Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa 2019

Dodano: 2019-05-15
Zmodyfikowano: 2019-05-15

Kontynuacja walki o tytuł Drużynowego Mistrza Polski już w najbliższy weekend. Zapraszamy na relację LIVE na www.tvsports.pl.

Nosan, Konsalnet Europool, DSB tianDe, a może inny zespół... Które drużyny zagrają w Wielkim Finale Bilardowej Ekstraklasy? Odpowiedź na to pytanie przybliży nam drugi zjazd, który wystartuje już w piątek, w kieleckiej Galerii Echo.


Każdego dnia na kibiców będą czekać bardzo ciekawe pojedynki. W piątek szlagierem będzie starcie obrońców tytułu Nosanu Kielce z DSB tianDe Lubin. W rolach głównych zobaczymy świeżo upieczonych mistrzów Europy - Karola Skowerskiego i Mieszka Fortuńskiego oraz zwycięzcę EPBF Euro Tour - Konrada Juszczyszyna. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 14:00. O 16:30 do akcji wkroczy Konsalnet Europool Warszawa, który zmierzy się z niespodziewanym liderem po pierwszym zjezdzie - Marine Ship Service Green Club Gdańsk. Wcześniej zagrają jeszcze Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki z Hulakulą Warszawa oraz BCB MOSiR Kętrzyn z Metal Fachem LP Sokółka.

Na taki dzień jak sobota 18 maja czeka się cały rok. To właśnie wtedy przy stole zmierzą się dwie najbardziej utytułowane drużyny w historii - Nosan Kielce i Konsalnet Europool Warszawa. Pierwsi zmobilizowani aby obronić tytuł, drudzy żądni zemsty za porażkę w ubiegłorocznym Wielkim Finale. Jednego możemy być pewni - zapowiadają się wielkie emocje! W planie na sobotę ciekawie wygląda również starcie DSB tianDe z Metal Fachem LP. Dla Lubinian, mających w tym roku chrapkę na złoty medal, każde zwycięstwo jest bardzo ważne. Sokółczanie natomiast muszą się odbudować po nieudanej pierwszej serii, podczas której zaliczyli dwie porażki. W pozostałych meczach zagrają: Lipińki Dachy z EnergyRe Arkadia Tczew oraz Hulakula Warszawa z MOSiR-em Kętrzyn.

Niedziela może w dużym stopniu zdecydować o rozdziale miejsc w Wielkim Finale. Tego dnia czeka nas bezpośrednie spotkanie pomiędzy DSB tianDe i Konsalnetem Europool. Nosan zagra natomiast z Duetem Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Te dwa mecze zaplanowane są na koniec sesji. Wcześniej do walki staną: EnergyRe Arkadia, która zagra z Metal Fachem oraz MSS Green Club, który za przeciwników będzie miał skład BCB MOSiR Kętrzyn.

Na papierze głównymi kandydatami do gry w Wielkim Finale są bilardziści z Kielc, Warszawy i Lubina. Jak pokazuje jednak pierwszy zjazd, należy się liczyć również z innymi zespołami, które także mają wielkie apetyty na medale.

Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na żywo na stronie Sportowej Telewizji Internetowej. Początek relacji od godziny 9:00 każdego dnia.

Pełne wyniki, tabele i statystyki dostępne są na stronie Polskiej Ligi Bilardowej.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System