Strona główna » Ranking Polski - sezon 2018
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2018

 ZawodnikKlub / Miasto1.
9
2.
10
3.
9
4.
9
5.
8
6.
8
7.
10
Suma
1Tomasz KapłanNosan Kielce401940223225-178
2Mariusz SkonecznyLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki25323240258-162
3Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie02525254032-147
4Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka22019321940-132
5Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów191913162522-114
6Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka22221982216-109
7Piotr PolisKwiaty Polskie Frame Łódź191316221422-106
8Karol SkowerskiNosan Kielce25192219190-104
 Michał TurkowskiNosan Kielce01919221925-104
 Mikołaj ZąbeckiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki02222221919-104
11Andrzej WinogradowGreen Club Gdańsk221314161416-95
12Maciej WitkowskiHulakula Warszawa13192216022-92
13Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn16160191919-89
 Tomasz MalinowskiKwiaty Polskie Frame Łódź19161661319-89
15Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów16161941616-87
16Kamil SząszorArkadia Tczew0251919019-82
17Bartosz RozwadowskiNosan Kielce1619061622-79
 Piotr OstrowskiLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki0221919019-79
19Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica16131316019-77
 Piotr KotowskiTCF HUB Kraków8813161913-77
21Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica81313161313-76
22Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok8161681413-75
23Artur ZasztowtHulakula Warszawa1901913813-72
 Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1913016816-72
25Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica16161301313-71
 Wojciech ChęcińskiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki16016131313-71
27Dawid GlińskiFrame Łódź131688168-69
28Szymon KuralTCF HUB Kraków602281913-68
29Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie0019131619-67
 Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1901361316-67
 Mateusz ZdziechKwiaty Polskie Frame Łódź1313841316-67
 Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1616061613-67
33Łukasz KorsakHG Solutions Gdynia1313134138-64
34Krzysztof MajkowskiPictures Warszawa881441316-63
35Mateusz ŚniegockiKonsalnet Warszawa000192219-60
36Paweł BoguszewskiGreen Club III Gdańsk1313041316-59
 Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn131313488-59
38Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań130861613-56
39Dominik JastrząbFair Play Jaworzno220160160-54
40Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn016061416-52
41Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa130166140-49
42Tomasz KrysztofikGreen Club Gdańsk016016016-48
43Oliver SzolnokiHungary02202500-47
44Paweł GrzankaFair Play Jaworzno190130130-45
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka130161600-45
46Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka13025600-44
47Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn16806013-43
48Marek KudlikERG Bieruń Folie00019220-41
49Pijus LabutisLitwa0400000-40
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno130140130-40
51Jarosław ChruścielKwiaty Polskie Frame Łódź0813088-37
52Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki6008138-35
53Hubert ŁopotkoSavicki Opole3200000-32
 Mateusz SząszorArkadia Tczew01901300-32
 Krystian KosikSKB Mrągowo01600016-32
 Kacper KonkelArkadia Tczew01600016-32
57Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.1600680-30
58Cezary JaroszAkademia Bilardowa Rokietnica16001300-29
59Monika ZąbekERG Bieruń Folie0813600-27
60Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0006146-26
 Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki13000130-26
62Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce0006190-25
 Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Sokółka8013400-25
64Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk0008016-24
 Zdzisław GuzewiczEłk1680000-24
 Mateusz GrodeckiFarum Attelier Cafe Warszawa1680000-24
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań1600080-24
68Przemysław ŚpiewakFrame Łódź0000220-22
 Ryan VanderleyWarszawa1600600-22
70Paweł SobolewskiEłk8130000-21
 Filip KołtowskiFair Play Jaworzno0813000-21
 Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica0008013-21
73Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj0006140-20
74Sebastian Szymkowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1900000-19
 Vitaly PavlukhinRussia0190000-19
 Vitalii PatsuraUkraine0001900-19
 Jakub KoniarSlovakia0001900-19
 Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów6013000-19
 Tomasz KulikSKB II Mrągowo0130006-19
80Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn060408-18
81Vyacheslav SkvortsovUkraina0130400-17
82Patryk StatkiewiczHG Solutions Gdynia0000016-16
 David ZalmanCzech Republic0001600-16
 Marcin WaliszewskiFrame II Łódź0000160-16
 Alexandr VasilievRosja0001600-16
 Adrian ŚledziewskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0160000-16
 Uladzislau ShopikBiałoruś0001600-16
 Andrzej PakułaHG Solutions Gdynia0000016-16
 Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce0160000-16
 Krystian MrvaSlovakia0001600-16
 Maciej KrasuskiSiedlce1600000-16
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn0160000-16
 Dawid JędrzejczakHG Solutions Gdynia0000016-16
 Marek HajdovskyCzech Republic0001600-16
 Michal GavenciakCzech Republic0001600-16
 Marius GanusauskasLitwa0160000-16
 Łukasz FałdowskiPictures Warszawa1600000-16
 Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0160000-16
 Andrzej BaliśTCF HUB Kraków0016000-16
 Andrei AdziarykhaBiałoruś0001600-16
