Strona główna » Ranking Polski - sezon 2018
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2018

 ZawodnikKlub / Miasto1.
9
2.
10
3.
9
4.
9
5.
8
6.
8
7.
10
Suma
1Mariusz SkonecznyLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki2532324025--154
2Tomasz KapłanNosan Kielce4019402232--153
3Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie025252540--115
4Karol SkowerskiNosan Kielce2519221919--104
5Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka222219822--93
6Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka220193219--92
 Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów1919131625--92
8Mikołaj ZąbeckiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki022222219--85
9Piotr PolisKwiaty Polskie Frame Łódź1913162214--84
10Andrzej WinogradowGreen Club Gdańsk2213141614--79
 Michał TurkowskiNosan Kielce019192219--79
12Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów161619416--71
13Maciej WitkowskiHulakula Warszawa131922160--70
 Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn161601919--70
 Tomasz MalinowskiKwiaty Polskie Frame Łódź191616613--70
16Piotr KotowskiTCF HUB Kraków88131619--64
17Kamil SząszorArkadia Tczew02519190--63
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica813131613--63
19Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok81616814--62
20Dawid GlińskiFrame Łódź13168816--61
21Piotr OstrowskiLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki02219190--60
22Artur ZasztowtHulakula Warszawa19019138--59
23Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica161313160--58
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica161613013--58
 Wojciech ChęcińskiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki160161313--58
26Bartosz RozwadowskiNosan Kielce16190616--57
27Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn19130168--56
 Łukasz KorsakHG Solutions Gdynia131313413--56
29Szymon KuralTCF HUB Kraków6022819--55
30Dominik JastrząbFair Play Jaworzno22016016--54
 Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn16160616--54
32Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj19013613--51
 Mateusz ZdziechKwiaty Polskie Frame Łódź13138413--51
 Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn13131348--51
35Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa13016614--49
36Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie00191316--48
37Oliver SzolnokiHungary0220250--47
 Krzysztof MajkowskiPictures Warszawa8814413--47
39Paweł GrzankaFair Play Jaworzno19013013--45
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka13016160--45
41Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka1302560--44
42Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań1308616--43
 Paweł BoguszewskiGreen Club III Gdańsk13130413--43
44Marek KudlikERG Bieruń Folie0001922--41
 Mateusz ŚniegockiKonsalnet Warszawa0001922--41
46Pijus LabutisLitwa040000--40
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno13014013--40
48Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0160614--36
49Hubert ŁopotkoSavicki Opole320000--32
 Mateusz SząszorArkadia Tczew0190130--32
 Tomasz KrysztofikGreen Club Gdańsk0160160--32
52Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.160068--30
 Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn168060--30
54Cezary JaroszAkademia Bilardowa Rokietnica1600130--29
 Jarosław ChruścielKwiaty Polskie Frame Łódź081308--29
56Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki600813--27
 Monika ZąbekERG Bieruń Folie081360--27
58Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki1300013--26
59Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce000619--25
 Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka801340--25
61Zdzisław GuzewiczEłk168000--24
 Mateusz GrodeckiFarum Attelier Cafe Warszawa168000--24
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań160008--24
64Przemysław ŚpiewakFrame Łódź000022--22
 Ryan VanderleyWarszawa160060--22
66Paweł SobolewskiEłk813000--21
 Filip KołtowskiFair Play Jaworzno081300--21
68Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn000614--20
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj000614--20
70Sebastian Szymkowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa190000--19
 Vitaly PavlukhinRussia019000--19
 Vitalii PatsuraUkraine000190--19
 Jakub KoniarSlovakia000190--19
 Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów601300--19
75Vyacheslav SkvortsovUkraina013040--17
76David ZalmanCzech Republic000160--16
 Marcin WaliszewskiFrame II Łódź000016--16
 Alexandr VasilievRosja000160--16
 Adrian ŚledziewskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn016000--16
 Uladzislau ShopikBiałoruś000160--16
 Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce016000--16
 Krystian MrvaSlovakia000160--16
 Maciej KrasuskiSiedlce160000--16
 Krystian KosikSKB Mrągowo016000--16
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn016000--16
 Kacper KonkelArkadia Tczew016000--16
 Marek HajdovskyCzech Republic000160--16
 Michal GavenciakCzech Republic000160--16
 Marius GanusauskasLitwa016000--16
 Łukasz FałdowskiPictures Warszawa160000--16
 Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn016000--16
 Andrzej BaliśTCF HUB Kraków001600--16
 Andrei AdziarykhaBiałoruś000160--16
 Marcin SmolichFalquon Hades Poznań88000--16
95Michał SzczakułaBila Tarnów001400--14
 Szymon SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów001400--14
 Tomasz SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów001400--14
 Lesław ŁukaszewiczArenA Warszawa000014--14
 Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź001400--14
 Jacek BieszczadPino Dębica001400--14
 Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok86000--14
 Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce00068--14
103Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce000130--13
 Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce130000--13
 Maciej TrudnowskiOlsztyn013000--13
 Enrik TenkSłowacja000130--13
 Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn013000--13
 Tero RaisanenFinlandia000130--13
 Mikita PaulyanBiałoruś000130--13
 Jacek PańczakRzeszów001300--13
 Juho NykanenFinlandia000130--13
 Milcho MakendjievBułgaria000130--13
 Daniel MaciołKonsalnet Warszawa000130--13
 Dymitr ŁyczkoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn130000--13
 Daniel LangSlovakia000130--13
 Tomasz KulikSKB II Mrągowo013000--13
 Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo013000--13
 Przemysław KochBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn013000--13
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj000013--13
 Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów001300--13
 Georgi GeorgievBułgaria000130--13
 Jakub ChrobotUKS Kostomłoty000130--13
 Piotr BujnyÓsemka Rzeszów130000--13
 Peter BrancuskyCzechy000130--13
 Michał  BąbolUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki000013--13
 Paweł BalonSosnowiec130000--13
127Jerzy WasilewskiWęgorzewo08040--12
128Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn06040--10
129Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk00080--8
 Adrian KozakowskiULKS Dragon Srock00008--8
 Igor ZiewiecSKB Mrągowo08000--8
 Marek WideńskiChampion Siedlce80000--8
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo08000--8
 Jan  GrzelakFrame II Łódź00008--8
 Szymon BłażejTCF HUB Kraków00800--8
 Tomasz Wyrozębski---80000--8
 Adam KuryłekHouse of Pool Warszawa00080--8
 Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków00800--8
 Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn80000--8
 Sylwia ZąbekPino Dębica00800--8
 Aleks  ZaitinovBułgaria00080--8
 Pavel TuzilCzechy00080--8
 Mikołaj TerlikowskiSiedlce80000--8
 Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk00080--8
 Sylwerster PrekuratSiedlce80000--8
 Ola Aleksandra Orzech Pino Dębica00800--8
 Viktoria NagornaUkraina00080--8
 Juuso LukkariFinlandia00080--8
 Zdenko LisikSlovakia00080--8
 Vladimiras LiaskovskisLitwa08000--8
 Szymon KupisBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn08000--8
 Jakub KozeraUKS Chorzów00008--8
 Michał KoćSiedlce80000--8
 Marcin KlimkowiczBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn08000--8
 Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica00080--8
 Marcin GościmskiPictures Warszawa80000--8
 Aleksandr GaraUkraina00080--8
 Szymon GalasBila Tarnów00800--8
 Cezary CemerEłk08000--8
 Platon BochoroshwiliRosja00080--8
 Rafał ArkusińskiLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki80000--8
162Mateusz SawiczSKB Mrągowo06000--6
 Antonio QuartaIdoślubu TVsports.pl Kielce00060--6
 Mateusz MarzecMetal Fach LP II Sokółka60000--6
 Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce00060--6
 Darina SiranchukUkraina00060--6
 Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn06000--6
 Andrey PitulenkoRosja00060--6
 Lubo PindiakSlovakia00060--6
 Martin OriakSłowacja00060--6
 Artur MitkoUkraina00060--6
 Roman MirakhmedowCzechy00060--6
 Henri MakiFinlandia00060--6
 Nikita KuznetcovRosja00060--6
 Tuomas KomiFinlandia00060--6
 Michał JavurekCzech Republic00060--6
 Michal FrankSlovakia00060--6
 Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin00060--6
 Hubert DziudzikSiedlce60000--6
 Łukasz DrożdżHotel Mazury Giżycko06000--6
 Phillip DivlevBułgaria00060--6
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów00060--6
183Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka00040--4
 Grzegorz NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce00040--4
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka00040--4
 Daniel TodorovBułgaria00040--4
 Egor SyniakovBiałoruś00040--4
 Blagovest StanoevBułgaria00040--4
 Milan MrvaSlovakia00040--4
 Jori ManninenFinlandia00040--4
 Roland KunHungary00040--4
 Marcel KapitancikCzechy00040--4
 Artsiom KalennikauBiałoruś00040--4
 Jakub JamriskaSłowacja00040--4
 Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica00040--4
 Jaroslav HorenovskyCzechy00040--4
 Liza GrankinaRosja00040--4
 Gabriel GosaRumunia00040--4
 Raman DzerbanBiałoruś00040--4
 Adrian DerewendaUKS Snikers Rękoraj00040--4
 Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj00040--4
 Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica00040--4

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System