Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów 2021

Dodano: 2021-11-18
Zmodyfikowano: 2021-11-19

Ruszyła walka o tytuł najlepszego amatora w kraju

W klubie Frame w Łodzi zagra 256 zawodników. W piątek i sobotę, w czterech sesjach, rozgrywane będą mecze grupowe. Do niedzielnej "pucharówki" awansuje 64 najlepszych.


Przypominamy, iż w turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy posiadają aktualną licencję PZBil. Wniosek o nadanie licencji zawodnika można pobrać >>TUTAJ<<.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Polski Amatórów jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów statutowych PZBil oraz oświadczenia COVID-19. Aby usprawnić odprawę zawodników, oświadczenia należy wydrukować i wypełnić a następnie złożyć podczas odprawy zawodników.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski Amatorów, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie rozgrywana z dodatkowymi obostrzeniami. Nie będzie również prowadzona, jak w latach ubiegłych, lista rezerowowych przed rozpoczeciem turnieju. Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2021. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Przypominamy o sportowym stroju bilardowym. W turnieju będzie obowiązywało uczestnictwo w wizytowej koszuli z muchą. Mile widziana będzie kamizelka. Dopuszcza się możliwość gry w klubowych koszulkach polo z kołnierzykiem. Obowiązują długie, wizytowe spodnie garniturowego kroju z kantem lub bez (typu business formal lub smart casual) oraz ciemne, eleganckie, wizytowe buty (typu business formal lub smart casual). Nie dopuszcza się gry w spodniach typu jeans czy obuwiu sportowym.

Z turnieju przeprowadzona będzie transmisja video na żywo. Wyniki on-line dostępne będą na stronie MPA.
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System