Strona główna » Wyniki turniejów
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Wyniki turniejów
Mistrzostwa Europy juniorów starszych

L.p.ZawodnikReprezentowany klubMiejsce turniejuKat.OdmianaSezonMedal
1Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJS8-bil2021Złoto
2Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJS14/12021Srebro
3Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJS9-bil2021Brąz
4Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajSłoweniaJS9-bil2021Srebro
5Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajSłoweniaJS14/12021Brąz
6Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJSTeam2021Złoto
7Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajSłoweniaJSTeam2021Złoto
8Michał UrbańskiFrame ŁódźSłoweniaJSTeam2021Złoto
9Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJS14/12018Złoto
10Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJS10-bil2018Złoto
11Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJS8-bil2018Brąz
12Daniel MaciołKonsalnet WarszawaHolandiaJS8-bil2017Srebro
13Kamil SząszorArkadia TczewHolandiaJS10-bil2017Brąz
14Kamil SząszorArkadia TczewHolandiaJSTeam2017Srebro
15Daniel MaciołKonsalnet WarszawaHolandiaJSTeam2017Srebro
16Piotr PolisFrame ŁódźHolandiaJSTeam2017Srebro
17Mateusz ZdziechFrame ŁódźHolandiaJSTeam2017Srebro
18Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJS8-bil2016Srebro
19Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJS9-bil2016Brąz
20Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJS10-bil2016Srebro
21Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJSTeam2016Brąz
22Krystian ĆwikłaHades PoznańAlbaniaJSTeam2016Brąz
23Kamil SząszorArkadia TczewAlbaniaJSTeam2016Brąz
24Krystian ĆwikłaHades PoznańAustriaJS8-bil2015Brąz
25Krystian ĆwikłaHades PoznańAustriaJS9-bil2015Złoto
26Patryk StatkiewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJS9-bil2014Srebro
27Sebastian BatkowskiFrame ŁódźBośnia i HercegowinaJS14/12013Złoto
28Maciej WitkowskiWarszawaBośnia i HercegowinaJS8-bil2013Brąz
29Maciej WitkowskiWarszawaBośnia i HercegowinaJSTeam2013Srebro
30Sebastian BatkowskiFrame ŁódźBośnia i HercegowinaJSTeam2013Srebro
31Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaBośnia i HercegowinaJSTeam2013Srebro
32Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJS8-bil2012Brąz
33Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJS10-bil2012Brąz
34Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJS14/12012Brąz
35Adrian BorowiecHades PoznańNiemcyJSTeam2012Brąz
36Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJSTeam2012Brąz
37Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJSTeam2012Brąz
38Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaLuksemburgJS8-bil2011Srebro
39Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaLuksemburgJS9-bil2011Złoto
40Marek KudlikUKS Spartan ChodówLuksemburgJS9-bil2011Brąz
41Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaLuksemburgJSTeam2011Złoto
42Marek KudlikUKS Spartan ChodówLuksemburgJSTeam2011Złoto
43Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaLuksemburgJSTeam2011Złoto
44Mieszko FortuńskiBaribal LubinNiemcyJS8-bil2009Brąz
45Mieszko FortuńskiBaribal LubinNiemcyJS9-bil2009Brąz
46Bartosz RozwadowskiNosan KielceNiemcyJS14/12009Brąz
47Bartosz RozwadowskiNosan KielceNiemcyJS9-bil2008Srebro
48Mariusz SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiNiemcyJS14/12008Brąz
49Bartosz RozwadowskiNosan KielceNiemcyJSTeam2008Brąz
