Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Predator Championship League Pool

Dodano: 2021-03-03
Zmodyfikowano: 2021-03-30

Albin Ouschan zwyciężył w Lidze Mistrzów. Mieszko Fortuński blisko fazy finałowej.

30 marca 2021

Albin Ouschan zwyciężył w Championship League Pool, nowym turnieju organizowanym przez Matchroom Multisport. Reprezentant Austrii przez 8 dni rozegrał 52 pojedynki, z czego wczoraj ten najważniejszy z Davidem Alcaide (Hiszpania), wygrywając 5:1. Trzecie miejsca w turnieju zajęli Eklent Kaci (Albania) oraz Chris Melling (Wielka Brytania).


W zawodach wystąpił Mieszko Fortuński, który swój udział ropoczął od grupy numer 2. Niestety Polakowi nie udało zakwalifikować się do "Grupy Mistrzów". Najbliżej awansu był podczas niedzielnej grupy 7. Tutaj Fortuński awansował do finału, gdzie niestety w meczu ostatniej szansy przegrał 3:5 z Holendrem Marc Bijsterbosch. W całym turnieju Mieszko rozegrał 40 pojedynków do 5 wygranych partii. W wielu z nich pokazał się z bardzo dobrej strony i zanotował zwycięstwa z wyżej notowanymi zawodnikami.


Kolejna szansa dla Polski w imprezie Matchroom Multisport już w maju. W World Cup of Pool biało-czerwone barwy będą reprezentować Mieszko Fortuński i Wojciech Szewczyk.

22 marca 2021

Już dziś rusza Champioship League Pool z Mieszkiem Fortuńskim na pokładzie

Przez najbliższe 8 dni czeka nas "non stop action", jak zakomunikował organizator imprezy Matchroom Multisport. 7 dni rozgrywek w grupach eliminacyjnych a 29 marca finałowa grupa mistrzów.Walka toczyć się będzie o 85.000$.


Mieszko Fortuński rozpocznie swoje zmagania w grupie numer 2 już jutro. Wspólnie z Hiszpanem Davidem Alcaide zagrają z pięcioma zawodnikami z Grupy 1, ktrórym nie uda zakwalifikować się do finałowego etapu.

Matchroom Multisport będzie transmitował zawody na cały świat. W Polsce będzie można obejrzeć turniej na platformie Matchroom.live.

3 marca 2021

Mieszko Fortuński w gronie 19 zaproszonych zawodników

Rusza kalendarz imprez bilardowych Matchroom Pool. W dniach 22-29 marca w Milton Keynes (Anglia), rozegrany zostanie zaproszeniowy turniej Predator Champioship Pool. Przez 8 dni 19 zawodników będzie wlaczyć o nagrody o łącznej wartości ponad 85.000$.

Na liście zaproszonych znalazł się aktualny mistrz Europy w 10-bil Mieszko Fortuński (Baribal Zagłębie Lubin), który przydzielony został do grupy numer 2.


Zawody rozpoczną się od rozgrywek w grupie 1. Zwycięzca awansuje do "Grupy Mistrzów". Pięciu kolejnych graczy przejdzie do kolejnej grupy, a do nich dołączy 2 nowych zawodników. Najsłabszy zawodnik odpada z turnieju. Takich kwalifikacyjnych grup będzie 7, a finałowe rozgrywki w "Grupie Mistrzów" odbędą się 29 marca.

Lista startowa turnieju:
1. Joshua Filler (Niemcy)
2. Albin Ouschan (Austria)
3. Kelly Fisher (Anglia)
4. Billy Thorpe (USA)
5. Naoyuki Oi (Japonia)
6. Casper Matikainen (Finlandia)
7. Jasmin Ouschan (Austria)
8. Chris Robinson (USA)
9. Eklent Kaci (Albania)
10. David Alcaide (Hiszpania)
11. Darren Appleton (Anglia)
12. Marc Bijsterbosch (Holandia)
13. Alex Kazakis (Grecja)
14. Niels Feijen (Holandia)
15. Chris Melling (Anglia)
16. Mieszko Fortuński (Polska)
17. Kristina Tkach (Rosja)
18. Roberto Gomez (Filipiny)
19. Denis Grabe (Estonia)

Zawody będą transmitowane w Intenecie na platformie Matchroom.live.

Więcej informacji na temat turnieju na stronie matchroompool.com
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System