Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar i Misrzostwa Polski Old Boys

Dodano: 2019-06-18
Zmodyfikowano: 2019-06-18

Mistrzostwa i Puchar Polski Old Boys w Gdańsku zakończone

W tym roku tytuły za odmiane 10 bil jadą na południe Polski! W kategorii Open najlepszy okazał się Dominik Zając, pokonując w finale Piotra Kotowskiego. Swój najlepszy mecz zagrał w półfinale, wracając do życia ze stanu 0-4 przeciwko Tomaszowi Malinowskiemu, w drugim półfinale Piotr pokonał Tomasza Wendickiego. W kategorii 50+ tytuł w 10 bil trafia do Andrzeja Nowaka, który w finale pokonał Zbigniewa Samsela, brązowe medale dla Krzysztofa Trzcińskiego oraz Jerzego Kudlika.

Dzień wcześniej w Pucharze Polski na podium stanęły w kategorii Open zupełnie inne osoby! Zwycięstwo przypadło Bartoszowi Czapskiemu, który w finale wygrał z Adamem Kiernickim, trzecie miejsca dla Tomasza Bąka i Tomasza Walczaka. W 50+ Puchar Polski padł łupem Remigiusza Rynkowskiego (kolejny tytuł w Gdańsku!), który w finale ograł Krzysztofa Doroszkiewicza, trzecie miejsca dla Jerzego Kudlika i Andrzeja Nowaka.

Jak co roku podziękowania dla wszystkich za wspólnie spędzony sobotni wieczór, dla ekipy 'Piatkowca' za relacje wideo oraz dla Karola Skowerskiego za umożliwienie sprawnej relacji wyników online.

Do zobaczenia za rok! Ekipa Greena!

Powrót© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System