Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Kobiet

Dodano: 2022-09-09
Zmodyfikowano: 2022-09-19

Oliwia Zalewska zwyciężczynią w Tomaszowie Mazowieckim

19 września 2022

Bilardzistka Akademii Bilardowej Rokietnica, Oliwia Zalewska, wygrała 4. edycję tegorocznego Pucharu Polski Kobiet, która tym razem odbyła się w klubie Duet w Tomaszowie Mazowieckim.


Oliwia w finale pokonała 5:1 Izabelę Łącką (Fair Play Jaworzno). Na podium stanęły jeszcze: Izabella Jońska (Nosan Kielce) oraz Kinga Pietrzak (Akademia Bilardowa Rokietnica).

Po 4 turniejach na prowadzeniu w Rankingu Polski ex-aequo znajdują się Zalewska i Jońska. Oliwia jednak ma rozegrany o jeden turniej mniej. Do końcowej klasyfikacji zaliczanych będzie 4 najlepsze wyniki z 5 rozegranych turniejów. Ostatnie spotkanie Pań 23 października w Kielcach. Po tych zawodach poznamy nazwiska zakwalifikowanych do grudniowych Mistrzostw Polski.


9 września 2022

Tomaszów Mazowiecki serdecznie zaprasza na pierwszy w historii klubu Puchar Polski Kobiet

Zawody odbędą się 18 września, klub będzie otwarty od 10:00 a rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 11:00.

Klub Duet chce stanąć na wysokości zadania i zadbać o jak najbardziej komfortowe warunki dla zawodniczek. Przed samym turniejem zostna wymienione sukna na stołach, dostepne będa również nowe komplety bil. Organizator pozyskał parterów oraz sponsorów, dzięki którym będą dodatkowe nagrody.


Pizzeria Fiero zapewni paniom darmowe kalorie w postaci pizzy :) Pan Andrzej Gibas ufundował dwa vouchery za podium na zakupy w bilardsklep.pl. Beauty Clinic i pani Karolina Plichta również ufundowała dwa vouchery, także do wykorzystania na bilardsklep.pl. Jest również wsparcie od Super Service, Ab Druk, UKS 13 Joker. Patronat medialny obejmie TiT oraz Format 3A.

Wyniki będą dostępne na online-brackets.com.

Zapisy w dniu turnieju lub pod numerem 602171883. Zapraszamy!
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System