Strona główna » Trenerzy, instruktorzy, sędziowie
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Trenerzy, instruktorzy, sędziowie


Instruktorzy PZBil


L.p.Nazwisko i ImięMiastonr LicencjiLicencja 2022
1Babica RadosławPoznań56/2008Aktualna
2Bereżny BogusławPiotrków Tryb.101/2012Aktualna
3Bieniek ElżbietaCzerniewice122/2013Aktualna
4Bieniek Stanisław Jerzy Czerniewice171/2016Aktualna
5Biesek FilipBydgoszcz213/2019Aktualna
6Brodecki JaromirRogowo104/2012Aktualna
7Burkiewicz-Dzumyk DominikaUchylsko228/2020Aktualna
8Cepil PiotrKraków47/2008Aktualna
9Czapski BartoszPoznań116/2012Aktualna
10Czoch KarolWrocław232/2020Aktualna
11Dzumyk MariuszUchylsko229/2020Aktualna
12Fortuński BogusławLubin8/2008Aktualna
13Gajek IzabelaKielce49/2008Aktualna
14Galeja IlonaZduny92/2011Aktualna
15Galeja PawełZduny93/2011Aktualna
16Gardjas KrzysztofŁódź73/2009Aktualna
17Haraźny KrzysztofWałbrzych199/2018Aktualna
18Humańska BeataSosnowiec190/2017Aktualna
19Janduda TomaszTychy168/2016Aktualna
20Kaczmarek HubertWarszawa59/2009Aktualna
21Kędzierski GrzegorzKielce1/2008Aktualna
22Kędzior MichałDębica223/2019Aktualna
23Kędzior PiotrDębica57/2008Aktualna
24Kiełkowicz MaciejLegnica212/2019Aktualna
25Kobacki DariuszTomaszów Maz.14/2008Aktualna
26Kos-Niewęgłowska KatarzynaKielce134/2013Aktualna
27Kościelniak BogumiłPoznań79/2010Aktualna
28Kotula RajmundJanowiec Wielkopolski103/2012Aktualna
29Kryszak StefanŁabiszyn20/2008Aktualna
30Krzemiński MarcinKielce2/2008Aktualna
31Kuchciński WiesławMrągowo83/2010Aktualna
32Kulazińska KatarzynaŁódź203/2018Aktualna
33Lesiak Maciej GrzegorzWarszawa219/2019Aktualna
34Marcinkowski MarekKielce6/2008Aktualna
35Miechowiecki PawełWarszawa164/2016Aktualna
36Miernowski JanLublin207/2018Aktualna
37Niemczyk ŁukaszKętrzyn156/2015Aktualna
38Nowak MichałRadom117/2012Aktualna
39Piekarski KrystianSokółka173/2016Aktualna
40Piekarski LechSokółka3/2008Aktualna
41Pieśniak LeszekGdańsk145/2014Aktualna
42Pigla WojciechBrody67/2009Aktualna
43Pondo Bartłomiej Kraków490/2008Aktualna
44Rygielski ŁukaszTczew178/2016Aktualna
45Sadlik TomaszRzeszów185/2017Aktualna
46Sikorski ŁukaszPoznań99/2011Aktualna
47Skowerski KarolKielce80/2010Aktualna
48Stawarz JanuszRzeszów72/2009Aktualna
49Szafran Robert---215/2019Aktualna
50Sząszor ArkadiuszTczew86/2011Aktualna
51Szewczyk TomaszWarszawa27/2008Aktualna
52Świtała JacekŻnin234/2021Aktualna
53Świtała KatarzynaŻnin160/2016Aktualna
54Wojciechowska LilianaPiechcin159/2017Aktualna
55Wojciechowski JakubPiechcin181/2016Aktualna
56Wójt TomaszŁódź201/2018Aktualna
57Zabłocki PawełJanowiec Wielkopolski233/2020Aktualna
58Adamek KarolPleszew155/2015BRAK
59Banasik IzabelaKielce197/2017BRAK
60Bartuś MateuszPoznań91/2011BRAK
61Bąk TomaszKraków209/2018BRAK
62Berczyński PrzemysławWrocław90/2011BRAK
63Błażej TomaszTarnów9/2008BRAK
64Bogacz MartaKielce163/2016BRAK
65Breliński WaldemarŻnin106/2012BRAK
66Brudny DariuszWodzisław Śląski98/2011BRAK
67Bruszewski AdamGrodzisk Mazowiecki143/2014BRAK
68Brzozowski BartoszPłock165/2016BRAK
69Budziński BartoszŁódź87/2011BRAK
70Budziński PrzemysławŁomża89/2011BRAK
