Strona główna » Wyniki turniejów
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Wyniki turniejów
Mistrzostwa Europy mężczyzn

L.p.ZawodnikReprezentowany klubMiejsce turniejuKat.OdmianaSezonMedal
1Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada SosnowiecSłoweniaM10-bil2022Srebro
2Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada SosnowiecSłoweniaMTeam2022Srebro
3Tomasz KapłanNosan KielceSłoweniaMTeam2022Srebro
4Sebastian BatkowskiNosan KielceSłoweniaMTeam2022Srebro
5Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie LubinSłoweniaMTeam2022Srebro
6Daniel MaciołBilardo.pl Dekada SosnowiecSłoweniaMTeam2022Srebro
7Sebastian BatkowskiNosan KielceTurcjaM9-bil2021Brąz
8Daniel MaciołBilardo.pl Dekada SosnowiecTurcjaM10-bil2021Srebro
9Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie LubinTurcjaM10-bil2021Złoto
10Tomasz KapłanNosan KielceTurcjaMTeam2021Brąz
11Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiTurcjaMTeam2021Brąz
12Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada SosnowiecTurcjaMTeam2021Brąz
13Daniel MaciołBilardo.pl Dekada SosnowiecTurcjaMTeam2021Brąz
14Sebastian BatkowskiNosan KielceTurcjaMTeam2021Brąz
15Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie LubinTurcjaMTeam2021Brąz
16Karol SkowerskiNosan KielceWłochyM14/12019Złoto
17Tomasz KapłanNosan KielceWłochyM14/12019Srebro
18Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Maz.WłochyM14/12019Brąz
19Mieszko FortuńskiERG Bieruń FolieWłochyM10-bil2019Złoto
20Tomasz KapłanNosan KielceWłochyM9-bil2019Brąz
21Karol SkowerskiNosan KielceWłochyMTeam2019Brąz
22Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Maz.WłochyMTeam2019Brąz
23Mieszko FortuńskiERG Bieruń FolieWłochyMTeam2019Brąz
24Konrad JuszczyszynERG Bieruń FolieWłochyMTeam2019Brąz
25Tomasz KapłanNosan KielceWłochyMTeam2019Brąz
26Konrad JuszczyszynERG Bieruń FolieHolandiaM9-bil2018Złoto
27Karol SkowerskiNosan KielceHolandiaM10-bil2018Brąz
28Konrad JuszczyszynERG Bieruń FolieHolandiaM8-bil2018Srebro
29Mieszko FortuńskiERG Bieruń FolieHolandiaM8-bil2018Brąz
30Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiHolandiaM14/12018Brąz
31Karol SkowerskiNosan KielceHolandiaMTeam2018Złoto
32Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiHolandiaMTeam2018Złoto
33Tomasz KapłanNosan KielceHolandiaMTeam2018Złoto
34Konrad JuszczyszynERG Bieruń FolieHolandiaMTeam2018Złoto
35Mieszko FortuńskiERG Bieruń FolieHolandiaMTeam2018Złoto
36Tomasz KapłanNosan KielcePortugaliaM14/12017Srebro
37Mieszko FortuńskiERG Bieruń FoliePortugaliaM14/12017Brąz
38Konrad JuszczyszynERG Bieruń FoliePortugaliaM9-bil2017Brąz
39Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaPortugaliaMTeam2017Brąz
40Tomasz KapłanNosan KielcePortugaliaMTeam2017Brąz
41Mieszko FortuńskiERG Bieruń FoliePortugaliaMTeam2017Brąz
42Konrad JuszczyszynERG Bieruń FoliePortugaliaMTeam2017Brąz
43Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiPortugaliaMTeam2017Brąz
44Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaAustriaM14/12016Brąz
45Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie BieruńAustriaM10-bil2016Brąz
46Karol SkowerskiNosan KielcePortugaliaM8-bil2015Srebro
47Karol SkowerskiNosan KielcePortugaliaM9-bil2015Srebro
48Tomasz KapłanNosan KielcePortugaliaM14/12015Brąz
49Karol SkowerskiNosan KielcePortugaliaMTeam2015Złoto
50Tomasz KapłanNosan KielcePortugaliaMTeam2015Złoto
51Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiPortugaliaMTeam2015Złoto
52Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie DSB LubinPortugaliaMTeam2015Złoto
53Tomasz KapłanNosan KielceCypr PółnocnyM14/12014Brąz
54Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaCypr PółnocnyM14/12014Brąz
55Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów MazowieckiCypr PółnocnyM8-bil2014Brąz
56Tomasz KapłanNosan Galeria Echo KielceSłoweniaM14/12013Srebro
57Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaSłoweniaM10-bil2013Złoto
58Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaSłoweniaM9-bil2013Brąz
59Mateusz ŚniegockiKonsalnet WarszawaSłoweniaM8-bil2013Brąz
60Tomasz KapłanTournament Champion BC Mario MikołówNiemcyM14/12011Złoto
61Radosław BabicaNosan KielceNiemcyM10-bil2011Srebro
62Radosław BabicaNosan KielcePolskaMTeam2010Złoto
63Mariusz SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiPolskaMTeam2010Złoto
64Tomasz KapłanÓsemka RzeszówPolskaMTeam2010Złoto
65Bartosz RozwadowskiNosan KielcePolskaMTeam2010Brąz
66Piotr KudlikMetal Fach LP SokółkaPolskaMTeam2010Brąz
67Wojciech TrajdosKonsalnet WarszawaPolskaMTeam2010Brąz
68Michał CzarneckiDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiPolskaMTeam2010Brąz
69Radosław BabicaNosan KielcePolskaMTeam2009Brąz
70Mateusz ŚniegockiHades PoznańPolskaMTeam2009Brąz
71Mariusz SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiPolskaMTeam2009Brąz
72Tomasz KapłanÓsemka RzeszówPolskaMTeam2009Brąz
73Karol SkowerskiNosan KielcePolskaMTeam2009Brąz
74Adam SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiPolskaMTeam2009Brąz
75Radosław BabicaContact KielceCzech RepublicM9-bil2007Srebro
76Radosław BabicaContact KielceCzech RepublicM14/12007Brąz
77Tomasz KapłanÓsemka RzeszówHolandiaM8-bil2005Srebro
78Radosław BabicaContact KielceHolandiaM8-bil2005Brąz
79Mariusz RoterContact KielcePolskaM8-bil2003Brąz
80Radosław BabicaContact KielceCzechyM9-bil2001Brąz

Zdobyte medale
Złoto
8
Srebro
11
Brąz
23

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System