Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour

Dodano: 2020-01-20
Zmodyfikowano: 2020-01-27

Wojciech Szewczyk najlepszy w Kielcach na otwarcie sezonu

27 stycznia 2020

W rewelacyjnym tempie rozegrali finał zawodów Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR w Kielcach Wojciech Szewczyk i Mariusz Skoneczny. Średnio partie trwały po ok. 2 -2,5 minuty. Zwycięzcą został Wojciech Szewczyk (Cromo Stal Warszawa), który pokonał Mariusza (Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki) 6:5.

Wojtek w półfinale zanotował taki sam wynik, wygrywając z pratnerem ligowym  - Danielem Maciołem. Wcześniej Szewczyk bezapelacyjnie okazywał się lepszy od Grzegorza Lasoty (6:1), Szymona Kurala (6:2) i Michała Mudy (6:3).


Na najniższym stopniu podium stanęli: Daniel Macioł (Cromo-Stal Warszawa) i Sebastian Batkowski (Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka).

W inauguracyjnym turnieju GPP zagrało łącznie 80 zawodników. Najlepszą bilardzistką została Monika Ząbek, która z pierwszego miejsca w grupie awansowała do fazy pucharowej.

Podziękowania za współpracę dla Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz obsługujących turniej: Pauli Przybylskiej i Roberta Kowalskiego.


21 stycznia 2020

Już za kilka dni rozpocznie się pierwszy w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. W Kielcach zagramy w 9-bil. Za względów technicznych, organizator cyklu musiał ograniczyć liczbę uczestników do 80. Przepraszamy wszystkich, którzy znajdują się na liście rezerwowej. Ich start będzie możliwy tylko w przypadku, gdy ktoś się wycofa lub zostanie wykreślony.


Zgodnie z regulaminem zostało utworzonych 16 grup po 5 zawodników. Uczestnicy z grup od 1 do 8 będą rejestrowani w Kieleckim Centrum Bilardowym od godziny 8:45 do 9:15, a z grup od 9 do 16 od godziny 16:45 do 17:10. Osoby, które nie zgłoszą się na rejestrację w wyznaczonych terminach zostaną zastąpione na liście startowej osobami z listy rezerwowej. Informacja o terminie odprawy dla każdego uczestnika znajduje się obok jego nazwiska na liście startowej.

UWAGA! Grupy od 1 do 8 w sobotę rozegrają wszystkie pojedynki fazy grupowej. W grupach 9-16 w sobotę odbędzie się tylko 5 rund. Pozostałe 5 rund rozegrane zostanie od rana w niedzielę.

Zgodnie z uzgodnieniami z Zakładem Produkcji Cukierniczej „Brześć" - głównym sponsorem, wzrosną pule nagród w 5 turniejach POL TOUR 2020 (nie dotyczy Polish 9-Ball - Dynamic Best of the East). Procentowo wygląda to tak: za pierwsze miejsce + 25% , za drugie miejsce oraz pozycje 5-8 + 50% , za trzecie miejsca + 40%.

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System