Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa 2021

Dodano: 2021-11-22
Zmodyfikowano: 2021-11-22

Dobiegają końca rozgrywki w II Lidze

Druga liga zakończyła sezon zasadniczy i przygotowuje się do Turnieju Finałowego. W pierwszej grupie najlepsze były dwie ekipy Green Clubu Gdańsk, które w samej końcówce wyprzedziły Arkadię II Tczew. Ostatnia kolejka nic nie zmieniła w układzie tabeli grupy drugiej. Przewaga z poprzednich kolejek wystarczyła do awansu: Montowni Rozrywki Warszawa i Seven Kętrzyn. Falquon Hades Poznań wygrał grupę trzecią ale o drugie miejsce premiowane awansem biły się Zakręcona Bila II Poznań i BSB Maximus II Bydgoszcz. Maximusowi do awansu wystarczył remis ale niestety ulegli Akademii Bilardowej II. Zakręcona Bila zaś wygrała z trzecią Akademią i awansowała do baraży.


W meczu na szczycie grupy czwartej Frame II Łódź pokonał Trytago Łódź. Starcie to nie miało większego znaczenia dla losów tej grupy bowiem obie te ekipy awansowały do grudniowych baraży. W grupie piątej spokojny o awans Spider Wrocław w ostatniej kolejce tylko zremisował. Na finisz nastawiły się dwie kolejne drużyny: Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski i LUKS Pakosławice. Obie ekipy wygrały ale o jeden punkt okazali się lepsi wodzisławianie. Grupę szóstą wygrały Koryta Mięsne Bistro Bilard Brzeszcze przed Bacatrans Dębica. Ostatnia kolejka nie przyniosła zmian w ligowej tabeli. Transcare Trójkąt Rzeszów nie dogonił rywali w grupie siódmej i nie awansował do baraży. Grupę wygrali Olimp Masters eDom Lublin przed Oskarem Stalowa Wola.

Turniej Finałowy II Ligi odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2021 w łódzkim klubie Frame. Do pierwszej ligi awansują trzy najlepsze zespoły.

Wszystkie wyniki II Ligi na stronie Polskiej Ligi Bilardowej.

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System