Grand Prix ON 2010

Dodano: 2010-02-08
Zmodyfikowano: 2010-02-08

Marcin Kubalski wciąż niepokonany. Pierwsze w tym roku zawody ponownie dla bilardzisty z Warszawy.

W sobotę w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krakowie turniejem w „9" bil zainaugurowano drugą edycję zawodów Grand - Prix Osób Niepełnosprawnych. Uroczystego powitania uczestników turnieju dokonała dyrektor Ośrodka p. Aneta Dziewońska oraz Prezes UKS "317" Kraków Józef Grzyb. Sędzią głównym był Sławomir Wolański, Dyrektorem Turnieju -Andrzej Siejko. Turniej rozpoczął się od sensacyjnej porażki Wielokrotnego Mistrza Polski ON Marcina Kubalskiego 3:1 z zawodnikiem „Smoków„ Kraków Rafałem Lisowskim. Po raz pierwszy od wielu, wielu lat Marcin Kubalski musiał grać na „lewej stronie" co nie przeszkodziło mu w dotarciu do finału turnieju. Zawody wygrał mimo porazki w pierwszej rundzie Marcin Kubalski, który w finale zwyciężył z Filipem Gałązką. Trzecie miejsca przypadły Magdalenie Wesołowskiej i Wojtkowi Gałce.

Organizatorem Turnieju był UKS „317" Kraków. Całą logistyką zajęły się koleżanki z Zarządu UKS „317" E. Cichocka i B. Szczęśniak. Gratulujemy udanego występu wszystkim  zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji na temat cyklu Grand Prix ON 2010 na oficjalnej stronie.