Strona główna » Ranking Polski - sezon 2008
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2008
 ImięNazwiskoKlub / Miasto1.
8
2.
9
3.
10
4.
9
5.
9
6.
8
7.
8
8.
14
9.
14
+-MP
8
MP
9
MP
14
Pkt.
1TomaszKapłanÓsemka Rzeszów193222253219040222110402240313
2RadosławBabicaNosan Kielce321940252516032252140191925277
3AdamSkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.16161613164025251618313324022264
4MariuszSkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.19252540132513191919813221632255
5MateuszŚniegockiHades Poznań402219321322250191920221917250
6KarolSkowerskiNosan Kielce221316220253219321810142522242
7RobertZacharDSB Zagłębie Baribal Lubin228251916224019221938161919239
8MariuszRoterMario Bilard Club Mikołów19193216401913161919313161916231
9DominikZającTrefl Sopot813191919322222221768221619225
10MichałTurkowskiNosan Kielce221922819161625191668172519219
11MichałCzarneckiDuet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.13221316162219132515913171916198
12WojciechGoskPino Ventor Dębica19192216191913161615913191614195
13SławomirNowakKonsalnet Warszawa16161919221901613140062222190
14KonradPiekarskiMetal Fach LP Sokółka138131625162222131488191317189
15MichałKędziorPino Ventor Dębica816131916161916191428142214184
16KrzysztofDrąkaPino Ventor Dębica1919161322221316161561316166181
17DawidJędrzejczakTrefl Sopot161313221313819161338221419180
18BartoszRozwadowskiNosan Kielce16221613130221919140061616178
19PiotrOstrowskiDuet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.132216161619130131280141914175
20PiotrKudlikMetal Fach LP Sokółka1616822130191316123061422165
21WojciechTrajdosTrefl Sopot000000221940810253217155
 MarcinKubalskiArenA Warszawa81313131619138161198161414155
23MariuszGrechDziewiątka Wałbrzych191913013198136110025136154
 JerzyRegieliFalcon Sosnowiec251313168816162213786136154
 WojciechSzewczykKonsalnet Warszawa1381313190191916120014146154
26KrystianPiekarskiMetal Fach LP Sokółka16161319130013161060161316151
 MariuszKlimekBila Tarnów13131316130816161080141316151
28HubertŁopotkoTrefl Sopot130161619191922191430000143
29MieszkoFortuńskiDSB Zagłębie Baribal Lubin13131919220000860172214139
30MaciejWójcikNosan Kielce16841313013191399014196138
31KonradGdaniecTrefl Sopot1925196801316161220000122
32TomaszMalinowskiŁódź138416138134199846146120
33DawidHeringBreak Inowrocław13166221313160161150000115
34MarekKudlikUKS Spartan Chodów64681601916138806416114
35PawełBłachowskiDziewiątka Wałbrzych131681961616801020046112
36WojciechKrzeszowiecPino Ventor Dębica16131681313191381198000111
37KrzysztofGastmanArenA Warszawa136401601616138406416110
38RobertPasternakNosan Kielce08813130132216930646109
39GrzegorzMatwijczykMario Bilard Club Mikołów01386131388138206136107
40MichałMarcinkiewiczArenA Warszawa131361616133008006416106
41WojciechSroczyńskiHades Poznań161300816130066019136104
42DawidCieślakFalcon Sosnowiec16161361313088930046103
43TomaszBłażejBila Tarnów8166166131368926646102
44DanielRakBila Tarnów000861301616590141314100
45ZiemowitJanaszekNosan Kielce4816161600013730613698
 AndrzejNowakJarociński Klub Bilardowy1313166131380082064698
47DanielKarkoszkaOskar Stalowa Wola888616131616899604097
48RadosławKapkaUKS 2 Tomaszów Maz.813840813131380064696
49BartoszHumeniukDziewiątka Wałbrzych13884191688084004694
