Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów 2022

Dodano: 2022-11-23
Zmodyfikowano: 2022-11-25

Turniej Finałowy BSAC w dniach 25-27 listopada w Strefie Łódź. Zapraszamy do śledzenia wyników oraz transmisji video.


Link do wyników on-line na stronie: Cuscore. 


W klubie Strefa w Łodzi zagra 256 zawodników. W piątek i sobotę, rozgrywane będą mecze grupowe. Do niedzielnej "pucharówki" awansuje 64 najlepszych.


Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Polski Amatórów jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów statutowych PZBil. Aby usprawnić odprawę zawodników, oświadczenia należy wydrukować i wypełnić a następnie złożyć podczas odprawy zawodników.

Informujemy, iż nie będzie prowadzona lista rezerowowych przed rozpoczęciem turnieju. Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2022. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Przypominamy o sportowym stroju bilardowym. W turnieju będzie obowiązywało uczestnictwo w wizytowej koszuli z muchą. Mile widziana będzie kamizelka. Dopuszcza się możliwość gry w koszulkach polo z kołnierzykiem. Obowiązują długie, wizytowe spodnie garniturowego kroju z kantem lub bez (typu business formal lub smart casual) oraz ciemne, eleganckie, wizytowe buty (typu business formal lub smart casual). Nie dopuszcza się gry w spodniach typu jeans czy obuwiu sportowym.

Z turnieju przeprowadzona będzie transmisja video na żywo
Wyniki on-line dostępne będą na stronie Cuscore. 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System