Strona główna » Trenerzy, instruktorzy, sędziowie
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Trenerzy, instruktorzy, sędziowie


Sędziowie PZBil


L.p.Nazwisko i ImięMiastoKategorianr LicencjiLicencja 2022
1Skupień AndrzejBiały DunajecA285/2019Aktualna
2Gajda AdamMoszczenicaB190/2012Aktualna
3Kędzior PiotrDębicaB7/2008Aktualna
4Kobacki DariuszTomaszów Maz.B6/2008Aktualna
5Lesiak MaciejWarszawaB201/2013Aktualna
6Piekarski LechSokółkaB16/2008Aktualna
7Pierzynka AgnieszkaWałbrzychB172/2011Aktualna
8Stawarz JanuszRzeszówB9/2008Aktualna
9Sząszor ArkadiuszTczewB37/2008Aktualna
10Szczawiński MaciejBydgoszczB244/2016Aktualna
11Witos MariuszPiasecznoB240/2015Aktualna
12Bierzgalski MichałTomaszów Maz.C234/2014Aktualna
13Biesek FilipBydgoszczC291/2019Aktualna
14Brodecki JaromirRogowoC246/2016Aktualna
15Galeja PawełZdunyC175/2011Aktualna
16Humańska BeataSosnowiecC270/2017Aktualna
17Janduda TomaszTychyC253/2016Aktualna
18Klimaszewski KrzysztofRzeszówC259/2017Aktualna
19Kościelniak BogumiłPoznańC10/2008Aktualna
20Kryszak StefanŁabiszynC71/2008Aktualna
21Sadlik TomaszRzeszówC258/2017Aktualna
22Siejko AndrzejKrakówC8/2008Aktualna
23Wojciechowski JakubPiechcinC294/2020Aktualna
24Babica IzabelaRokietnicaD124/2009Aktualna
25Babica RadosławRokietnicaD151/2009Aktualna
26Bereżny BogusławMoszczenicaD176/2011Aktualna
27Bieniek ElżbietaCzerniewiceD210/2013Aktualna
28Burkiewicz - Dzumyk DominikaUchylskoD295/2020Aktualna
29Cepil PiotrKrakówD94/2008Aktualna
30Cybulski TomaszProchowiceD296/2020Aktualna
31Czapski BartoszPoznańD177/2011Aktualna
32Dmochowski JacekRadomD319/2022Aktualna
33Dywelski MichałTczewD193/2012Aktualna
34Galeja IlonaZdunyD171/2011Aktualna
35Gałęzowski DariuszPoznańD40/2008Aktualna
36Gardjas KrzysztofŁódźD39/2008Aktualna
37Głąb GabrielJaworznoD313/2022Aktualna
38Golszewski KrzysztofKołobrzegD315/2022Aktualna
39Gołębski ArkadiuszWrocławD179/2011Aktualna
40Góra MarcinRybnikD314/2022Aktualna
41Haraźny KrzysztofWałbrzychD273/2018Aktualna
42Kadłubowski ArkadiuszZąbkiD318/2022Aktualna
43Kędziora PatrykNowe DepułtczyceD279/2018Aktualna
44Kiełkowicz MaciejLegnicaD290/2019Aktualna
45Kopeć PawełNiskoD317/2022Aktualna
46Kos-Niewęgłowska KatarzynaKielceD222/2013Aktualna
47Kotula RajmundJanowiec WielkopolskiD245/2016Aktualna
48Kuchciński WiesławMrągowoD67/2008Aktualna
49Kulazińska KatarzynaŁódźD271/2016Aktualna
50Luliński IgorBydgoszczD312/2021Aktualna
51Miechowiecki PawełWarszawaD255/2016Aktualna
52Mikołajczyk AdamKrośniewiceD297/2020Aktualna
