Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski w Bilard - Kielce 2019

Dodano: 2019-10-04
Zmodyfikowano: 2019-10-04

Najważniejsze indywidualne zawody ponownie zagoszczą w hotelu Binkowski w Kielcach

Samego obiektu przedstawiać nie trzeba gdyż kilkukrotnie już gościł najlepsze zawodniczki i zawodników. Na starcie tegorocznych Mistrzostw zobaczymy wszystkich, którzy liczą się w krajowej ale również międzynarodowej rywalizacji. Zawody zakończą bitwę o zwycięstwo w rankingu Polski kobiet i mężczyzn sezonu 2019, a co za tym idzie poznamy pierwsze powołania do kadry narodowej i reprezentacji. Przypomnijmy, że najlepsi w rankingu Polski takie nominacje otrzymują zgodnie z regulaminami PZBil.


Możemy być spokojni o sprzęt sportowy. Najlepsze sukno i bile dostarczą firmy: Iwan Simonis i Aramith. Osiem światowej klasy stołów Rasson dostarczy główny partner Mistrzostw - firma Bilardsklep.pl. O relację video na żywo, wywiady oraz galerie zdjęć zadba partner medialny TVsports.pl. Nad całością czuwać będzie sztab organizacyjny, którym pokieruje Dyrektor Turnieju - Izabela Gajek oraz Sędzia Główny - Maciej Szczawiński.

To jednak nie koniec. Główny organizator - Polski Związek Bilardowy - wraz z Partnerami obiecują kilka nowinek. Będziemy o nich systematycznie informować na stronie Mistrzostw oraz profilu na Facebooku. My już nie możemy się doczekać, część z nich może Was zaskoczyć :)
Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System