 HubertKaczmarekKonsalnet Warszawa046136801616690613694
 PiotrNowakowskiJarociński Klub Bilardowy1316813813130084004694
52PawełRogalskiZakręcona Bila Poznań2216001900005701713693
 JakubKościelniakHades Junior Poznań1361341308131383004693
54StanisławChabaMario Bilard Club Mikołów8813013161300710164091
55PawełKapczyńskiFundacja Trefl Sopot13198661360071064687
56TytusKanikHades Poznań1301616190160080000686
57LesławŁukaszewiczFrame Łódź16134681348678404684
 BartoszTomaszewskiFrame Łódź1313168138130084000084
59MichałLichodziejewskiDSB Zagłębie Baribal Lubin013813221300069060681
60MarcelFortuńskiDSB Zagłębie Baribal Lubin138191381300074060080
 DariuszSkuratMetal Fach LP Sokółka1616601613130080000080
62KrzysztofSrokaKarambol Chorzów1348661338465364678
63WojciechSamborskiDSB Zagłębie Baribal Lubin131988131600077000077
64IzabelaŁąckaFalcon Sosnowiec888601338660064676
65KrzysztofPolaszekBaryła Wejherowo016066013004106141475
66SzymonMajochPino Ventor Dębica000000016163206191774
67PrzemysławŚpiewakFrame Łódź1313131313080073000073
 PawełMęderakBila Tarnów834461388660364673
69ArturPawłowskiÓsma Bila Gdynia13413880160062004672
 DanielSękDuet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.816136161300072000072
71BartoszBielecÓsemka Rzeszów60194013013055064671
72MateuszStefańczykFugit Kielce03160600131654064670
73ŁukaszRogóżIkar Bydgoszcz441616130160069000069
 TomaszPawlikNosan Kielce13880136801369000069
 KatarzynaWesołowskaNosan Kielce0013636613653064669
76KamilPodębskiFrame Łódź16138413860068000068
77KrzysztofGardjasFrame Łódź64308886851064667
78EwaBąkBila Tarnów300668613850064666
79MarcinWaliszewskiFrame Łódź4816044613863000063
80MichałStępnikFrame Łódź831384666660304061
81ArturSzarawaraKarambol Chorzów64468646448464660
82SebastianRyłkoPino Ventor Dębica16613601600057000057
83PiotrKamińskiMDK 4 Bydgoszcz846413660855000055
 KrystianTanasiewiczÓsemka Rzeszów060081366039064655
 RafałWolskiDziewiątka Wałbrzych01381301380055000055
 AdamPolakBytom36880800639064655
87AndrzejWinogradowGreen Club Gdańsk1604600800340013653
 PiotrJudkowiakHades Max Poznań303680130437064653
89DylanJomaaFrame Łódź44866080036064652
90ArkadiuszMaciołMario Bilard Club Mikołów13616000000350016051
91TomaszKosińskiOskar Stalowa Wola464444136853400049
 ŁukaszKurlapskiBaryła Wejherowo413046060033064649
93DariuszKrzyszkowskiSKB Oława16013060130048000048
 ArkadiuszCalikFalcon Sosnowiec8131340000038004648
 MichałCzyżoFrame Łódź1368801300048000048
 MarcinMichalakFrame Łódź6131346600048000048
 MaciejNowakMetal Fach LP Sokółka0136613640048000048
 KrzysztofTymińskiElida Białystok380008130032064648
99TomaszWendickiÓsma Bila Gdynia83444080031064647
100MichałBerkecZakręcona Bila Poznań1900016000035004645
 ŁukaszGuzowskiFundacja Trefl Sopot000066800200613645
102SebastianSzymkowskiKonsalnet Warszawa006000166028064644
 ŁukaszSzubaFugit Kielce63000830828064644
104DamianWędzonkaFalcon Sosnowiec0131900000032004642
 BartoszSkwarłoBaryła Wejherowo0000001600160164642
 KrzysztofTurbajBytom00130131600042000042
 MarcinSipaWłocławek46603430026064642
108MariuszMazanekDziewiątka Wałbrzych861300080641000041
 BrajanSawickiKonsalnet Warszawa401308000025064641
110MichalGavenciakCzechy040000000040000040
111AdrianBorowiecHades Junior Poznań0000130160029064039
 WiesławPiętkaKonsalnet Warszawa061340000023064639
113MarcinŚwigońFama Tczew816008060038000038