53Nowak MichałWarszawaD203/2013Aktualna
54Pieśniak LeszekGdańskD229/2014Aktualna
55Pigla WojciechBrodyD145/2009Aktualna
56Potapczuk RufinLublinD276/2018Aktualna
57Puś KatarzynaWałbrzychD256/2016Aktualna
58Spicha KamilGdańskD316/2022Aktualna
59Szafran RobertPuchaczówD292/2019Aktualna
60Szewczak TomaszMrągowoD299/2020Aktualna
61Ściga AdamKielceD209/2013Aktualna
62Urbański MirosławPłockD262/2017Aktualna
63Wójt TomaszŁódźD275/2018Aktualna
64Żyżyk AndrzejKętrzynD311/2021Aktualna
65Dębski WaldemarPoznańA4/2008BRAK
66Kędzierski GrzegorzKielceA3/2008BRAK
67Krzemińska MartaKrakówA100/2008BRAK
68Marcinkowski MarekKielceA11/2008BRAK
69Fortuński BogusławLubinB30/2008BRAK
70Krzemiński MarcinKielceB2/2008BRAK
71Łochowski RafałKielceB80/2008BRAK
72Rzekiecki RobertJaworznoB41/2008BRAK
73Świerszcz PiotrWarszawaB202/2013BRAK
74Wolański SławomirCzęstochowaB5/2008BRAK
75Bartkowski MarekWejherowoC74/2008BRAK
76Jeszke AndrzejGdańskC24/2008BRAK
77Kamiński PiotrŁódźC138/2009BRAK
78Karlikowski MarekKielceC12/2008BRAK
79Łopotko WaldemarBiała PodlaskaC34/2008BRAK
80Mysior KrzysztofKielceC14/2008BRAK
81Niedziółka AndrzejOławaC70/2008BRAK
82Roter MariuszSosnowiecC19/2008BRAK
83Rowicki PiotrWołominC126/2009BRAK
84Ulewicz GrzegorzGiżyckoC213/2013BRAK
85Winogradow AndrzejSopotC128/2009BRAK
86Bagnowski AndrzejElblągD21/2008BRAK
87Bajsarowicz PiotrGliwiceD178/2011BRAK
88Banasik ŁukaszKielceD260/2017BRAK
89Białogoński IgorKielceD69/2008BRAK
90Błażej TomaszTarnówD25/2008BRAK
91Bogacz MartaKielceD250/2016BRAK
92Borowiec BodganTarnowo PodgórneD125/2009BRAK
93Borowski RyszardGdańskD33/2008BRAK
94Boryczko KamilaDębicaD111/2009BRAK
95Bratek SławomirŁańcutD310/2021BRAK
96Breliński WaldemarŻninD248/2016BRAK
97Bruszewski AdamGrodzisk MazowieckiD227/2014BRAK
98Brzozowski BartoszPłockD254/2016BRAK
99Budziński BartoszŁódźD163/2010BRAK
100Chajęcki MateuszWarszawaD206/2013BRAK
101Chmielarz MariuszCzęstochowaD277/2018BRAK
102Chodacki RobertWałbrzychD20/2008BRAK
103Czamara BartoszGorliceD88/2008BRAK
104Czarnecki MichałTomaszów Maz.D147/2009BRAK
105Czerniawski AdamGnieznoD61/2008BRAK
106Derek MarekWarszawaD91/2008BRAK
107Deszczyński TomaszWarszawaD192/2012BRAK
108Deszczyński TomaszWarszawaD293/2019BRAK
109Diering MagdalenaPoznańD132/2009BRAK
110Dmochowski JacekKońskieD64/2008BRAK
111Drobnicki MarekStrzelinD162/2010BRAK
112Dropik StefanŚroda WielkopolskaD97/2008BRAK
113Dziełak KazimierzMrągowoD43/2008BRAK
114Dzirba KamilKielceD142/2009BRAK
115Dzirba ŁukaszKielceD73/2008BRAK
