Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilard Sport Amator Challenge 2019

Dodano: 2019-11-12
Zmodyfikowano: 2019-11-12

Paweł Krysiński Mistrzem Polski Amatorów!

Reprezentujący klub House of Pool Warszawa, Paweł Krysiński czekał na swój kolejny medal Mistrzostw Polski 21 lat. W 1998 roku z sukcesami wystąpił w MP Juniorów w Nysie, gdzie zdobył tytuł wicemistrzowski w 14/1 oraz brązowy medal w 9-bil. W 2000 roku stanął również na podium Grand Prix Polski, następnie zniknął z bilardowej sceny na długie lata.


W tegorocznej edycji "Amatora" Krysiński wykazał się stuprocentową skutecznością, wygrywając wszystkie pojedynki grupowe oraz nie dając szans przeciwnikom w strefie pucharowej. W finale 5:3 pokonał Piotra Twerdyka (Papa Gusto Opole). Brązowe medale powędrowały do Romana Wasilewskiego (House of Pool Warszawa) oraz Łuksza Banasika (Idoślubu TVsports Kielce).


W tegorocznej edycji Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów wzięło udział 35 organizatorów eliminacji regionalnych i blisko 1100 zawodników.

Ogromne podziękowania należą się klubowi Frame Łódź na czele z p. Krzysztofem Gardjasem i Katarzyną Kulazińską. Na 26 stołach bilardowych turniej przebiegł bardzo sprawnie. Wielkie podziękowania kierujemy również w stronę organizatorów eliminacji regionalnych oraz wszystkich uczestników tegorocznej edycji.

Relację video na żywo z turnieju przeprowadziła Sportowa Telewizja Internetowa - TVsports.pl. Galerie zdjęć oraz reportaże dostępne są na oficjalnym profilu Polskiego Związku Bilardowego na Facebook'u.

Zawody zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wyniki MPA 2019 dostępne są na stronie Bilard Sport Amator Challenge.
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System