Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski OzN

Dodano: 2023-09-26
Zmodyfikowano: 2023-10-10

Adam Wilk dwukrotnym mistrzem Polski

10 października 2023

Bilardzista klubu Frame Łódź, Adam Wilk, został dwukrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski Osób z Niepełnosprawnościami. Zawody rozegrane zostały 6 i 7 października w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym PZBil ERG Bieruń w Kielcach.


Rywalizacja toczyła się w dwie odmiany: 8-bil i 9-bil. Dwukrotnie tytuł wicemistrzowski zdobywał Emil Malanowski (Tarnowo Podgórne). Medale wywalczyli jeszcze Andrzej Gronostaj i Michał Bierzgalski (w 8-bil) oraz Mariusz Śladzianowski i Patryk Gargas (w 9-bil).

W zawodach wzięło udział 16 zawodników.

Tabele i wyniki:

5 października 2023

Już jutro w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym PZBil ERG Bieruń rozpoczną się Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawością. Zawody rozegrane zostaną w dwie odmiany: 8-bil i 9-bil. W każdym turnieju zagra 16 zawodników.

Poniżej linki do transmisji live:


26 września

Regulamin Mistrzostw Polski w Pool Bilard Osób Niepełnosprawnych 2023

1. Organizator:
Polski Związek Bilardowy, KSON

2. Uczestnicy:
W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy, posiadający aktualną licencję zawodnika PZBil oraz posiadają aktualne orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (konieczna kserokopia orzeczenia o niepełnosprawności) i stawią się na odprawę.

3. Miejsca i terminy:
Zawody odbędą się w dniach 6-7 października 2023. Start zawodów piątek 6.10.2023 - godz. 10:00
Miejsce - Międzynarodowe Centrum Bilardowym ERG Bieruń, ul. Warszawska 155, 25-547 Kielce.

4. Warunki sportowe:
Z każdego klubu, po zakończeniu fazy eliminacyjnej 4/5 najlepszych graczy w rankingu awansuje do finału narodowego. UWAGA! W finale narodowym mogą wziąć udział tylko osoby, które wzięły udział w minimum 2 turniejach eliminacyjnych. W finałach Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w odmianę „8", „9" wszystkie mecze będą rozgrywane na stołach 9 stopowych.

5. Strój do gry:
W Mistrzostwach Polski będzie obowiązywało uczestnictwo w białej koszuli z krawatem lub muszką lub koszulka klubowa oraz wizytowe spodnie i buty czarne.

6. Warunki i opłaty startowe:
Organizator zapewnia nocleg 6/7.10.23 oraz wyżywienie. Opłata startowa 40 zł/ za odmianę, zwolnieni z opłaty są członkowie kadry narodowej.

Odprawa techniczna w wyznaczonym terminie - 06.10. godz. 9.30 w miejscu gier - Międzynarodowe Centrum Bilardowym ERG Bieruń, Kielce.

Potwierdzenie udziału w mistrzostwach do - Sędzia Główny Turnieju: Andrzej Siejko e-mail: lasat@poczta.onet.pl.

Zawodnicy którzy będą chcieli przyjechać wcześniej (wyłącznie ze względu na daleki dojazd), proszeni są o kontakt z Sekretarz PZBil p. Izabelą Gajek do dnia 29 września.

7. Nagrody:
W finałach Mistrzostw Polski dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe oraz puchary i medale.

8. Marketing i reklama:
W trakcie zawodów wyłącznie organizator nadaje prawa do prowadzenia działalności marketingowo-handlowej, prezentacji reklamowej itp. Wszelkie działania podjęte w tym obszarze bez zezwolenia przez firmy lub osoby będą objęte sankcjami. W przypadku zawodników doprowadzi to do wyproszenia z Sali gier i dyskwalifikacji, a w przypadku działaczy, trenerów, sędziów do usunięcia z terenu zawodów i skierowaniu sprawy do komisji dyscyplinarnej PZBil. Organizator i PZBil ma prawo wykorzystania zdjęć zawodników zrobionych podczas turnieju dla działalności marketingowej.

9. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy i zarządzenia PZBil oraz Dyrektora Turnieju.
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System