71Chmielarz MariuszCzęstochowa204/2018BRAK
72Czamara BartoszGorlice33/2008BRAK
73Czamara WojciechGorlice82/2010BRAK
74Czarnecki MichałTomaszów Maz.68/2009BRAK
75Czernicki JerzyDębica175/2016BRAK
76Derek MarekWarszawa54/2008BRAK
77Deszczyński TomaszWarszawa217/2019BRAK
78Dębski WaldemarPoznań17/2008BRAK
79Dmochowski JacekKońskie28/2008BRAK
80Domagała PrzemysławWiślica108/2012BRAK
81Drapczyński BartoszŁódź31/2008BRAK
82Dropik StefanŚroda Wielkopolska40/2008BRAK
83Duda JerzyKielce189/2017BRAK
84Duda Michał---222/2019BRAK
85Dunajski MaciejTczew176/2016BRAK
86Dywelski Michał Tczew177/2016BRAK
87Dzirba ŁukaszKielce16/2008BRAK
88Ejmont AdamKętrzyn37/2008BRAK
89Ejmont DamianKętrzyn96/2011BRAK
90Felkowski MarcinŁódź35/2008BRAK
91Fercho WaldemarNowa Wieś149/2014BRAK
92Ferdynandzki MarcinGliwice118/2013BRAK
93Gajda AdamMoszczenica174/2016BRAK
94Gastman KrzysztofWarszawa75/2010BRAK
95Gawlikowski PawełWarszawa76/2010BRAK
96Gładyszewski TadeuszMilanówek131/2013BRAK
97Gołubowicz SławomirBiałystok61/2009BRAK
98Gomułka TomaszPleszew151/2015BRAK
99Grosz MarcinLubartów81/2010BRAK
100Grzesiński MaciejPleszew153/2015BRAK
101Grzybowski JanWarszawa25/2008BRAK
102Hryb DzmitryWrocław230/2020BRAK
103Jabłoński JacekInowrocław123/2013BRAK
104Janaszek EdwardKielce21/2008BRAK
105Janaszek ZiemowitKielce41/2008BRAK
106Januszko AndrzejKielce196/2017BRAK
107Jasiński JacekWrocław107/2012BRAK
108Jezierski Michal Chełm195/2017BRAK
109Jęrzejczak DawidGdańsk22/2008BRAK
110Kaczmarek RobertKaczanowo162/2016BRAK
111Kaczmarek TomaszWarszawa71/2009BRAK
112Kapłan TomaszRzeszów157/2015BRAK
113Karlikowski MarekKielce10/2008BRAK
114Kędziora PatrykChełm206/2018BRAK
115Klimaszewski KrzysztofRzeszów183/2017BRAK
116Kmita PiotrŁódź55/2008BRAK
117Kobacka DariaTomaszów Maz.188/2017BRAK
118Kołodziejski WiesławOlsztyn43/2008BRAK
119Konieczna DianaKielce70/2009BRAK
120Konobrocki ZbigniewGołdap48/2008BRAK
121Kopeć MirosławKętrzyn29/2008BRAK
122Kopeć PawełGrębów148/2014BRAK
123Kosik KrystianKętrzyn180/2016BRAK
124Kosiński GrzegorzBiałystok60/2009BRAK
125Kosonóg KrzysztofOława19/2008BRAK
126Kościelniak JakubPoznań210/2019BRAK
127Kozakowski AdrianPodolin220/2019BRAK
128Kozłowski MichałKielce133/2013BRAK
129Królikowski ŁukaszOpole184/2017BRAK
130Kruszczyński MieczysławKrotoszyn130/2013BRAK
131Kryszak MałgorzataŁabiszyn161/2016BRAK
132Kryszak SzymonŁabiszyn21/2008BRAK
133Krzemińska MartaKraków53/2008BRAK
134Krzemiński MaciejPłock152/2015BRAK
135Krzyszkowski DariuszOława18/2008BRAK
136Kubiak RafałRacibórz147/2014BRAK
137Kudlik JerzyChodów26/2008BRAK
138Kulikowski EdwardBiałystok77/2010BRAK
139Kusiak PiotrChełm194/2017BRAK
140Lachowski MarekBodzentyn231/2020BRAK
141Lasota GrzegorzGdańsk214/2019BRAK
142Latała ZbigniewNowa Słupia119/2013BRAK
143Lichodziejewski MichałLubin52/2008BRAK
144Łochowski RafałKielce30/2008BRAK
145Łuczko DanielDuszniki Zdrój182/2017BRAK
146Łukowski LeszekKołobrzeg63/2009BRAK
147Macioł ArkadiuszMikołów126/2013BRAK
148Malinowski TomaszŁódź136/2013BRAK
149Małowiejska-Warwas IwonaŁódź36/2008BRAK
150Marecki PawełŁódź34/2008BRAK