 KrzysztofLipińskiDuet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.88864400038000038
 ŁukaszTomczakFrame Łódź84608840038000038
 PiotrZarembaÓsma Bila Gdynia84008080028064038
117JakubPrzybysławskiNosan Kielce33603044831004035
118MarcinKielan---00080000080614634
 MarcinDąbrowskiIkar Bydgoszcz8000130130034000034
 TomaszNowakowskiJarociński Klub Bilardowy401304030024064034
 PrzemysławDziubanBila Tarnów00004668024064034
 PawełRybarczykBreak Inowrocław03668030834000034
 RobertSobieckiÓsma Bila Gdynia60806040024004634
 PawełStyczeńNosan Kielce08400000618064634
125KrzysztofKusaArkadia Junior Tczew813000840033000033
 TomaszTarabaHades Poznań680060130033000033
127TomaszKalinowskiMario Bilard Club Mikołów062200000028004032
 MariuszŚmigielskiJarociński Klub Bilardowy080081600032000032
 PrzemysławMarkowskiElida Białystok0160000160032000032
 KarolinaStawarzÓsemka Rzeszów000801608032000032
 MaciejSzwedaÓsma Bila Gdynia060000160022004632
 GrzegorzTaborBila Tarnów000001600016064632
 WojciechWąsaczBila Tarnów630004130026060032
 AndrzejZarzyckiFrame Łódź60800080022064032
 MichalinaKryszakUKS Łabiszynianka Łabiszyn44606060632000032
136MaciejKiełpińskiKlub Best Gniezno001308000021004631
 GrzegorzMiśkiewiczDSB Zagłębie Baribal Lubin46803000021004631
138KrzysztofMysiorFugit Kielce634041300030000030
 MarianOstaszewskiDSB Zagłębie Baribal Lubin08868000030000030
 GrzegorzModrzejewskiWłocławek40046060020004630
141JakubGuziecPino Ventor Dębica0000001316029000029
 KrzysztofTrybałaGreen Club Gdańsk0001300160029000029
 TomaszKorenkiewiczFundacja Trefl Sopot000000130013064629
 TomaszButowskiÓsma Bila Gdynia66306080029000029
 PiotrKordanaHades Poznań60406030019064029
146WaldemarManyśSokół Brody000616000022060028
 SławomirZakrzewskiBowling Elbląg600000800140140028
 BartoszBieńkowskiNosan Kielce84808000028000028
 ArturCzarnowskiFrame Łódź80060040018004628
 MariuszGądekWrocław66000000012064628
151TomaszGutowskiWysokie Mazowieckie680000000140013027
 MariuszBłażejBila Tarnów30000806017064027
 WojciechCieślakŁódź43400000011064627
154PrzemysławFrąckowiakJarociński Klub Bilardowy313604000026000026
 EwaKwiatkowskaHades Max Poznań630040130026000026
 ŁukaszWitkowskiBila Tarnów0130001300026000026
 GrzegorzOlszewskiHades Max Poznań44406080026000026
 SzymonRodewaldMDK 4 Bydgoszcz44806040026000026
 KingaStawarzÓsemka Rzeszów00060086626000026
160JaroslavPolachSłowacja250000000025000025
 RemigiuszWarpasÓsma Bila Gdynia030000160019060025
 MarekBacławskiFalcon Sosnowiec00000000000613625
 MaciejJakubiecBreak Ball Bielsko Biała6300000009064625
164WojciechPartykaGreen Club Gdańsk00000000000641424
 ArturBanasiakIkar Bydgoszcz68004060024000024
 AdamKuryłekWarszawa0000008008064624
167DominikMalickiPoznań000130040017060023
 AdamMściszZakręcona Bila Poznań061304000023000023
 JakubMokosaWarszawa013000000013004623
 MateuszPaterkaJarociński Klub Bilardowy006041300023000023
 TomaszWojciechowskiKlub Best Gniezno000013000013004623
 JanuszSulowskiOskar Stalowa Wola83000606023000023
 JarosławBielewskiFrame Łódź34603430023000023
174KrzysztofTrzaskaArenA Warszawa00000000000016622
 AndrzejJurkiewiczBełchatów83340000018004022
 MichałKaczkowskiFrame Łódź64048000022000022
 FilipKraupeKarambol Chorzów08600080022000022
 MarcinMadejBreak Ball Bielsko Biała84000000012004622
