Strona główna » Ranking Polski - sezon 2015
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2015

 ZawodnikKlub / Miasto1.
8
2.
9
3.
9
4.
9
5.
8
6.
10
7.
10
Suma-MP
8
MP
10
MP
9
Pkt.
1Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie DSB Lubin2519193225402518519221922229
2Tomasz KapłanNosan Kielce2219222522324018219171925224
3Karol SkowerskiNosan Kielce16322222022221360252522208
4Radosław BabicaNosan Kielce2222164022222216616162219207
5Mateusz ŚniegockiKonsalnet Warszawa25401613320191450171925206
6Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka01616252516161140193232197
7Michał TurkowskiNosan Kielce19221616406191386192222195
 Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie DSB Lubin22819191619191228221940195
 Sebastian BatkowskiFrame Łódź40161619192581438192516195
10Marek KudlikMetal Fach LP Sokółka32192202216251360191919193
11Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1916192216191412514401717185
12Wojciech SzewczykKonsalnet Warszawa22253219160191330141419180
13Kamil SząszorLimonare Arkadia Tczew1325251916161913313161922177
14Piotr KudlikMetal Fach LP Sokółka16221901322161080321719176
15Daniel MaciołPRB Tor Allinone Mikołów1916131616163212813221917173
16Jacek WalterAmnezja Kalisz41619221913191124161617157
17Patryk StatkiewiczGreen Club Gdańsk13160191322221050191616156
18Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki161680161922970221719155
19Wojciech TrajdosKonsalnet Warszawa16191919000730194019151
20Marcin KubalskiKonsalnet Warszawa1613161416161610713162216148
21Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk191916019250980161414142
22Mateusz RobińskiHades Poznań1313161313191310013191717140
23Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk161388191616968171717139
24Andrzej WinogradowGreen Club Gdańsk168160161319880161614134
25Mateusz SząszorLimonare Arkadia Tczew1313130191314850141414127
26Wojciech SroczyńskiKonsalnet Warszawa1613220000510171919106
27Jerzy RegieliPRB Tor Allinone Mikołów1316622616887601010101
28Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1913019881380001010100
 Arkadiusz GiernalczykAmnezja Kalisz880001616480191716100
 Norbert ŻelaskoLimonare Arkadia Tczew61381481314766101010100
31Mateusz StefańczykIdoslubu.pl Kielce136014016857017141098
32Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn616013813864010101094
33Arkadiusz MaciołPRB Tor Allinone Mikołów1981314131914100800092
34Wojciech JanoszPRB Tor Allinone Mikołów16813800045014141689
35Bartosz RozwadowskiNosan Kielce00000161632025101986
 Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn19601613191386000086
 Kacper KonkelGreen Club II Gdańsk88001601345010141786
38Konrad ModrzejewskiWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego81913161381491800083
39Szymon DudaBieg Wulkanów Bilard Złotoryja13000130026017221782
40Andrzej GuzanowskiHulakula Warszawa66002216050010101080
41Tomasz BąkBreak Bilard Club Kraków001614013043010101477
42Wiktor ZielińskiHades Poznań6613000025014171773
43Wojciech ChęcińskiJoker Tomaszów Mazowiecki6060861339010101069
44Adrian BorowiecHades Poznań1622130160067000067
 Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce01601300837010101067
 Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn680131681667000067
 Grzegorz ModrzejewskiWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego6481413131371400067
48Sebastian ZawadaNagaba II Zebra Opole60013016035010101065
 Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka0601380835010101065
50Ewa BąkMUKS IKS Tarnów616138813064000064
51Maciej AuguścikBila Tarnów0001601603201701463
52Jakub KościelniakHades Poznań16160000032010101062
 Filip BiesekMaximus Bydgoszcz13600013032010101062
54Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok4613000023014101461
