Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

European Open Pool Championships

Dodano: 2022-08-05
Zmodyfikowano: 2022-08-05

W kolejnych zawodach organizowanych przez Matchroom w puli nagród 200 tys. USD

Od 9 do 14 sierpnia w Fuldzie (Niemcy) rozegrany zostanie turniej European Open Pool Championships. Zawody są kolejną imprezą organizowaną przez Matchroom, zaliczaną do Rankingu Nineball. W turnieju weźmie udział 256 zawodników a pula nagród wyniesie 200.000$. Zwycięzca wzbogaci się o 30 tys.


Po 4 dniach eliminacji wyłoniona zostanie najlepsza 16-stka. Finałowy etap zaplanowany jest na 2 dni, sobotę i niedzielę. European Open rozegrane zostanie systemem podwójnej przegranej, aż do wyłonienia 64 najlepszych. Od tego momentu turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym. Organizator, aby uatrakcyjnić rozgrywki, wprowadził na tę okazję zmiany dotyczące rozbicia. Będzie obowiązywał "break box" a na punkcie głównym stołu spocznie bila numer 9.

Zawody będzie można na żywo oglądać w Internecie oraz stacjach telewyzjnych na całym świecie. W dniach 9-12 sierpnia transmisja będzie dostępna w mediach społecznosciowych Facebook (stół 1) oraz YouTube (stół 2). 13 i 14 sierpnia Polacy transmisję będą mogli zobaczyć w serwisie viaplay.pl.

Tabela turniejowa dostępna jest na stronie cuescore.com.
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System