 MateuszDudaTychy0060000006064622
 PiotrZawadowskiFrame Łódź0000006006064622
181MaciejIwanFalcon Sosnowiec013800000021000021
 TomaszSokółPorter Częstochowa081300000021000021
 AgataSokołowskaNosan Kielce013800000021000021
 MateuszSolarzFalcon Sosnowiec081300000021000021
 DamianSzwabeÓsma Bila Gdynia008000130021000021
186RomanBanasikJaworzno86600000020000020
 BartłomiejPondoPino Ventor Dębica66000800020000020
 AleksanderSiudaKarambol Chorzów36308000020000020
 KrzysztofWodeckiBowling Elbląg0000004004064620
190YevgenyiNovosadUkraina000190000019000019
 KrzysztofRydzewskiGreen Club Gdańsk000000190019000019
 RobertBezdzieckiHades Poznań000060130019000019
 MichałBorekPino Ventor Dębica00000600060013019
 PawełDziwoszBowling Elbląg000000130013060019
 MichałKrawetKarambol Chorzów013600000019000019
 JanuszKrężelSKB Oława130600000019000019
 RobertKurpiewskiArenA Warszawa001306000019000019
 MateuszŁugowskiUKS 13 Joker - Lipiński Dachy II Tomaszów Maz.130060000019000019
 HubertChmielŁódź0000003003064619
 PrzemysławŻółtowskiPolica0000003003064619
 BłażejTurajczykFrame Łódź36400000013000619
202MariuszAndrzejczakDziewiątka Wałbrzych04600080018000018
 MarcinFiluszZakręcona Bila Poznań0000800008064018
 ŁukaszLitwiniecÓsma Bila Gdynia06800000014004018
 ŁukaszMokrzyckiGorzów Wielkopolski00068000014004018
 KarolSawickiBilard House Białystok0000008008064018
 SebastianSeifertIkar Bydgoszcz06008040018000018
 DariuszAndrzejewskiDSB Zagłębie Baribal Lubin06606000018000018
 WojciechKmiećFrame Łódź33440040018000018
210PiotrCepilSmoki Kraków000401300017000017
 WojciechKuśmierekFrame Łódź130000000013004017
 TomaszKwiatkowskiBreak Inowrocław38300030017000017
 GrzegorzSapałaZakręcona Bila Poznań63008000017000017
 PrzemysławMatusiakFrame Łódź40640030017000017
215ArtiomKoshevoyUkraina000160000016000016
 KrzysztofKubaśBielsko Biała001600000016000016
 MichałKubiakZakręcona Bila Poznań000016000016000016
 CristeaOvidiuRumunia000160000016000016
 BartłomiejSkonieckiFabryka Lublin000001600016000016
 MirosławWitkowskiBila Tarnów000001600016000016
 RemigiuszWyrzykiewiczHades Junior Poznań000030130016000016
 MarcinDużyńskiFaza Szczecin80008000016000016
 KrzysztofKapuścikFaza Szczecin80008000016000016
 MarcinKrasnodębskiSmoki Kraków00400800012004016
 PiotrWójtowiczOskar Stalowa Wola40000804016000016
 KrzysztofDelinowskiOpole0060000006004616
 MateuszGrodecki---0000000000064616
 AndrzejGuzanowskiKonsalnet Warszawa0000000000064616
 WojciechKalejtaGreen Club Gdańsk0000006006064016
 JakubKrygielUKS Piątka Plus Biała Podlaska0000000000064616
 JerzyKubalski---0000000000064616
 Łukasiak---0000000000064616
 RadosławMatysikKlub Best Gniezno0000000000064616
 JanMiernowskiFabryka Lublin0000000000064616
 MichałMudaFabryka Lublin0000000000064616
 Pezowicz---0000000000064616
 MieszkoRzeczuchGliwice0000000000064616
 Srdic---0000000000064616
 JanWierzchowskiKatowice0000000000064616
 RobertZwierzchowskiWarszawa0000006006004616
 MateuszPiotrowskiBreak Ball Bielsko Biała00040440012004016
242DariuszBirskiBreak Ball Bielsko Biała3330000009060015
 KatarzynaGawłowskaUKS 13 Joker - Lipiński Dachy II Tomaszów Maz.36000060015000015
244WiesławKołodziejskiRadio Fabryka Tczew0000008008060014
 JakubReligaFaza Szczecin60008000014000014
 WojciechChęcińskiPiotrków Tryb.0400000004004614
 SebastianPiotrowski---0004004008000614