50Konrad GdaniecTrefl SopotNiemcyJSTeam2008Brąz
51Piotr KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJSTeam2008Brąz
52Mariusz SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiNiemcyJSTeam2008Brąz
53Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJS14/12007Brąz
54Piotr KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJS14/12007Brąz
55Michał KędziorPino DębicaUkrainaJS8-bil2006Brąz
56Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJS9-bil2006Złoto
57Michał KędziorPino DębicaUkrainaJSTeam2006Brąz
58Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJSTeam2006Brąz
59Bartłomiej CzaplaPorter Kaszkiet CzęstochowaUkrainaJSTeam2006Brąz
60Adam SkonecznyUKS 2 Tomaszów MazowieckiLuksemburgJS14/12005Złoto
61Hubert ŁopotkoTrefl SopotLuksemburgJS14/12005Srebro
62Hubert ŁopotkoTrefl SopotLuksemburgJS9-bil2005Brąz
63Hubert ŁopotkoTrefl SopotLuksemburgJSTeam2005Srebro
64Adam SkonecznyUKS 2 Tomaszów MazowieckiLuksemburgJSTeam2005Srebro
65Jacek WalterZakręcona Bila PoznańLuksemburgJSTeam2005Srebro
66Sławomir NowakHades PoznańLuksemburgJSTeam2005Srebro
67Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJSTeam2005Srebro
68Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJS8-bil2004Srebro
69Jacek WalterPorter CzęstochowaNiemcyJS14/12004Brąz
70Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJSTeam2004Brąz
71Jacek WalterPorter CzęstochowaNiemcyJSTeam2004Brąz
72Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecNiemcyJSTeam2004Brąz
73Sławomir NowakHades PoznańNiemcyJSTeam2004Brąz
74Mariusz GrechBaribal LubinNiemcyJSTeam2004Brąz
75Mariusz GrechUKS Lider PakosławiceWęgryJS14/12003Złoto
76Mateusz ŚniegockiHades PoznańWęgryJS9-bil2003Złoto
77Szymon MajochIntersalon ZakopaneWęgryJS9-bil2003Srebro
78Mateusz ŚniegockiHades PoznańWęgryJSTeam2003Srebro
79Mariusz GrechUKS Lider PakosławiceWęgryJSTeam2003Srebro
80Szymon MajochIntersalon ZakopaneWęgryJSTeam2003Srebro
81Tomasz KapłanÓsemka RzeszówNiemcyJS8-bil2002Srebro
82Tomasz KapłanÓsemka RzeszówNiemcyJS14/12002Złoto
83Mateusz ŚniegockiHades PoznańNiemcyJS9-bil2002Złoto
84Mateusz ŚniegockiHades PoznańNiemcyJS8-bil2002Brąz
85Karol SkowerskiContact KielceNiemcyJSTeam2002Złoto
86Mateusz ŚniegockiHades PoznańNiemcyJSTeam2002Złoto
87Tomasz KapłanÓsemka RzeszówNiemcyJSTeam2002Złoto
88Tomasz KapłanÓsemka RzeszówSłowacjaJS8-bil2001Brąz
89Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaSłowacjaJS8-bil2001Brąz
90Wojciech BanekPino Chmura DębicaSłowacjaJSTeam2001Srebro
91Karol SkowerskiContact KielceSłowacjaJSTeam2001Srebro
92Tomasz KapłanÓsemka RzeszówSłowacjaJSTeam2001Srebro
93Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoSłowacjaJSTeam2001Srebro
94Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoUkrainaJSTeam2000Brąz
95Adam EwaldClub 21 GdańskUkrainaJSTeam2000Brąz
96Michał TurkowskiContact KielceUkrainaJSTeam2000Brąz
97Wojciech GoskPino DębicaUkrainaJSTeam2000Brąz
98Michał LichodziejewskiGestor MyślenicePolskaJS9-bil1999Brąz
99Łukasz SzywałaMagnum WarszawaPolskaJSTeam1999Złoto
100Przemysław MarkowskiElida BiałystokPolskaJSTeam1999Złoto
101Michał LichodziejewskiGestor MyślenicePolskaJSTeam1999Złoto
102Paweł RogalskiDana PoznańHolandiaJS8-bil1998Srebro
103Radosław BabicaDana PoznańFinlandiaJSTeam1997Srebro
104Paweł RogalskiDana PoznańFinlandiaJSTeam1997Srebro
105Paweł KempińskiEnigma ToruńFinlandiaJSTeam1997Srebro
106Radosław BabicaDana PoznańFinlandiaJS8-bil1997Srebro

Zdobyte medale
Złoto
15
Srebro
19
Brąz
30

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System