55Tomasz KrysztofikGreen Club II Gdańsk413806160470100057
 Adam MściszBieg Wulkanów Bilard Złotoryja466080133700101057
57Dominik ZającBalabushka Break Ball Wodzisław Śląski0000001414014141456
 Paweł MisiakChorten Elida Białystok00131300026010101056
 Adam KuryłekBuffalo Club Bilard Studio Warszawa13130000026010101056
60Kamil GmurERG Bieruń Folie DSB Lubin1313161300055000055
 Mateusz KurGreen Club II Gdańsk0400801325010101055
62Krystian ĆwikłaHades Poznań613001901654000054
63Bartosz CzapskiMaximus Bydgoszcz60000006017161453
 Bartłomiej WiatrowskiAmnezja Kalisz161681300053000053
 Krzysztof WodeckiGreen Club III Gdańsk4130013013430100053
66Andrzej PakułaGreen Club II Gdańsk168008003201001052
67Izabela ŁąckaPino Dębica8868019049000049
68Marcel FortuńskiERG Bieruń Folie DSB Lubin161601600048000048
 Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok068000014014101048
70Przemysław MarkowskiChorten Elida Białystok06000006014161046
71Bartosz MigdałekZielona Góra001301913045000045
 Krystian KosikSKB Mrągowo131600160045000045
73Tomasz WalczakÓsemka Kołobrzeg0000130013010101043
 Łukasz Guzowski8 Bila Gdynia0000130013010101043
75Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola00000000016161042
 Paweł GrzankaFalcon Sosnowiec00600006016101042
 Paweł ZalewskiPrzyprawy Świata Gdynia660000012010101042
78Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki80190001441000041
79Hubert ŁopotkoDziewiątka Biała Podlaska0040000040000040
 Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce80013001940000040
 Maciej TrudnowskiOlsztyn00000000010141640
82Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki13025000038000038
 Katarzyna WesołowskaNosan Kielce00614008280001038
 Krzysztof MajkowskiSemafor Warszawa44000008010101038
 Szymon KuralYMCA Kraków00000808010101038
 Jakub KowalczykYMCA Kraków00000808010101038
 Rafał BiniekBreak Bilard Club Kraków00000808010101038
 Antonio QuartaClub 70 Rome608808838000038
89Michał KędziorPino Dębica00000000010101636
 Bartłomiej PondoBreak Bilard Club Kraków06000006010101036
91Vojtech StofkoSlovakia6013008835000035
92Lubo PindiakSlovakia00130081334000034
93Marcin ŚwigońGreen Club Gdańsk013000001301001033
 Gabriel MuzolfBreak Ball Bielsko Biała000001301300101033
95Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka00130190032000032
 Lukas KovacSłowacja00160016032000032
 Ciprian GindacRumunia00160160032000032
 Michał StojałowskiLimonare Arkadia Tczew13600130032000032
99Krzysztof SzczepańskiLimonare Arkadia Tczew0000166830000030
 Tomasz Wyrozębski---00000000010101030
 Wojciech WąsaczBila Tarnów00000000010101030
 Krzysztof Rabiczko---00000000010101030
 Michał PawlikowskiFalcon Sosnowiec00000000010101030
 Rafał PampuchChorten Elida Białystok00000000010101030
 Michał Matuszczyk---00000000010101030
 Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok6860000200100030
 Roman KonkelPool-Bilard Wejherowo00000000010101030
 Wiesław KołodziejskiGolden Eight Olsztyn00000000010101030
 Krzysztof KocińskiŚwidnin00000000010101030
 Andrzej HeródET-Bilard Eurotech DT KKB Końskie00000000010101030
 Tomasz GutowskiWysokie Mazowieckie00000000010101030
 Jacek DmochowskiET-Bilard Eurotech DT KKB Końskie00000000010101030
 Marek DerekKonsalnet Warszawa00000000010101030
 Adam CzaplińskiFrame Łódź00000000010101030
 Michał CzajkowskiBiałystok00000000010101030
116Przemysław ŚpiewakFrame Łódź00160001329000029
 Łukasz BanasikIdoslubu TVsports Kielce60000013190001029
118Harutyun SahakyanChorten Elida Białystok8000000800101028
119Adrian ŚledziewskiMOSiR II Kętrzyn01300130026000026
120Dylan JomaaFrame Łódź6000008140100024
121Mateusz SobolewskiWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego4000019023000023
