Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Świata w Bilard 2023

Dodano: 2023-10-13
Zmodyfikowano: 2023-11-07

Polska w gronie 16 najlepszych drużyn świata ! Znamy rywali naszego zespołu w fazie grupowej !

7.11. 2023 r.

Znamy już wyniki losowania Drużynowych Mistrzostw Świata w Bilard. W pierwszym spotkaniu rywalem naszego zespołu będzie Nowa Zelandia. Dugi pojedynek to mecz z Koreą. Ostatnim grupowym rywalem będzie rozstawiony z numerem "2" zespól Wiekiej Brytanii. Awans do rundy pucharowej ( TOP 8 ) wywalczą dwa najlepsze zespoły. Wyniki oraz transmisja live na stronie organizatora :

LINK DO TEBEL I WYNIKÓW : https://probilliardseries.com/
LINK DO TRANSMISJI VIDEO :
Finałowy - bezpłatny : https://www.youtube.com/@ProBilliardTV/
Płatna - wszystkie stoły: https://tv.kozoom.com/en/event/39681 


13.10.2023 r

Polska otrzymała miejsce w zawodach Drużynowych Mistrzostw Świata w Bilard, które w dniach 7-12 listopada odbędą się w Puerto Rico. W tym roku zawody w pierwszej fazie rozgrywane będą w grupach systemem każdy z każdym , a następnie systemem pucharowym. Nominacje w skład reprezentacji Polski otrzymali Wiktor Zieliński, Daniel Macioł , Oliwia Zalewska, a w rezerwie jest Wojciech Szewczyk. Cała czwórka weźmie też udział w rozgrywanych tam zawodach Pucharu Świata w 10 bil ( osobno dla kobiet i mężczyzn ). Tytułu drużynowych mistrzów świata bronią zawodnicy z Filipin, nasi przypomnijmy w ubiegłym roku zajęli 5 miejsce .
 Start zawodników jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Bilardowego oraz Partnerów Związku PKN Orlen i ERG Bieruń.
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System