Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa

Dodano: 2023-03-28
Zmodyfikowano: 2023-03-28

Za nami trzecia kolejka II Ligi

Tabela w pierwszej grupie podzieliła się na dwie części: walczących o awans do turnieju Finałowego II Ligi i na walczących o "nie bycie ostatnim". Omida-Kmicic Starogard Gdański, Green Club III Gdańsk i Green Club Gdańsk - Przyprawy Świata są w tej pierwszej grupie. W grupie drugiej Zakręcona Bila II Poznań nie zwalnia tempa i ucieka grupie pościgowej w postaci Akademii Bilardowej II Rokietnica i całemu środkowi tabeli, któremu przewodzi Cue Clan Kołobrzeg.


Kto wygrał w trzeciej kolejce ten na czele trzeciej grupy. A kto wygrał najwyżej ten liderem, czyli Trytago Łódź przed Elida Białystok - Łukjaniuk Okna i Drzwi i Tago Łódź. W grupie czwartej zaległości nadrabia inmarketing Hades Poznań ale na czele grupy są Hot Shots Zielona Góra i Spider Wrocław. W piątej grupie mecze się nie odbyły ze względu na kolizję terminów z Pucharem Polski Seniorów. Zacięta rywalizacja w grupie szóstej. W trzeciej kolejce spotkań zwycięsko wyszły ekipy z Kielc a na czele Nosan II Kielce. Łeb w łeb z taką samą ilością punktów co lider idą Top Ten Stalowa Wola i Translate Trójkąt Rzeszów. Pozostałe zespoły już ze sporą stratą.

Teraz czeka nas dłuższa przerwa, ponieważ czwarta kolejka II ligi zostanie rozegrana dopiero 13 maja. Zatem Spokojnych Świąt Wielkanocnych i wytrwałych treningów.

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System