Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Old Boys 2019

Dodano: 2019-09-17
Zmodyfikowano: 2019-09-17

Dominik Zając i Jerzy Kudlik najlepsi w sezonie 2019!

W minioną niedzielę, niewiele przed północą, poznaliśmy zwycięzców rankingów ogólnych sezonu 2019.W kategorii OPEN przepiękny puchar ufundowany przez Prezesa PZBil i czek na 4000 zł otrzymał rewelacyjnie dysponowany Dominik Zając. Do czeku dla zwycięzcy rankingu Konrad Chrzanowski i jego "Piątkowiec" dołożył voutcher dla 4 osób w apartamencie w Krakowie. Podium najlepszych tegorocznych zawodników tej kategorii uzupełnili Bartosz Czapski i Tomasz Malinowski. Cichy faworyt do głównej puli Tomasz Bąk musiał zadowolić się czwartym miejscem.


W grupie 50+ z rozbrajającą radością ściskał swój puchar niekwestionowany lider rankingu, medalista większości turniejów Oldboys Jerzy Kudlik. Wraz z pucharem Jurek wzbogacił się o 2000 zł. II i III miejsce podium uzupełnili Andrzej Nowak i Roman Banasik. W ostatnim tegorocznym zlocie Starszaków zagrało ponad 70 zawodników. W sobotnim Pucharze w swoich grupach wiekowych wygrywali Bartosz Czapski i Andrzej Nowak, pokonując dokładnie tym samym wynikiem (6:4) Tomka Malinowskiego i Jurka Kudlika. Pamiątkowe statuetki za III miejsce trafiły do Maćka Lesiaka, Romka Wasilewskiego w grupie OPEN i Krzyśka Trzcińskiego, Zbyszka Samsela w kategorii 50+. Sobotni wieczór zawodnicy kończyli w towarzystwie pysznego cateringu przygotowanego prze Firmę KUKU RYKU.


W niedzielnym Super Pucharze swoją dominację zaznaczył Dominik Zając, pokonując w finale Romka Wasilewskiego 5:1. Trzecie miejsca trafiły do reprezentantów Polski z roku 2018: Artura Zasztowta i Maćka Trudnowskiego. W finale 50+ padł również wynik 5:1. Zwycięzcą został Jerzy Kudlik, pokonując Romka Banasika, dla którego srebrne podium to najlepszy wynik w sezonie. Trzecie miejsca przypadły w udziale Bogdanowi Wołkowskiemu i Mirkowi Zientarskiemu.

Zwycięsko z Łodzi wyjechały również cztery osoby, stając się w drodze losowania właścicielami nowoczesnych expresów do kawy firmy Tchibo. Obecne rozgrywki dobiegły końca ale czeka nas wszystkich okres przygotowań do sezonu 2020. Spróbujmy jeszcze bardziej skoncentrować się na podniesieniu poziomu sportowego Naszej Ligi. Jeszcze raz dziękuję wszystkim mającym swój udział w tworzeniu i organizacji cyklu Old-Boys. Do zobaczenia w nowym sezonie!

ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Gardjas


Wyniki z Łodzi dostępne są na stronach www.cuescore.com:
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System