 Marcin SmolichFalquon Hades Poznań880000-16
102Michał SzczakułaBila Tarnów0014000-14
 Szymon SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów0014000-14
 Tomasz SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów0014000-14
 Lesław ŁukaszewiczArenA Warszawa0000140-14
 Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź0014000-14
 Jacek BieszczadPino Dębica0014000-14
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo080006-14
 Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok860000-14
 Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk000806-14
 Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce000680-14
 Rafał ArkusińskiLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki800006-14
113Norbert ŻelaskoHG Solutions Gdynia0000013-13
 Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce0001300-13
 Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce1300000-13
 Maciej TrudnowskiOlsztyn0130000-13
 Enrik TenkSłowacja0001300-13
 Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0130000-13
 Tero RaisanenFinlandia0001300-13
 Mikita PaulyanBiałoruś0001300-13
 Jacek PańczakRzeszów0013000-13
 Juho NykanenFinlandia0001300-13
 Marcin MorawskiÓsemka Kołobrzeg0000013-13
 Milcho MakendjievBułgaria0001300-13
 Daniel MaciołKonsalnet Warszawa0001300-13
 Dymitr ŁyczkoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1300000-13
 Robert LechGreen Club Gdańsk0000013-13
 Daniel LangSlovakia0001300-13
 Mateusz KurGreen Club II Gdańsk0000013-13
 Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo0130000-13
 Przemysław KochBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0130000-13
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj0000130-13
 Grzegorz JurekGreen Club II Gdańsk0000013-13
 Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów0013000-13
 Georgi GeorgievBułgaria0001300-13
 Jakub ChrobotUKS Kostomłoty0001300-13
 Piotr BujnyÓsemka Rzeszów1300000-13
 Peter BrancuskyCzechy0001300-13
 Michał  BąbolUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki0000130-13
 Paweł BalonSosnowiec1300000-13
141Jerzy WasilewskiWęgorzewo080400-12
142Igor ZiewiecSKB Mrągowo080000-8
 Krzysztof WodeckiGreen Club II Gdańsk000008-8
 Tomasz Wyrozębski---800000-8
 Adam KuryłekHouse of Pool Warszawa000800-8
 Adrian KozakowskiULKS Dragon Srock000080-8
 Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków008000-8
 Michał Gajewski8 Bila Gdynia000008-8
 Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn800000-8
 Sylwia ZąbekPino Dębica008000-8
 Aleks  ZaitinovBułgaria000800-8
 Marek WideńskiChampion Siedlce800000-8
 Tomasz WalczakÓsemka Kołobrzeg000008-8
 Pavel TuzilCzechy000800-8
 Jacek TucholskiKołobrzeg000008-8
 Mikołaj TerlikowskiSiedlce800000-8
 Marcin ŚwigońGreen Club II Gdańsk000008-8
 Sylwerster PrekuratSiedlce800000-8
 Krzysztof PolaszekBaryła Wejherowo000008-8
 Ola Aleksandra Orzech Pino Dębica008000-8
 Viktoria NagornaUkraina000800-8
 Juuso LukkariFinlandia000800-8
 Zdenko LisikSlovakia000800-8
 Vladimiras LiaskovskisLitwa080000-8
 Szymon KupisBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn080000-8
 Jakub KozeraUKS Chorzów000080-8
 Michał KoćSiedlce800000-8
 Marcin KlimkowiczBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn080000-8
 Jan  GrzelakFrame II Łódź000080-8
 Marcin GościmskiPictures Warszawa800000-8
 Aleksandr GaraUkraina000800-8
 Szymon GalasBila Tarnów008000-8
 Kamil ChilińskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn000008-8
 Cezary CemerEłk080000-8
 Dawid BrzezińskiGreen Club III Gdańsk000008-8
 Platon BochoroshwiliRosja000800-8
 Szymon BłażejTCF HUB Kraków008000-8
 Sandra AftkaArkadia Junior Tczew000008-8
179Wojciech TucholskiKołobrzeg000006-6
 Zbigniew Grzybowski---000006-6
 Mateusz SawiczSKB Mrągowo060000-6
 Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce000600-6
 Darina SiranchukUkraina000600-6
 Antonio QuartaIdoślubu TVsports.pl Kielce000600-6
 Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn060000-6
 Andrey PitulenkoRosja000600-6
 Lubo PindiakSlovakia000600-6
 Martin OriakSłowacja000600-6
 Artur MitkoUkraina000600-6
 Roman MirakhmedowCzechy000600-6
 Mateusz MarzecMetal Fach LP II Sokółka600000-6
 Henri MakiFinlandia000600-6
 Nikita KuznetcovRosja000600-6
 Robert KrawiecGdańsk000006-6
 Grzegorz KosińskiScandica Bilard House Białystok000006-6
 Tuomas KomiFinlandia000600-6
 Aleksander JędrzejewskiGdynia000006-6
 Michał JavurekCzech Republic000600-6
 Łukasz Guzowski8 Bila Gdynia000006-6
 Michal FrankSlovakia000600-6
 Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin000600-6
 Hubert DziudzikSiedlce600000-6
 Łukasz DrożdżHotel Mazury Giżycko060000-6
 Michał DłubekGdynia000006-6
 Phillip DivlevBułgaria000600-6
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów000600-6
207Grzegorz NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce000400-4
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka000400-4
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka000400-4
 Daniel TodorovBułgaria000400-4
 Egor SyniakovBiałoruś000400-4
 Blagovest StanoevBułgaria000400-4
 Milan MrvaSlovakia000400-4
 Jori ManninenFinlandia000400-4
 Roland KunHungary000400-4
 Marcel KapitancikCzechy000400-4
 Artsiom KalennikauBiałoruś000400-4
 Jakub JamriskaSłowacja000400-4
 Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica000400-4
 Jaroslav HorenovskyCzechy000400-4
 Liza GrankinaRosja000400-4
 Gabriel GosaRumunia000400-4
 Raman DzerbanBiałoruś000400-4
 Adrian DerewendaUKS Snikers Rękoraj000400-4
 Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj000400-4
 Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica000400-4

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System