaj wieczorem a w nocy rozstrzygnie się, kto awansuje do półfinałów.

Transmisja video na żywo dzisiaj od godziny 18:00 na profilu Facebooka US Open 9-ball Championship.

Wyniki dostępne są na stronie cuescore.com.

21 kwietnia 2019

US Open 9-ball Championship w nowej formule rusza w niedzielę

Gdy do organizacji turnieju bilardowego zabiera się Matchroom Sport, należy spodziewać się czegoś wyjątkowego. 300.000$ w puli nagród, pełna lista 256 zawodników i ponad 30 stołów - te liczby robią wrażenie. Już w niedzielę rozpocznie się 43. edycja US Open w 9-bil.


Po raz pierwszy turniej organizować będzie brytyjska firma, która w ubiegłym roku wykupiła prawa od organizatorów z USA. Zawody będą podzielone na dwa etapy. W pierwszym weźmie udział 256 zawodników, którzy walczyć będą systemem podwójnej przegranej, aż do wyłonienia najepszej 16-stki. Ostatnie 3 dni turnieju rozegrane zostaną już tylko na jednym stole, w formacie bliźniaczym co World Pool Masters. Wszystkie mecze będą transmitowane na żywo w telewizjach na całym świecie. Zwycięzcę poznamy w piątek 26 kwietnia.

W Las Vegas powalczy 9 Polaków. Na listach startowych są: Radek Babica, Wojciech Szewczyk, Mateusz Śniegocki, Tomasz Kapłan, Mieszko Fortuński, Konrad Juszczyszyn, Marek Kudlik, Konrad Piekarski i Adam Mścisz.

Życzymy powodzenia!

Transmiaj video na stronie : https://www.facebook.com/usopen9ball/
Więcej informacji na temat turnieju na stronach matchroompool.com.
Wyniki on-line dostępne będą na stronach cuescore.com.


Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System