Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar i Mistrzostwa Polski Seniorów

Dodano: 2020-03-21
Zmodyfikowano: 2020-03-21

Mamy za sobą inaugurację tegorocznego "Oldboja"

Zgodnie z przewidywaniami na starcie stanęło ponad stu zawodników. Dzięki stworzeniu 7-8 osobowych grup gry, było naprawdę dużo. W Pucharze starszaków nie miał sobie równych Jurek Kudlik, który bez porażki zakończył sobotnie zmagania. Z drugiego miejsca cieszył się Irek Cioch a podium uzupełnili Piotr Tomiczek i Leszek Pieśniak. W kategorii Open najlepszym okazał się Romek Wasilewski, który podobnie jak Jurek Kudlik, nie oddał tego dnia meczu pokonując w finale Tomasza Błażeja. Trzecie miejsca w sobotnich Eliminacjach przypadły Tomaszowi Walczakowi i Dominikowi Zającowi. Sobotni wieczór zakończył smaczny catering od naszego etatowego Kuku Ryku.

W niedzielę, już bez opóźnień, ruszyliśmy z Mistrzostwami Polski. W kat 42+ tytułem mistrzowskim cieszył się Dominik Zając, zostawiając za sobą trzech Tomków. Odpowiednio Tomka Błażeja, Tomka Bąka i Tomka Bitnera. Po północy rozstrzygnęły się również wyniki w grupie starszej. Mistrzem Polski w 8-bil został Wiesław Kołodziejski, pokonując w finale Andrzeja Nowaka. Z brązowymi medalami wyjechali z Łodzi Wojtek Klich i Mirosław Zientarski.

Podziękowania dla Konrada Chrzanowskiego za sprawnie prowadzone relacje online oraz sędziego głównego zawodów Katarzyny Kulazińskiej.

Dziękuję wszystkim uczestnikom

Pozdrawiam
Krzysztof Gardjas

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System