 Andrzej BaliśBreak Bilard Club Kraków00000130130100023
123Adam WilkFrame Łódź600000060016022
 Gerard KryńskiSzczecin6000160022000022
125Milan MrvaSlovakia0000081321000021
 Hubert ChmielFrame Łódź0080001321000021
 Kamil ChilińskiKlub 54 Łomża8130000021000021
 Łukasz BorysAftex Gambit Tczew1380000021000021
129Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań0000000000101020
 Rafał WróblewskiNosan Kielce0000000000101020
 Michał PawluczukFormoza Club Białystok0000000001001020
 Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola0000000000101020
 Lesław ŁukaszewiczArenA Warszawa0000000000101020
 Piotr KucharskiIdoslubu TVsports Kielce0000000000101020
 Marcin KrasnodębskiBreak Bilard Club Kraków0000000000101020
 Maciej KlinkeZakręcona Bila Poznań0000000000101020
 Maciej IwanSosnowiec0000000000101020
 Rafał ArkusińskiJoker Tomaszów Mazowiecki0000000000101020
139Jaroslav PolachSłowacja1900000019000019
 Ioan LadanyRumunia0019000019000019
 Cezary JaroszUKS Bila Zduny0190000019000019
 Damian EjmontMOSiR II Kętrzyn0190000019000019
 Wojciech BanekBilard Studio Warszawa0001900019000019
 Artur ZasztowtHulakula Warszawa0000136019000019
 Piotr GrygierczykBreak Ball Bielsko Biała6000013019000019
146Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica800000080001018
 Kinga PietrzakUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki460080018000018
148Marcin KielanLord Wtórmex Radomsko4013000017000017
149Grzegorz TaborBila Tarnów0001600016000016
 Mariusz RoterLord Wtórmex Radomsko0016000016000016
 Krystian MrvaSłowacja0016000016000016
 Tomasz MalinowskiFrame Łódź1600000016000016
 Michał LichodziejewskiBieg Wulkanów Bilard Złotoryja0000160016000016
 Andrzej KrauseGreen Club III Gdańsk0160000016000016
 Sebastian HołówkoRzeszów0000016016000016
 Daniel CywińskiMaximus Bydgoszcz1600000016000016
 Witold HajdukÓsemka Rzeszów000006060100016
 Marcin OrmianinAftex Gambit Tczew460060016000016
159Marcin PołećŁódź0000001414000014
 Tomasz WendickiPrzyprawy Świata Gdynia400000040001014
 Marcin WnukLord Wtórmex Radomsko806000014000014
 Piotr SulewskiGreen Club II Gdańsk806000014000014
 Jacek PańczakRzeszów600008014000014
 Piotr BujniewiczSzczecin800060014000014
165Wojciech ZosiukGreen Club II Gdańsk0130000013000013
 Monika ZąbekPino Junior Dębica0000001313000013
 Vladimir TarinaSlovakia1300000013000013
 Michał SzczakułaBila Tarnów0001300013000013
 Marcin ParzychKarambol GCN Chorzów0000130013000013
 Paweł OlesiejukGreen Club III Gdańsk0000130013000013
 Piotr MuratMasters Lublin0000001313000013
 Marcin MorawskiÓsemka Kołobrzeg0013000013000013
 Marcin MadejBreak Ball Bielsko Biała1300000013000013
 Patryk KwiatekBreak Bilard Club Kraków0000013013000013
 Valery KostoveskyIzrael0013000013000013
 Marek GeregSłowacja0000013013000013
 Piotr DutkiewiczBreak Bilard Club Kraków0000013013000013
178Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo480000012000012
 Patryk RzemienieckiSKB Mrągowo400080012000012
 Maciej Grzegorz LesiakSemafor Warszawa480000012000012
 Jakub ZduńczykAftex Gambit Tczew060060012000012
 Radosław SzagunMOSiR II Kętrzyn060060012000012
 Jacek JarnoMetal Fach LP II Sokółka066000012000012
 Łukasz DrożdżGiżycko660000012000012
185Damian Tomaszewski---000000000100010
 Tomasz StrukChorten Elida Białystok000000000100010
 Karol SobierajIdoslubu TVsports Kielce000000000001010
 Dariusz SidłoNosan II Kielce000000000100010
 Sławomir  SawickiNagaba Zebra Opole000000000001010
 Michał PukZakręcona Bila Poznań000000000001010
 Roman Potaphuk---000000000001010
 Artur PieńkowskiBiałystok000000000100010
 Artur PałkowskiBreak Bilard Club Kraków000000000100010
 Grzegorz NowakNosan II Kielce000000000010010
 Łukasz Niedzielski---000000000100010
 Aleksander MłodziejowskiPoznań000000000001010
