Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski w Bilard - Kielce 2019

Dodano: 2019-12-06
Zmodyfikowano: 2019-12-09

Piątek ostatnim dniem Mistrzostw. Faworyci nadal w grze o złoto dziewiątki. Trzech kandydatów do tytułu MVP.

 

W rywalizacji mężczyzn dzień rozpocznie się od skompletowania grona ćwierćfinalistów. Pewni występu w tej fazie są zawodnicy bez porażki: Szewczyk, Macioł, Kudlik i Kapłan. Z tego grona tylko ten ostatni ma szansę na tytuł  MVP. Lider rankingu - Sebastian Batkowski, oraz aktualnie III w klasyfikacji Mieszko Fortuński o najlepszą ósemkę powalczą rano. 

 

Batkowski i Kapłan są pewni miejsca w najlepszej trójce rankingu. Im złoto w dziewiąkę zapewnia tytuł MVP. Mieszko Fortuński okaże się najlepszy, jeśli zdobędzie złoty medal, a Sebastian Batkowski nie wejdzie do półfinału. Lider rankingu zachowuje szansę na utrzymanie swojej pozycji nawet, jeśli jutro nie wygra ani jednego meczu. Wówczas musiałby liczyć, że nie dojdzie do finału Kapłan vs Fortuński. Jeśli w takim meczu wygrałby Fortuński, Batkowski wypadłby poza pierwszą dwójkę, dającą pewny start w Mistrzostwach Europy. Przy takim rozstrzygnięciu nawet ćwierćfinał nie ratuje aktualnego lidera rankingu. 

 

Wariantów rozwoju wydarzeń jest kilkadziesiąt. Szansę, by wedrzeć się na podium kosztem Mieszka Fortuńskiego ma jeszcze Marek Kudlik. Musiałby jednak zostać Mistrzem Polski w sytuacji, w której Mieszko Fortuński odpadłby z rywalizacji po pierwszym piątkowym meczu. 

 

 

W rywalizacji Pań zdecydowanie mniej pytań pozostaje bez odpowiedzi. Pewne udziału w półfinałach, a tym samym medali, są Oliwia Zalewska i Monika Ząbek. Obie meldowały się na podium każdej z odmian. Ich rywalki poznamy rano. Zwycięstwo w rankingu już w środę zapewniła sobie Oliwia Zalewska.

 

  Serdecznie zapraszamy na transmisję wszystkich spotkań na www.tvsports.pl . 

Wyniki on-line na stronie : http://www.bilard-sport.pl/mp/aktualnosci.phporaz https://cuescore.com/tvsportspl

Galeria zdjęć, wywiady, studio mistrzostw : https://www.facebook.com/mistrzostwapolskiwbilard

 

 

 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System