Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Kolejne turnieje Old Boys za nami

Dodano: 2022-07-15
Zmodyfikowano: 2022-07-18

Już wkrótce zagramy w nowym klubie

W zakończonych w miniony weekend rozgrywkach seniorów, których stawką jest wyjazd na Mistrzostwa Europy 2023, zwycięzcą został Roman Wasilewski, wygrywając wszystkie 10 meczów. W finale pokonał Dawida Jędrzejczaka 5:4. Trzecie miejsce zajęli goniący czołówkę z powodu swoich absencji Dominik Zając i dobrze dysponowany tego dnia Tomasz Walczak. W grupie troszkę starszej przypomniał o sobie Piotr Tomiczek, zwyciężając w 10 z 11 spotkań a w tym najważniejszym pokonał Grzegorza Szymelę.


Podium uzupełnili Zbigniew Samsel i Wojciech Klich. Sobotni wieczór zakończył festiwal, trochę spóźnionej, jednak smacznej pizzy.


Nieprzewidywalna zazwyczaj dziewiątka zakończyła się tym razem bardzo przewidywalnie zwycięstwem Dominika Zająca. Zaskoczeniem, aczkolwiek w pełni zasłużonym, było drugie miejsce Rafała Wolskiego. Brązowe podium  podzielili  między siebie Tomasz Jedlecki i Rafał Stępnik. W katwgorii 55+ rewelacją turnieju został Vladimir Nikolin, który złożył broń dopiero przed multimedalistą Wiesławem Kołodziejskim, choć wynik 4:5 wskazywał na szansę dużej niespodzianki. Swoje punkty rankingowe za trzecie miejsca dorzucili Marek Domarecki i Piotr Kruszyna Tomiczek.


Kolejny turniej za nami, i choć wszystko wskazywało na to że właściwy poziom organizacji pozwoli rozjechać się zawodnikom w niedzielne popołudnie, to zakończyliśmy jak zwykle przed 22.


Dziękuję wszystkim za udział w zawodach, w szczególności iż były to ostatnie zawody OLD BOYS w klubie FRAME. Na kolejne zapraszam do Gdańska pod koniec sierpnia, a cały cykl zakończymy w absolutnie nowym miejscu pod nazwą STREFA!


Dołączam wakacyjne pozdrowienia

Krzysztof Gardjas


- PP Seniorów w 10-bil - kategoria Open

- PP Seniorów w 10-bil - kategia 55+

- PP Seniorów w 9-bil - kategoria Open

- PP Seniorów w 9-bil - kategoria 55+

- Rankingi Polski Seniorów

 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System