Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilard Sport Amator Challenge

Dodano: 2023-11-16
Zmodyfikowano: 2023-11-20

Igor Luliński Mistrzem Polski Amatorów 2023

20 listopada 2023

Bilardzista klubu BSB Maximus Bydgoszcz, Igor Luliński, wygrał Mistrzostwa Polski Amatorów w 8-bil, które w dniach 17-19 listopada rozegrane zostały w klubie Strefa Łódź. W finale pokonał 5:4 Krystiana Kosika (Seven Kętrzyn).


Brązowe medale wywalczyli: Damian Adamus (Wrocław) oraz zwycięzca Międzynarodowego "Amatora w 9-bil" - Cezary Antczak z Arkadii Tczew.

W turnieju Finałowym wzięła udział rekordowa liczba uczestników - 320. Z rozgrywek grupowych, do fazy pucharowej awansowało 120 najlepszych. aby zostać mistrzem Polski, należało w "pucharówce" wygrać 7 pojedynków.
Zwycięzca turnieju otrzymał nagrodę w wysokości 7.000 zł, Dziką Kartę w 8-bil na Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2023 oraz okazały puchar.

W tegorocznej eydcji wzięło udział 40 Klubów, organizujących eliminacje regionalne. Pula nagród w Turnieju Finałowym wyniosła 22.000 zł.


Wyniki na żywo można było śledzić w serwisie cuescore.com. Video LIVE ze stołu finałowego pokazała Sportowa Telewizja Internetowa. Po raz pierwszy w historii relację z amatorskich rozgrywek pokaże SPORTKLUB HD. Jeden pojedynek Półfinałowy oraz Finał wyemitowane zostaną 28 i 29 listopada o godzinie 20:00.

Wyniki:

18 listopada 2023

Informujemy, iż mecze fazy pucharowej MPA rozpoczną się w dniu 19 listopada o godzinie 9:30. Klub STREFA będzie czynny od godziny 9:00.


16 listopada 2023

Od jutra w klubie STREFA Łódź Mistrzostwa Polski Amatorów

Turnieje kwalifikacyjne w 40 klubach zakończone. Na listach startowych w tym roku rekordowa liczba 320 zawodników. Jeden z nich w niedzielę wyjedzie z Łodzi z tytułem Mistrza Polski Amatorów 2023.

Udział tak dużej liczby zawodników nie byłby możliwy, gdyby nie warunki techniczne, jakie zapewni nam gospodarz turnieju - Klub Strefa Łódź. Do dyspozycji graczy będzie 60 stołów bilardowych.


Etap grupowy podzielony będzie na dwa dni. Zarówno w piątek jak i w sobotę zagra po 160 zawodników. Do strefy pucharowej z każdej grupy awansuje 3 najlepszych. W niedzielę w drugim etapie zagra więc 120 osób.

Przez 3 dni ze stołu telewizyjnego przeprowadzona będzie relacja video na żywo, na kanale YouTube TVsports.pl. Wyniki aktualizowane będą na cuescore.com. Półfinał i finał w późniejszym terminie wyemituje stacja SPORTKLUB HD.

Przydatne linki:
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System