151Matuszny WojciechGliwice114/2012BRAK
152Matwijczyk GrzegorzTychy7/2008BRAK
153Michalska-Barska TeresaTuszyn167/2016BRAK
154Michalski GrzegorzRadom198/2018BRAK
155Mikołaj RenataChorzów11/2008BRAK
156Miśkiewicz GrzegorzULKS Jodła Bodzentyn39/2008BRAK
157Mogielski Łukasz---221/2019BRAK
158Mordko KazimierzStrzelin100/2011BRAK
159Mysior KrzysztofKielce12/2008BRAK
160Nawrot Paulina---205/2018BRAK
161Niewęgłowski JanKielce138/2014BRAK
162Olejniczak KazimierzKalisz142/2014BRAK
163Orzechowski MarekŻnin24/2008BRAK
164Ostrowski MarcinŻnin105/2012BRAK
165Palacz PawełLubliniec66/2009BRAK
166Paliwoda EmilChodów140/2014BRAK
167Pecka RobertRzeszów135/2013BRAK
168Piekarski KonradSokółka172/2016BRAK
169Pierzlewski BartoszWarszawa109/2012BRAK
170Pierzynka AgnieszaWałbrzych139/2014BRAK
171Polak AdamBytom132/2013BRAK
172Polaszek KrzysztofWejherowo69/2009BRAK
173Potapczuk Rufin---202/2018BRAK
174Potocki JarosławCzermin154/2015BRAK
175Przybysławski JakubKielce64/2009BRAK
176Pulnar MaciejMiłoszowa115/2012BRAK
177Puś KatarzynaWałbrzych169/2016BRAK
178Raduszewska RenataKielce193/2017BRAK
179Regieli JerzySosnowiec128/2013BRAK
180Rosicka MartynaKielce200/2018BRAK
181Roter MariuszSosnowiec4/2008BRAK
182Rowicki PiotrWołomin111/2012BRAK
183Rybicki PiotrJózefin112/2012BRAK
184Sahakyan HarutyunBiałystok65/2009BRAK
185Sidło DariuszKielce120/2013BRAK
186Siejko AndrzejKraków5/2008BRAK
187Siemaszko RobertCzęstochowa146/2014BRAK
188Sitek KamilaWola Moszczenicka170/2016BRAK
189Skupień AndrzejKraków218/2019BRAK
190Stańczak AndrzejChodów179/2016BRAK
191Starzycki AndrzejTychy166/2016BRAK
192Stasio BogusławRokiciny44/2008BRAK
193Strągowski DamianOrle113/2012BRAK
194Szady Patryk---208/2018BRAK
195Szarawara ArturSiemanowice Śląskie85/2011BRAK
196Szczawiński MaciejBydgoszcz158/2016BRAK
197Szczurek Jarosław ULKS Jodła Bodzentyn191/2017BRAK
198Szeliga PawełDębica224/2019BRAK
199Szuba ŁukaszKielce13/2008BRAK
200Szubicki LeszekWałbrzych51/2008BRAK
201Ściga AdamKielce121/2013BRAK
202Śliwa RobertLublin216/2019BRAK
203Tabor GrzegorzTarnów97/2011BRAK
204Tomczyk PiotrRadom74/2010BRAK
205Tomczyk RenataKielce192/2017BRAK
206Tramp SławomirGołdap38/2008BRAK
207Trudnowski MaciejOlsztyn225/2020BRAK
208Trybała KrzysztofGdańsk127/2013BRAK
209Tyranowski BartłomiejKraków46/2008BRAK
210Ulewicz GrzegorzGiżycko125/2013BRAK
211Urbański MirosławPłock186/2017BRAK
212Walas RenataŁódź32/2008BRAK
213Warykiewicz PawełDąbrowa Górnicza102/2012BRAK
214Wawrzyn MartaPruszków211/2019BRAK
215Wąsacz WojciechTarnów94/2011BRAK
216Wendicki TomaszGdynia78/2010BRAK
217Wesołowska KatarzynaKielce141/2014BRAK
218Winogradow AndrzejGdańsk84/2010BRAK
219Wiśniewski TomaszZamość187/2017BRAK
220Wojciechowski RafaelGniezno50/2008BRAK
221Wróblewski RafałKielce137/2013BRAK
222Zając DominikBielsko Biała88/2011BRAK
223Zakrzewski MichałKonstantynów Łódzki227/2020BRAK
224Zawadzki MichałŁódź58/2009BRAK
225Zawodniak AdamOpole144/2014BRAK
226Zdrojewski MarcinKoszalin45/2008BRAK
227Zmysłowski MarcinOlsztyn42/2008BRAK
228Żejmo PiotrOlsztyn226/2020BRAK



Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System