Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

II Polska Liga Bilardowa

Dodano: 2010-03-24
Zmodyfikowano: 

W drugiej kolejce II ligi bez niespodzianek. Liderzy grup ?grają swoje?.

Już po drugiej kolejce wyłonili się zdecydowani liderzy grup w drugoligowych tabelach. Od zwycięstwa do zwycięstwa mkną bilardziści Ślimaków Kołobrzeg, 8 Bili Gdynia, ET Bilard Eurotech Dmochowski Team KKB Końskie, Bili Tarnów i Pino Ventor II Dębica. Punktów nie stracili jeszcze także gracze z  Hadesu II Poznań, Virtua Games Ostrów Wielkopolski, DSB Zagłębie Baribal Lubin oraz Farum Arena Warszawa.

Patrząc z drugiej strony ligowych tabel bez dorobku punktowego są jeszcze zespoły z: Bydgoszczy, Łodzi, Kielc, Gorlic, Strzelina, Lubina i Radomia. Oczywiście nie oznacza to, że tak musi być do końca sezonu. Życzymy więc zamykającym tabele szybkiego awansu na wyższe lokaty. Najbardziej wyrównana walka toczy się na razie w grupie 2. Wszystkie drużyny zdobyły już po kilka punktów.

Na uwagę zasługuje świetna postawa najmłodszych juniorów grających w drugiej lidze. Nie tylko nie odstają umiejętnościami od starszych kolegów i koleżanek, ale częstokroć okazują się od nich lepsi. Jakże cenne ligowe zwycięstwa w tej kolejce odnieśli: Krystian Ćwikła z Hadesu Poznań, Kamil Sząszor z Arkadii Tczew, Daniel Macioł z BC Mario II Mikołów. Są to chłopcy z rocznika 1998-1999. Cała bilardowa przyszłość jeszcze przed nimi.

Ponownie cieszy fakt szybkiego przysyłania protokołów do Komisji Ligowej. Jak widać po dwóch latach współpraca bardzo dobrze się dotarła.

Pełne wyniki na
oficjalnej stronie Polskiej Ligi Bilardowej 2010

Galeria zdjęć - 2 kolejka II Ligi
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System