 Piotr MaurycyQS Media TVsports.pl Kielce000000000100010
 Michał KryńskiMetal Fach LP Sokółka000000000100010
 Szymon KoziełekUKS Pałuki Żnin000000000100010
 Tomasz KieniewiczThe Stage Kraków000000000010010
 Mariusz GołdynFalcon Sosnowiec000000000001010
 Przemysław FundamentKraków000000000100010
 Paweł FoltynET-Bilard Kielce000000000001010
 Krzysztof DybałaSnikers Rękoraj000000000100010
 Kacper DubińskiChorten Elida Białystok000000000100010
 Krzysztof DubińskiChorten Elida Białystok000000000100010
 Piotr ŚwierszczSemafor Warszawa640000010000010
 Maciej SzwedaAftex Gambit Tczew460000010000010
 Miłosz KretowskiGołdap640000010000010
 Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa400060010000010
211Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce0008000800008
 Jason WrightWielka Brytania0000080800008
 Rafał WolskiBieg Wulkanów Bilard Złotoryja8000000800008
 Marcin WaliszewskiFrame Łódź0080000800008
 Tatiana VaitkieneLitwa0800000800008
 Magdalena TatarkiewiczBreak Bilard Club Kraków0000080800008
 Henrikas StrolisLitwa0800000800008
 Beata StefańskaTczew0000800800008
 Pavel SoltysSlovakia0000080800008
 Agata SokołowskaNosan Kielce0080000800008
 Moti Ben  SimonIzrael0080000800008
 Michael SepashviliIzrael0080000800008
 Kasparas RimselisLitwa0800000800008
 Marek RatusznyKarambol GCN Chorzów0000800800008
 Dorota PiskorskaGreen Club Gdańsk0000800800008
 Mateusz PiontekPłock0000008800008
 Piotr OleszczukDziewiątka Biała Podlaska0080000800008
 Sebastian MillerSKB Mrągowo0000800800008
 Roman MichalikSlovakia0000080800008
 Paweł MęderakBila Tarnów0008000800008
 Mateusz MarzecMetal Fach LP II Sokółka0000008800008
 Kamil KapołkaBytom0080000800008
 Krzysztof JagiełłoYMCA Kraków0000080800008
 Renald JagielskiŁowicz8000000800008
 Dzymitry HrybSpider Wrocław0080000800008
 Artur GajdaChorten Elida Białystok8000000800008
 Tomasz DzieniszGreen Club III Gdańsk0000800800008
 Bartosz BieńkowskiJędrzejów8000000800008
239Karol ZielińskiBydgoszcz6000000600006
 Karol WiatrakUKS Bila Zduny0600000600006
 Karolas VariakoijsLitwa0600000600006
 Piotr TwerdykNagaba II Zebra Opole6000000600006
 Jacek TucholskiKołobrzeg0600000600006
 Wojciech TucholskiKołobrzeg0600000600006
 Marian ToaderRumunia0060000600006
 Piotr ŚwiatowyMaximus Bydgoszcz0600000600006
 Wojciech SzczubełekSKB Mrągowo6000000600006
 Piotr StaniszGreen Club I Gdańsk0000600600006
 Łukasz SowikJoker Tomaszów Mazowiecki6000000600006
 Saulius SaulenasLitwa0600000600006
 Bartosz SadochLimonare Arkadia Tczew0000600600006
 Zaharine RolandRumunia0060000600006
 Adam PługowskiUKS Bila Zduny0600000600006
 Gintaras PetrovasLitwa0600000600006
 Rafał PaluchBreak Ball Bielsko Biała0000060600006
 Mantas NedzveckasLitwa0600000600006
 Radosław MisiewiczOleśnica6000000600006
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka0000600600006
 Jacek LejmanHot Shots Zielona Góra0000060600006
 Marcin LechAftex Gambit Tczew0000600600006
 Pijus LabutisLitwa0600000600006
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn0600000600006
 Piotr KluszczyńskiBydgoszcz6000000600006
 Wiktor FortuńskiDSB Zagłębie Baribal II Lubin0000600600006
 Shai EisenbergIzrael0060000600006
 Marcin Dewódzki---6000000600006
 Michał BierzgalskiJoker Tomaszów Mazowiecki6000000600006
268Maciej ZielińskiBydgoszcz4000000400004
 Krzysztof WaszakBydgoszcz4000000400004
 Marcin SzczególskiBydgoszcz4000000400004
 Adam StępieńJoker Tomaszów Mazowiecki4000000400004
 Paweł Popowski---4000000400004
 Krzysztof KasprzakGreen Club Gdańsk0400000400004
 Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa Rokietnica4000000400004
 Marcin GościmskiSemafor II Warszawa4000000400004
 Krzysztof AftkaLimonare Arkadia Tczew4000000400004

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System