 PiotrSkoniecznyBreak Ball Bielsko Biała60400040014000014
 AdamStępieńTomaszów Maz.0400000004004614
 PiotrWoźniakFaza Szczecin60004040014000014
251VeselinAtanasovBułgaria000130000013000013
 MaciejAuguścikPino Ventor Dębica00000000000013013
 CezaryGratkowskiZakręcona Bila Poznań000013000013000013
 JakubMichniewiczFaza Szczecin130000000013000013
 MichałRyczkoPino Ventor Dębica000000001313000013
 SławomirSawickiKonsalnet Warszawa000013000013000013
 TomaszStrukElida Białystok130000000013000013
 PavelZemanCzechy013000000013000013
 RafałŁochowskiFugit Kielce04300600013000013
 PawełZalewski---0030000003064013
261PawełŻygadłoDSB Zagłębie Baribal Lubin08004000012000012
 ZbigniewSamselBowling Elbląg40000080012000012
 Harut---0000000000060612
 RobertLechGreen Club Gdańsk60000060012000012
 AndrzejLitwiniecGdańsk0000000000060612
 Maskowski---0000000000060612
 MarcinMysłekGdańsk0000006006060012
 MirosławSmolarekKarambol Chorzów06600000012000012
 KamilToczydłowskiBilard House Białystok00006060012000012
 ŁukaszTorłopBowling Elbląg0000006006060012
 DanielWięcekGliwice06600000012000012
 MarcinZmysłowskiRadio Fabryka Tczew0000006006060012
 MichałLewandowskiFundacja Trefl Sopot4000004008004012
274AndrzejBagnowskiBowling Elbląg80000030011000011
 TomaszKramarczukOpole08003000011000011
 AdamKuchtaMario Bilard Club Mikołów03800000011000011
 RafałMejSmoki Kraków00300800011000011
 JanuszZubrzyckiWarszawa03800000011000011
279DorotaBachtaBreak Ball Bielsko Biała46000000010000010
 TomaszBerezaWarszawa0000000000064010
 AdamCzaplińskiUKS 193-Łódź0000000000004610
 AndrzejHoleczekKatowice04600000010000010
 PiotrKopackiKatowice0000000000064010
 BogumiłKosińskiBiałystok00004060010000010
 MarekKrólak---0000000000004610
 GerardKryńskiFaza Szczecin00006040010000010
 MariuszKrzewińskiFalcon Sosnowiec06400000010000010
 GrzegorzŁękawskiŚlimaki Kołobrzeg0000000000004610
 LeszekŁukowskiŚlimaki Kołobrzeg0000000000004610
 PiotrMaurycy---0000000000064010
 JarosławPalęgaFrame Łódź60004000010000010
 MarcinPołećFrame Łódź40000060010000010
 MichałRakoczyMario Bilard Club Mikołów04600000010000010
 KrzysztofRóżyckiŚlimaki Kołobrzeg0000000000004610
 RafałRumińskiBowling Elbląg0000004004060010
 MateuszSobolewskiWłocławek0000000000004610
 PiotrSteckiewiczGreen Club Gdańsk0000000000004610
 MichałSzczakułaBila Tarnów00000604010000010
 TomaszSzurynŚlimaki Kołobrzeg0000000000004610
 TomaszWójcikKraków0000000000064010
 MarekWojewodaKielce0000000000004610
302DamianBosiackiKarambol Chorzów036000000900009
 JacekDmochowskiKKB Końskie000006300900009
 TomaszKieniewiczSmoki Kraków003006000900009
 NorbertSadowczykJarociński Klub Bilardowy300060000900009
 MariuszStefańskiBowling Elbląg000000300306009
 KazimierzWasiakSokół Brody000030000306009
308ŁukaszBąkDSB Zagłębie Baribal Lubin080000000800008
 AngelBogdanovBułgaria000800000800008
 ZilvinasCemnolonskisLitwa000800000800008
 StefanDropikFargo Środa Wielkopolska000080000800008
 PiotrGarusFalcon Sosnowiec080000000800008
 HannaHoleksaMario Bilard Club Mikołów000000800800008
 KonradJuszczyszynDSB Zagłębie Baribal Lubin000080000800008
 VadimKoryaginUkraina000800000800008
 MateuszKrajewskiHades Junior Poznań800000000800008
 ŁukaszKramarczukOpole800000000800008
 TomaszKuraśGreen Club Gdańsk000000800800008
 KrzysztofLichosikFaza Szczecin000080000800008
