Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski UKS

Dodano: 2023-09-04
Zmodyfikowano: 2023-10-06

Zapraszamy na relację z Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Gdańsku

6 października 2023

W dniach 9-11 października w Gdańsku rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski UKS. Gry będą prowadzone w czterech indywidualnych kategoriach. Zawody drużynowe rozegrane zostaną z podziałem na grupę chłopców i dziewcząt.

Tabele z wynikami będzie można zobaczyć na stronie MP UKS 2023. Transmisja video dostępna będzie na kanale YouTube TVsports.pl.


4 września 2023

Po raz pierwszy miasto Gdańsk będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych a po raz czwarty klub Arkadia Tczew będzie organizatorem tej imprezy

W dniach 9-11 października 2023 zapraszamy do Hotelu Galion w Gdańsku, który jest Centralnym Ośrodkiem Sportu Akademickiego. Znajduje się on nad samym morzem, w otoczeniu cumujących jachtów oraz leśnych ścieżek spacerowych. Turniej będzie rozgrywany w znajdującej się obok białej hali sportowej.


Oprócz trzech dni rywalizacji na uczestników będzie czekało kilka atrakcji. Oprócz niespotykanej formy otwarcia Mistrzostw, zaprosimy Was na wycieczkę po gdańskiej Starówce z przewodnikiem a także do zwiedzenia przyległej do hotelu mariny. Opiekunowie zaś będą mogli skorzystać ze strefy SPA w hotelu oraz spotkać się na wieczorku trenerskim.


Pojedynki podczas Mistrzostw rozgrywane będą na 10 stołach bilardowych w pięknej hali sportowej, dającej pełen komfort zarówno dla zawodników jak i obserwujących kibiców. Wydzielona zostanie też strefa kawowa dla rodziców, trenerów i opiekunów, natomiast transmisję na żywo zobaczą kibice na antenie tvsports.pl.


Wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw zawarte są w załączonym Regulaminie. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy zdecydowane kluby o przysyłanie zgłoszeń.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Polskiego Związku Bilardowego oraz Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System