Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Powieś plakat Mistrzostw Świata w swoim klubie i wygraj nagrody!

Dodano: 2023-01-28
Zmodyfikowano: 2023-02-27

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich fanów sportów bilardowych. 1-5 lutego w Kielcach odbędą się Mistrzostwa Świata w Bilard 9-bil. Do stolicy województwa świętokrzyskiego zjadą się najlepsi z najlepszych i oczywiście nie zabraknie też sportowców z Polski!


Nasz kraj będzie reprezentować 12 zawodników. Pula nagród podczas World Pool Championship, nad którym pieczę sprawuje słynna organizacja Matchroom, to przeszło 1,5 miliona złotych.

Największa impreza pool bilardowa na świecie, która dodatkowo odbywa się w Polsce, zobowiązuje całe środowisko do dodatkowej mobilizacji mającej na celu promocję tej pięknej dyscypliny sportowej.

 

W tym miejscu kierujemy się do Was z prośbą – wydrukujcie plakat zamieszczony w mailu i zawieście go w Waszym klubie bilardowym! W zamian proponujemy wzięcie udziału we wspólnej zabawie konkursowej! Co trzeba zrobić, by włączyć się do gry?

 


1. Podeślijcie nam zdjęcie/filmik zarejestrowany w Waszym klubie, na którym uwieczniliście, jak kibicujecie Biało-Czerwonym. Można to zrobić drogą mailową na media@bilard-sport.pl.

 

2. Następnie my, wraz z innymi zgłoszonymi propozycjami, umieścimy go na facebookowej stronie PZBil i poddamy pod głosowanie internautów.

 

3. Wygrywa kandydat, który zbierze najwięcej polubień i reakcji pod zamieszczonym przez nas postem.

 


Zwycięzca otrzyma od nas zestaw pamiątkowy mistrzostw oraz komplet bil Duramith!!!

 

Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2023 roku.


 

 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System