 RafałOpockiBila Tarnów000008000800008
 TomaszSadlikÓsemka Rzeszów000008000800008
 IvailoSimeonovBułgaria000800000800008
 KrzysztofSzczepańskiArkadia Junior Tczew000000800800008
 MichałTarnawskiÓsemka Rzeszów000000080800008
 JanVimrCzechy080000000800008
 JiriZajicekCzechy080000000800008
 KrzysztofMajkowskiOlsztyn400000000400408
 KrzysztofMikłaszMario Bilard Club Mikołów044000000800008
 RomanMirakhmedowRosja040040000800008
 ŁukaszNowakHades Poznań000040000400408
 MarcinParzychKarambol Chorzów004000400800008
 KrzysztofTrzcińskiToruń330000200800008
333WojciechCybulskiPaczków403000000700007
 MarcinGołembskiHades Max Poznań000040300700007
 TomaszKarpowiczGreen Club Gdańsk000040300700007
 JacekKasperskiDSB Zagłębie Baribal Lubin030040000700007
 WojciechKazimierczakKalisz300040000700007
 MagdalenaKoralusBreak Ball Bielsko Biała034000000700007
 GrzegorzKosińskiBilard House Białystok000030400700007
 MaciejKrupińskiŁódź304000000700007
 ArturMichalikMario Bilard Club Mikołów034000000700007
 RafałOłdziejewskiBilard House Białystok030000400700007
 TomaszPawlakFaza Szczecin300040000700007
 ŁukaszSadowczykJarociński Klub Bilardowy300040000700007
345MarekBachtaBreak Ball Bielsko Biała000000000006006
 ArturBartoszewiczGreen Club Gdańsk000000600600006
 PiotrBujnyÓsemka Rzeszów000000060600006
 TomaszChagowskiFabryka Lublin000000000006006
 PiotrChodaczekŁódź600000000600006
 AdrianDelaUKS 2 Tomaszów Maz.600000000600006
 MagdalenaDieringZakręcona Bila Poznań000060000600006
 BartoszDrabczyński---000600000600006
 MarekDrobnySłowacja600000000600006
 SewerynGagatÓsemka Rzeszów000000060600006
 AdrianGaskaNiemcy600000000600006
 ŁukaszGłowackiBreak Inowrocław000000600600006
 SławomirGołubowiczBiałystok060000000600006
 TomaszInstonajt---000000000006006
 AndrzejJeszkeFundacja Trefl Sopot000000600600006
 KamilKapołkaBytom006000000600006
 KrzysztofKiszewskiFargo Środa Wielkopolska000060000600006
 JakubKoniarSłowacja600000000600006
 ŁukaszKorsakGdańsk000000000006006
 MarekKuciszKlub 54 Łomża000000000006006
 DanielKuczGorzów Wielkopolski000600000600006
 TomaszKwiecieńSosnowiec000000000006006
 PawełLiczner---000000000006006
 MaciejŻycińskiKKB Końskie000000600600006
 RafałŁozowickiSokół Brody000600000600006
 Pawińska---000000000006006
 DawidPierzyńskiMikołów000000000006006
 MarcinSaczewa---000000000006006
 Siborenko---000000000006006
 PiotrSochackiBilard House Białystok000000000006006
 KristianSpasovBułgaria000600000600006
 Sułecki---000000000006006
 MateuszSząszorArkadia Junior Tczew000000600600006
 Szewczak---000000000006006
 KamilSzewczukWrocław060000000600006
 SebastianTaborPino Ventor Dębica000006000600006
 MichałTadzikBreak Inowrocław000000600600006
 NikolayTapanchevBułgaria000600000600006
 BartoszTryczyńskiSKB Oława000000600600006
 MarekUramPoznań000060000600006
 GrzegorzWódeckiGreen Club Gdańsk000000000006006
 WojciechWiśniowskiIKS Tarnów000006000600006
 DawidWinklerFalcon Sosnowiec060000000600006
 SylwiaZąbekPino Ventor Dębica000006000600006
 KrystianĆwiklakOstrów Wlkp.030030000600006
 DamianKoskaBreak Ball Bielsko Biała033000000600006
 DamianStrągowskiBaryła Wejherowo300000300600006
392MarcinBalcerskiDSB Zagłębie Baribal Lubin040000000400004
 MarcinBaranowskiBreak Inowrocław400000000400004
 MarekBłażycaŁaziska Górne004000000400004
 ŁukaszBobińskiKKB Końskie000000400400004
