Strona główna » Wyniki turniejów
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Wyniki turniejów
Mistrzostwa Europy juniorów młodszych

L.p.ZawodnikReprezentowany klubMiejsce turniejuKat.OdmianaSezonMedal
1Dominik JastrząbFair Play JaworznoSłoweniaJM8-bil2021Złoto
2Sambor StachowiakFair Play JaworznoSłoweniaJM9-bil2021Srebro
3Sambor StachowiakFair Play JaworznoSłoweniaJM14/12021Brąz
4Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie LubinSłoweniaJM14/12021Srebro
5Dominik JastrząbFair Play JaworznoSłoweniaJMTeam2021Srebro
6Sambor StachowiakFair Play JaworznoSłoweniaJMTeam2021Srebro
7Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie LubinSłoweniaJMTeam2021Srebro
8Adam SwadźbaMUKS IKS TarnówSłoweniaJMTeam2021Srebro
9Paweł BoguszewskiGreen Club GdańskSłoweniaJMTeam2021Srebro
10Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJMTeam2019Złoto
11Dominik JastrząbFair Play JaworznoHolandiaJMTeam2019Złoto
12Wiktor FortuńskiUKS Baribal LubinHolandiaJMTeam2019Złoto
13Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajHolandiaJMTeam2019Złoto
14Dominik JastrząbFair Play JaworznoHolandiaJM8-bil2019Złoto
15Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJM8-bil2019Brąz
16Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJM9-bil2019Srebro
17Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJM10-bil2019Złoto
18Dominik JastrząbFair Play JaworznoHolandiaJM10-bil2019Srebro
19Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJM9-bil2018Brąz
20Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajHolandiaJMTeam2018Srebro
21Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa RokietnicaHolandiaJMTeam2018Srebro
22Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJMTeam2018Srebro
23Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJMTeam2018Srebro
24Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM8-bil2017Srebro
25Szymon KuralSquare KrakówHolandiaJM8-bil2017Brąz
26Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM9-bil2017Srebro
27Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM10-bil2017Brąz
28Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM14/12017Złoto
29Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJMTeam2017Srebro
30Szymon BłażejBila TarnówHolandiaJMTeam2017Srebro
31Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJMTeam2017Srebro
32Tomasz KrysztofikGreen Club GdańskHolandiaJMTeam2017Srebro
33Szymon KuralSquare KrakówHolandiaJMTeam2017Srebro
34Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM8-bil2016Srebro
35Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM9-bil2016Złoto
36Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM10-bil2016Srebro
37Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM14/12016Złoto
38Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJMTeam2016Brąz
39Krzysztof KaczmarekAkademia Bilardowa RokietnicaAlbaniaJMTeam2016Brąz
40Szymon KuralSquare KrakówAlbaniaJMTeam2016Brąz
41Szymon BłażejBila TarnówAlbaniaJMTeam2016Brąz
42Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM8-bil2015Brąz
43Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM9-bil2015Złoto
44Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM14/12015Srebro
45Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJM14/12015Brąz
46Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJM9-bil2015Brąz
47Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJM9-bil2015Srebro
48Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJM10-bil2015Srebro
49Daniel MaciołNosan KielceAustriaJMTeam2015Srebro
50Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJMTeam2015Srebro
51Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJMTeam2015Srebro
52Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM9-bil2014Brąz
53Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM8-bil2014Złoto
54Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM14/12014Złoto
55Michał MuklewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJM8-bil2014Srebro
56Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJM8-bil2014Brąz
57Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJM10-bil2014Brąz
58Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJMTeam2014Złoto
59Michał MuklewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJMTeam2014Złoto
60Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJMTeam2014Złoto
61Konrad KleinszmitPool Bilard WejherowoSłoweniaJMTeam2014Złoto
62Kamil SząszorArkadia TczewBośnia i HercegowinaJM10-bil2013Srebro
63Krystian ĆwikłaHades PoznańBośnia i HercegowinaJM14/12013Srebro
64Wiktor ZielińskiHades PoznańBośnia i HercegowinaJM14/12013Brąz
65Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM8-bil2012Brąz
66Daniel MaciołNosan Galeria Echo KielceNiemcyJM9-bil2012Srebro
67Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM14/12012Brąz
68Krystian ĆwikłaHades PoznańNiemcyJMTeam2012Złoto
69Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaNiemcyJMTeam2012Złoto
70Daniel MaciołNosan Galeria Echo KielceNiemcyJMTeam2012Złoto
71Patryk StatkiewiczBilard Studio WarszawaNiemcyJMTeam2012Złoto
72Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2012Złoto
73Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJM8-bil2011Brąz
74Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJMTeam2011Brąz
75Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaLuksemburgJMTeam2011Brąz
76Mateusz SząszorArkadia TczewLuksemburgJMTeam2011Brąz
77Daniel MaciołBC Mario MikołówLuksemburgJMTeam2011Brąz
78Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJM8-bil2010Złoto
79Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJM9-bil2010Srebro
80Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJM9-bil2010Brąz
81Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJM14/12010Srebro
82Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJM14/12010Brąz
83Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJMTeam2010Srebro
84Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJMTeam2010Srebro
85Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJMTeam2010Srebro
86Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJM10-bil2010Srebro
87Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJM8-bil2009Złoto
88Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJM8-bil2009Srebro
89Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM9-bil2009Brąz
90Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJM14/12009Srebro
91Maciej WójcikNosan KielceNiemcyJMTeam2009Brąz
92Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJMTeam2009Brąz
93Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2009Brąz
94Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJMTeam2009Brąz
95Wojciech SzewczykWodny Park Konsalnet WarszawaNiemcyJM8-bil2008Srebro
96Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJM8-bil2008Brąz
97Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM9-bil2008Srebro
98Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJM9-bil2008Brąz
99Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2008Srebro
100Wojciech SzewczykWodny Park Konsalnet WarszawaNiemcyJMTeam2008Srebro
101Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJMTeam2008Srebro
102Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJMTeam2008Srebro
103Krystian PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM8-bil2007Brąz
104Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJM9-bil2007Srebro
105Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJM14/12007Srebro
106Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2007Brąz
107Krystian PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2007Brąz
108Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJMTeam2007Brąz
109Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJMTeam2007Brąz
110Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJM14/12006Brąz
111Otylia WittstockFundacja Trefl SopotUkrainaJM14/12006Brąz
112Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJM14/12005Brąz
113Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJM9-bil2005Srebro
114Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJM8-bil2005Złoto
115Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJMTeam2005Srebro
116Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJMTeam2005Srebro
117Hubert KaczmarekDynamic WarszawaLuksemburgJMTeam2005Srebro
118Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM14/12004Srebro
119Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM8-bil2004Brąz
120Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2004Brąz
121Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2004Brąz
122Michał KędziorPino DębicaNiemcyJMTeam2004Brąz
123Bartłomiej WiatrowskiIkar BydgoszczWęgryJM8-bil2003Srebro
124Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJM8-bil2003Brąz
125Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJM14/12003Srebro
126Jacek WalterAlf Ostrów WielkopolskiWęgryJM14/12003Brąz
127Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJMTeam2003Brąz
128Jacek WalterAlf Ostrów WielkopolskiWęgryJMTeam2003Brąz
129Bartłomiej WiatrowskiIkar BydgoszczWęgryJMTeam2003Brąz
130Michał KędziorPino Suret DębicaWęgryJMTeam2003Brąz
131Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJM8-bil2002Złoto
132Sławomir NowakJKB RAL WitaszyceNiemcyJM8-bil2002Brąz
133Mateusz ŚniegockiHades PoznańSłowacjaJM9-bil2001Srebro
134Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaSłowacjaJMTeam2001Srebro
135Sławomir NowakJKB RAL WitaszyceSłowacjaJMTeam2001Srebro
136Mateusz ŚniegockiHades PoznańSłowacjaJMTeam2001Srebro
137Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJM9-bil2000Srebro
138Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJM14/12000Srebro
139Tomasz KapłanÓsemka RzeszówUkrainaJM8-bil2000Brąz
140Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaUkrainaJM8-bil2000Brąz
141Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJMTeam2000Złoto
142Tomasz KapłanÓsemka RzeszówUkrainaJMTeam2000Złoto
143Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaUkrainaJMTeam2000Złoto
144Karol SkowerskiContact KielcePolskaJM14/11999Srebro
145Adam EwaldClub 21 GdańskPolskaJM14/11999Brąz
146Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoPolskaJM8-bil1999Złoto
147Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoPolskaJMTeam1999Złoto
148Adam EwaldClub 21 GdańskPolskaJMTeam1999Złoto
149Karol SkowerskiContact KielcePolskaJMTeam1999Złoto
150Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJM14/11998Złoto
151Karol SkowerskiContact KielceHolandiaJM9-bil1998Brąz
152Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJM8-bil1998Brąz
153Karol SkowerskiContact KielceHolandiaJMTeam1998Srebro
154Adam EwaldClub 21 GdańskHolandiaJMTeam1998Srebro
155Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJMTeam1998Srebro
156Łukasz SzywałaClub przy 29-tej KrakówFinlandiaJM8-bil1997Brąz
157Łukasz SzywałaClub przy 29-tej KrakówNiemcyJMTeam1996Brąz
158Paweł RogalskiDana PoznańNiemcyJMTeam1996Brąz
159Mariusz LęgasSkala GrudziądzNiemcyJMTeam1996Brąz

Zdobyte medale
Złoto
19
Srebro
37
Brąz
41

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System