Strona główna » Wyniki turniejów
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
orlen
kielce
swietokrzyskie
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Wyniki turniejów
Mistrzostwa Europy juniorów młodszych

L.p.ZawodnikReprezentowany klubMiejsce turniejuKat.OdmianaSezonMedal
1Michał WiechNosan KielceBułgariaJM14/12022Srebro
2Adam SwadźbaMUKS IKS TarnówBułgariaJM8-bil2022Brąz
3Michał WiechNosan KielceBułgariaJMTeam2022Złoto
4Adam SwadźbaMUKS IKS TarnówBułgariaJMTeam2022Złoto
5Dominik HomzaGreen Club GdańskBułgariaJMTeam2022Złoto
6Tomasz GórskiMetal Fach LP SokółkaBułgariaJMTeam2022Złoto
7Dominik JastrząbFair Play JaworznoSłoweniaJM8-bil2021Złoto
8Sambor StachowiakFair Play JaworznoSłoweniaJM9-bil2021Srebro
9Sambor StachowiakFair Play JaworznoSłoweniaJM14/12021Brąz
10Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie LubinSłoweniaJM14/12021Srebro
11Dominik JastrząbFair Play JaworznoSłoweniaJMTeam2021Srebro
12Sambor StachowiakFair Play JaworznoSłoweniaJMTeam2021Srebro
13Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie LubinSłoweniaJMTeam2021Srebro
14Adam SwadźbaMUKS IKS TarnówSłoweniaJMTeam2021Srebro
15Paweł BoguszewskiGreen Club GdańskSłoweniaJMTeam2021Srebro
16Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJMTeam2019Złoto
17Dominik JastrząbFair Play JaworznoHolandiaJMTeam2019Złoto
18Wiktor FortuńskiUKS Baribal LubinHolandiaJMTeam2019Złoto
19Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajHolandiaJMTeam2019Złoto
20Dominik JastrząbFair Play JaworznoHolandiaJM8-bil2019Złoto
21Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJM8-bil2019Brąz
22Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJM9-bil2019Srebro
23Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJM10-bil2019Złoto
24Dominik JastrząbFair Play JaworznoHolandiaJM10-bil2019Srebro
25Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJM9-bil2018Brąz
26Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajHolandiaJMTeam2018Srebro
27Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa RokietnicaHolandiaJMTeam2018Srebro
28Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJMTeam2018Srebro
29Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJMTeam2018Srebro
30Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM8-bil2017Srebro
31Szymon KuralSquare KrakówHolandiaJM8-bil2017Brąz
32Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM9-bil2017Srebro
33Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM10-bil2017Brąz
34Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM14/12017Złoto
35Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJMTeam2017Srebro
36Szymon BłażejBila TarnówHolandiaJMTeam2017Srebro
37Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJMTeam2017Srebro
38Tomasz KrysztofikGreen Club GdańskHolandiaJMTeam2017Srebro
39Szymon KuralSquare KrakówHolandiaJMTeam2017Srebro
40Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM8-bil2016Srebro
41Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM9-bil2016Złoto
42Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM10-bil2016Srebro
43Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM14/12016Złoto
44Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJMTeam2016Brąz
45Krzysztof KaczmarekAkademia Bilardowa RokietnicaAlbaniaJMTeam2016Brąz
46Szymon KuralSquare KrakówAlbaniaJMTeam2016Brąz
47Szymon BłażejBila TarnówAlbaniaJMTeam2016Brąz
48Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM8-bil2015Brąz
49Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM9-bil2015Złoto
50Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM14/12015Srebro
51Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJM14/12015Brąz
52Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJM9-bil2015Brąz
53Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJM9-bil2015Srebro
54Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJM10-bil2015Srebro
55Daniel MaciołNosan KielceAustriaJMTeam2015Srebro
56Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJMTeam2015Srebro
57Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJMTeam2015Srebro
58Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM9-bil2014Brąz
59Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM8-bil2014Złoto
60Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM14/12014Złoto
61Michał MuklewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJM8-bil2014Srebro
62Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJM8-bil2014Brąz
63Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJM10-bil2014Brąz
64Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJMTeam2014Złoto
65Michał MuklewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJMTeam2014Złoto
66Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJMTeam2014Złoto
67Konrad KleinszmitPool Bilard WejherowoSłoweniaJMTeam2014Złoto
68Kamil SząszorArkadia TczewBośnia i HercegowinaJM10-bil2013Srebro
69Krystian ĆwikłaHades PoznańBośnia i HercegowinaJM14/12013Srebro
70Wiktor ZielińskiHades PoznańBośnia i HercegowinaJM14/12013Brąz
71Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM8-bil2012Brąz
72Daniel MaciołNosan Galeria Echo KielceNiemcyJM9-bil2012Srebro
73Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM14/12012Brąz
74Krystian ĆwikłaHades PoznańNiemcyJMTeam2012Złoto
75Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaNiemcyJMTeam2012Złoto
76Daniel MaciołNosan Galeria Echo KielceNiemcyJMTeam2012Złoto
77Patryk StatkiewiczBilard Studio WarszawaNiemcyJMTeam2012Złoto
78Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2012Złoto
79Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJM8-bil2011Brąz
80Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJMTeam2011Brąz
81Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaLuksemburgJMTeam2011Brąz