 PiotrBujniewiczSzczecin000000400400004
 Byczek---000000000000404
 ŁukaszChłusMetal Fach LP Sokółka400000000400004
 MarcinChristaOlsztyn000000000000404
 MarekCiesielskiKlub Best Gniezno000000000000404
 ArturCzaplińskiUKS 193-Łódź000000000000404
 Czubak---000000000000404
 MarekDerekKonsalnet Warszawa000000000000404
 ArielDobrzyńskiHades Poznań000000000000404
 BartoszDrobczyńskiFrame Łódź004000000400004
 StefanDubanSłowacja400000000400004
 MichałEbert---000000000000404
 WojciechFabiańczykHades Poznań000040000400004
 AdamGóraÓsmabila.pl Gdynia000000400400004
 FilipGórskiHades Poznań000040000400004
 Goliński---000000000000404
 MarekHokosaWarszawa000000000000404
 DamianJóźwiakSłupsk400000000400004
 MikołajJesionekHades Junior Poznań000040000400004
 BartłomiejKałużaFrame Łódź400000000400004
 StanislavKhodatskyUkraina000400000400004
 ŁukaszKordelGdańsk000000000000404
 MichałKowalczyk---000000000000404
 WojciechKrólikowskiOpole004000000400004
 TomaszKryśSokół Brody000040000400004
 MarcinŻalikowskiÓsmabila.pl Gdynia000000400400004
 AleksanderMaćkoŁaziska Górne004000000400004
 DanielMaciołMario Bilard Club Mikołów040000000400004
 IvailoMarkovBułgaria000400000400004
 KonradModrzejewskiWłocławek000000400400004
 MaciejMrózNowy Sącz004000000400004
 KrzysztofNagielPorter Częstochowa004000000400004
 FilipNowakHades Junior Poznań040000000400004
 TomaszOnderekOstrawa400000000400004
 TomaszOsmanDSB Zagłębie Baribal Lubin000000000000404
 RomanPłucienniczakBreak Ball Bielsko Biała400000000400004
 AleksanderPuchalskiBiałystok040000000400004
 PiotrRogusPino Ventor Dębica000000040400004
 MaciejStrągowskiBaryła Wejherowo000000400400004
 BartoszSzmytkowski---000000000000404
 MaciejTrąbskiBowling Elbląg000000400400004
 MarinelaVladimirovaBułgaria000400000400004
 DamianWaśFaza Szczecin400000000400004
 MarcinWójcikPino Ventor Dębica000000040400004
 AleksanderWieliczko---000400000400004
 LeszekWiśniewskiMDK 4 Bydgoszcz004000000400004
 RyszardWłodawiecZakręcona Bila Poznań000040000400004
 SławomirWybraniecFama Tczew000000400400004
 Wyżykiewicz---000000000000404
 DamianZarychtaFalcon Sosnowiec040000000400004
 MonikaZąbekPino Ventor Dębica000000040400004
 MarcinZygadłoWrocław040000000400004
448KrystianĆwikłaHades Junior Poznań000030000300003
 PrzemysławBachorskiFargo Środa Wielkopolska000030000300003
 ŁukaszGrząślewiczFargo Środa Wielkopolska000030000300003
 SzymonKosińskiBiałystok000030000300003
 MichałKryczkaWłocławek300000000300003
 MarekŻuchowskiHades Poznań000030000300003
 BłażejMachnikHades Poznań000030000300003
 MateuszMusiałKKB Końskie000000300300003
 PrzemysławPietrzykowskiWrocław000030000300003
 MarekRatusznyFalcon Sosnowiec003000000300003
 MaciejRybarczykBreak Inowrocław000030000300003
 MaciejSadowskiFargo Środa Wielkopolska000030000300003
 AndrzejSikorskiRuda Śląska003000000300003
 MagdalenaTatarkiewiczMario Bilard Club Mikołów300000000300003
462MichałCzortekÓsmabila.pl Gdynia000000200200002
 AleksandraFandrejewskaFama Tczew000000200200002
 DamianFergonArkadia Junior Tczew000000200200002
 BartłomiejKołakowskiArkadia Junior Tczew000000200200002
 KrzysztofLeśniowskiArkadia Junior Tczew000000200200002
 HubertSkrzyniarzIkar Bydgoszcz000000200200002
 DawidSojkaFaza Szczecin000000200200002

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System