Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Komunikat PZBil

Dodano: 2021-02-19
Zmodyfikowano: 2021-02-19

UWAGA KLUBY PZBil ! Biuro PZBil będzie dyżurować w piątek i sobotę w godzinach 18.00 -21.00. Będzie możliwość otrzymania licencji zawodniczej w trybie przyspieszonym w ciągu kilkudziesięciu minut !!


    W związku z zaistniałą sytuacją, w której licencjonowane kluby PZBil otwierają się dla osób trenujących sport bilardowy (do czego niezbędna jest licencja zawodnika), Zarząd Polskiego Związku Bilardowego postanowił usprawnić proces wydawania tych dokumentów. W tym celu w piątki i soboty, w okresie natężonego ruchu w klubach na zajęciach treningowych, biuro PZBil będzie prowadziło specjalne dyżury, pozwalające przyspieszyć wydawanie licencji zawodniczych dla KLUBÓW PZBil.


W godzinach 18.00 – 21.00 pod adresem licencje@bilard-sport.pl będą na bieżąco przyjmowane wnioski o nadanie licencji zawodnika.


Wnioski powinny być wysłane z adresu klubowego. W ciągu godziny klub otrzyma potwierdzenie nadania licencji (mail zwrotny), a zawodnik zostanie wprowadzony do bazy danych zawodników PZBil.


Baza danych znajduje się na stronie Polskiego Związku Bilardowego pod adresem: http://www.bilard-sport.pl/zawodnicy_pzbil.php?sortuj=nazwisko&wyswietl=licencje


 

Fakturę zbiorczą na wydane w trakcie danego weekendu licencje klub w poniedziałek i  będzie zobowiązany do jej zapłaty w ciągu kolejnych 3 dni. Koszt licencji – 30 zł.


Możliwość wydania licencji w piątki i soboty będzie dotyczyła wyłącznie klubów posiadających licencje PZBil, z wniosków nadesłanych z adresu e-mail należącego do klubu. Licencje dla osób występujących indywidualnie (z prywatnego e-mila) będą wydawane w normalnym trybie, w dni powszednie.
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System