Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Komunikat PZBil

Dodano: 2021-03-25
Zmodyfikowano: 2021-03-25

Junior Tour oraz zaległe mecze w Polskiej Lidze Bilardowej odwołane

Mak Marketing, w porozumieniu z Polskim Związkiem Bilardowym pragnie poinformować, że zaplanowany na dzień 28 marca turniej Junior Tour zostaje odwołany. W ostatnim okresie sytuacja sanitarno-epidemiologiczna związana z zarażeniami koronawirusem w Polsce bardzo się pogorszyła.

Apele Rządu RP oraz zdrowy rozsądek nakazują zwiększenie troski o zdrowie uczestników imprez sportowych. W przypadku Junior Touru, w którym uczestniczy ponad 130 zawodników i opiekunów ryzyko zachorowania jest wysokie. Dodatkowym obciążeniem jest fakt, iż turniej odbywa się w okresie wczesnej wiosny gdy warunki pogodowe nie pozwalają na dłuższe przebywanie poza klubem. Zamknięte restauracje i bary nie dają także możliwości skorzystania z posiłków poza miejscem gier. To zmuszałoby do przybywania dużej liczby osób w pomieszczeniach klubowych przez wiele godzin. Nie chcemy narażać naszych młodych sportowców, ich opiekunów oraz ekipy organizacyjnej na takie ryzyko. Postaramy się podać nowy termin zawodów do końca kwietnia.

Jednoczesnie informujemy, iż zaległe mezcze w Polskiej Lidze Bilardowej, które zaplanowane były w terminie od 27 marca do 9 kwietnia, zostają odwołane. Nowe terminy zostaną ustalone wkrótce.
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System