Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa 2021

Dodano: 2021-10-18
Zmodyfikowano: 2021-10-18

Wielki Finał Bilardowej Ekstraklasy już w najbliższą sobotę

Po ponad półtorarocznej przerwie Bilardowa Ekstraklasa powraca dla szerszej publiczności. Galeria Echo w Kielcach będzie gospodarzem tegorocznego Wielkiego Finału. Ostatnim razem w tym miejscu bilardzisci zagrali w lutym 2020 roku.Nosan Kielce i Akademia Bilardowa Rokietnica zagrają o złoto. Na końcowy wynik tego spotkania będą się składać rezulaty z dwóch pojedynków. W przypadku remisu, czekają nas "rzuty karne". Faworytem na papierze są ośmiokrotni mistrzowie Polski, obrońcy tytułu, bilardziści Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego. Akademia jednak w sezonie zasadniczym zaliczyła, podobnie jak Nosan, tylko jedna porażkę. Radek Babica i spółka z pewnością więc tanio skóry nie sprzedadzą.

O brązowy medal powalczą Metal Fach LP Sokółka i Baribal Zagłębie Lubin. O tym, kto stanie na podium, zadecyduje jeden mecz. Szanse obu zespołów można określić po 50/50. W sezonie zasadniczym minimalnie lepsi byli bilardzisci z Podlasia.

Wielki Finał rozpocznie się w sobotę 23 października o godzinie 9:30. Dekoracja najlepszych zespołów sezonu 2021 zaplanowana jest na godzinę 18:00.

Plan gier:

Mecz o złoty medal
Nosan Kielce godz. 9:30 Akademia Bilardowa Rokietnica
Nosan Kielce godz. 16:10 Akademia Bilardowa Rokietnica
Nosan Kielce rzuty karne Akademia Bilardowa Rokietnica
Mecz o brązowy medal
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka godz. 12:30 Baribal Zagłębie Lubin

Mecze na żywo będzie można obejrzeć na stronie TVsports.pl. Zaparaszmy również do oglądania rozgrywek w Galerii Echo, tradycyjnie na scenie poziomu -1.
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System