82Mateusz SząszorArkadia TczewLuksemburgJMTeam2011Brąz
83Daniel MaciołBC Mario MikołówLuksemburgJMTeam2011Brąz
84Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJM8-bil2010Złoto
85Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJM9-bil2010Srebro
86Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJM9-bil2010Brąz
87Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJM14/12010Srebro
88Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJM14/12010Brąz
89Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJMTeam2010Srebro
90Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJMTeam2010Srebro
91Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJMTeam2010Srebro
92Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJM10-bil2010Srebro
93Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJM8-bil2009Złoto
94Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJM8-bil2009Srebro
95Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM9-bil2009Brąz
96Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJM14/12009Srebro
97Maciej WójcikNosan KielceNiemcyJMTeam2009Brąz
98Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJMTeam2009Brąz
99Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2009Brąz
100Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJMTeam2009Brąz
101Wojciech SzewczykWodny Park Konsalnet WarszawaNiemcyJM8-bil2008Srebro
102Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJM8-bil2008Brąz
103Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM9-bil2008Srebro
104Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJM9-bil2008Brąz
105Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2008Srebro
106Wojciech SzewczykWodny Park Konsalnet WarszawaNiemcyJMTeam2008Srebro
107Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJMTeam2008Srebro
108Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJMTeam2008Srebro
109Krystian PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM8-bil2007Brąz
110Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJM9-bil2007Srebro
111Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJM14/12007Srebro
112Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2007Brąz
113Krystian PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2007Brąz
114Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJMTeam2007Brąz
115Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJMTeam2007Brąz
116Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJM14/12006Brąz
117Otylia WittstockFundacja Trefl SopotUkrainaJM14/12006Brąz
118Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJM14/12005Brąz
119Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJM9-bil2005Srebro
120Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJM8-bil2005Złoto
121Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJMTeam2005Srebro
122Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJMTeam2005Srebro
123Hubert KaczmarekDynamic WarszawaLuksemburgJMTeam2005Srebro
124Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM14/12004Srebro
125Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM8-bil2004Brąz
126Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2004Brąz
127Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2004Brąz
128Michał KędziorPino DębicaNiemcyJMTeam2004Brąz
129Bartłomiej WiatrowskiIkar BydgoszczWęgryJM8-bil2003Srebro
130Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJM8-bil2003Brąz
131Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJM14/12003Srebro
132Jacek WalterAlf Ostrów WielkopolskiWęgryJM14/12003Brąz
133Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJMTeam2003Brąz
134Jacek WalterAlf Ostrów WielkopolskiWęgryJMTeam2003Brąz
135Bartłomiej WiatrowskiIkar BydgoszczWęgryJMTeam2003Brąz
136Michał KędziorPino Suret DębicaWęgryJMTeam2003Brąz
137Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJM8-bil2002Złoto
138Sławomir NowakJKB RAL WitaszyceNiemcyJM8-bil2002Brąz
139Mateusz ŚniegockiHades PoznańSłowacjaJM9-bil2001Srebro
140Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaSłowacjaJMTeam2001Srebro
141Sławomir NowakJKB RAL WitaszyceSłowacjaJMTeam2001Srebro
142Mateusz ŚniegockiHades PoznańSłowacjaJMTeam2001Srebro
143Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJM9-bil2000Srebro
144Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJM14/12000Srebro
145Tomasz KapłanÓsemka RzeszówUkrainaJM8-bil2000Brąz
146Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaUkrainaJM8-bil2000Brąz
147Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJMTeam2000Złoto
148Tomasz KapłanÓsemka RzeszówUkrainaJMTeam2000Złoto
149Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaUkrainaJMTeam2000Złoto
150Karol SkowerskiContact KielcePolskaJM14/11999Srebro
151Adam EwaldClub 21 GdańskPolskaJM14/11999Brąz
152Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoPolskaJM8-bil1999Złoto
153Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoPolskaJMTeam1999Złoto
154Adam EwaldClub 21 GdańskPolskaJMTeam1999Złoto
155Karol SkowerskiContact KielcePolskaJMTeam1999Złoto
156Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJM14/11998Złoto
157Karol SkowerskiContact KielceHolandiaJM9-bil1998Brąz
158Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJM8-bil1998Brąz
159Karol SkowerskiContact KielceHolandiaJMTeam1998Srebro
160Adam EwaldClub 21 GdańskHolandiaJMTeam1998Srebro
161Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJMTeam1998Srebro
162Łukasz SzywałaClub przy 29-tej KrakówFinlandiaJM8-bil1997Brąz
163Łukasz SzywałaClub przy 29-tej KrakówNiemcyJMTeam1996Brąz
164Paweł RogalskiDana PoznańNiemcyJMTeam1996Brąz
165Mariusz LęgasSkala GrudziądzNiemcyJMTeam1996Brąz

Zdobyte medale
Złoto
19
Srebro
38
Brąz
42

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System