Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski - Kielce 2017

Dodano: 2017-10-30
Zmodyfikowano: 2017-11-10

Eliminacje do Mistrzostw Polski w dniach 11-12 listopada. Gospodarzami turniejów kluby w Gdańsku, Białymstoku, Poznaniu, Łodzi, Kielcach i Krakowie. Informacja na temat ustawienia bil do rozbicia w 9-bil.

Cykl GPP Pol Tour wyłonił zawodników na Mistrzostwa Polski. Automatyczną nominację na koniec sezonu otrzymało 24 najwyżej sklasyfikowanych graczy. Pewni udziału mogli być również mistrzowie Polski poszczególnych odmian. Stawkę 40 zawodników uzupełnią zawodnicy wyłonieni z eliminacji do MP oraz bilardziści z Dzikimi Kartami.

W tym roku turnieje eliminacyjne rozegrane zostaną tylko w jednym terminie - 11-12 listopada. Organizatorami będą kluby w: Gdańsku, Poznaniu, Białymstoku, Łodzi, Kielcach i Krakowie. Więcej informacji w Regulaminie eliminacji do Mistrzostw Polski.

W związku z wieloma pytaniami informujemy, iż z godnie z komunikatem z dnia 8 września 2017,
w odmianie 9-bil nakazuje się ustawianie rombu, w którym bila nr dziewięć znajdowała się będzie na punkcie głównym stołu. Obowiązuje „zasada 3 bil" stosowana w zawodach rangi EPBF Euro Tour.

Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane w dniach 27 listopada - 1 grudnia w  Kielcach. Miejscem gier będzie hotel Binkowski. Pełne informacje na temat turnieju, rezerwacji hotelowych na stronie Mistrzostw Polski w Bilard - Kielce 2017.
Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System