116Ejmont AdamKętrzynD103/2008BRAK
117Ejmont KrzysztofKętrzynD76/2008BRAK
118Fandrejewska AleksandraTczewD194/2012BRAK
119Fandrejewski AndrzejTczewD195/2012BRAK
120Fercho WaldemarNowa WieśD233/2014BRAK
121Ferdynandzki MarcinGliwiceD212/2013BRAK
122Gałęzowski DariuszPoznańD157/2009BRAK
123Garbaczewska ElżbietaBydgoszczD56/2008BRAK
124Gastman KrzysztofWarszawaD156/2009BRAK
125Gładyszewski TadeuszMilanówekD219/2013BRAK
126Głodzinka PiotrPoznańD161/2010BRAK
127Gołubowicz SławomirBiałystokD119/2009BRAK
128Gomułka TomaszPleszewD243/2015BRAK
129Górska MartaŚroda WielkopolskaD98/2008BRAK
130Grodzki MaciejBydgoszczD45/2008BRAK
131Grosz MarcinLubartówD29/2008BRAK
132Gruszkiewicz AnnaCzerwonakD159/2010BRAK
133Grzelak JanŁódźD301/2020BRAK
134Grzybowski JanWarszawaD79/2008BRAK
135Gulas EwelinaKielceD257/2017BRAK
136Guzowski ŁukaszGdyniaD131/2009BRAK
137Jabłoński JacekInowrocławD211/2013BRAK
138Jagodziński RobertPiotrków Tryb.D298/2020BRAK
139Jamroziak MarcinLubońD160/2010BRAK
140Janaszek EdwardKielceD77/2008BRAK
141Jankun TomaszGdańskD144/2009BRAK
142Januszewski RyszardGdańskD198/2012BRAK
143Jasiński JacekWrocławD261/2017BRAK
144Jezierski MichałChełmD281/2018BRAK
145Jezioro RenataBrzeźnicaD107/2009BRAK
146Jędrzejczak DawidGdańskD15/2008BRAK
147Kaczmarek HubertWarszawaD152/2009BRAK
148Kaczmarek RobertKaczanowoD247/2016BRAK
149Kaczmarek TomaszWarszawaD153/2009BRAK
150Kalejta WojciechGdańskD127/2009BRAK
151Kalina WiolettaPołaniecD146/2009BRAK
152Kalinowski TomaszOrzeszeD18/2008BRAK
153Kaźmierczak MarcinPoznańD241/2015BRAK
154Kędzior MichałDębicaD139/2009BRAK
155Kiełpiński Maciej---D92/2008BRAK
156Kłusek TomaszPustkówD106/2009BRAK
157Kobacka DariaTomaszów Maz.D263/2017BRAK
158Kogut PawełTarnówD26/2008BRAK
159Kołodziejski WiesławOlsztynD102/2008BRAK
160Kołomajski GrzegorzPiasecznoD252/2016BRAK
161Konieczna DnianaKielceD143/2009BRAK
162Konobrocki ZbigniewGołdapD93/2008BRAK
163Kopeć MirosławKętrzynD85/2008BRAK
164Kopeć PawełGrębówD232/2014BRAK
165Kordana PiotrPoznańD165/2010BRAK
166Kosiński GrzegorzBiałystokD116/2009BRAK
167Kościelniak JakubPoznańD287/2019BRAK
168Kowalski KonradWarszawaD205/2013BRAK
169Kozakiewicz PrzemysławBiałystokD266/2017BRAK
170Kozakowski AdrianMoszczenicaD289/2019BRAK
171Kozłowski MichałKielceD221/2013BRAK
172Kromer MonikaKielceD140/2009BRAK
173Król PawełWałbrzychD174/2011BRAK
174Kruszczyński MieczysławKrotoszynD218/2013BRAK
175Kryszak SzymonŁabiszynD72/2008BRAK
176Kryś TomaszOpalenicaD42/2008BRAK
177Krzemiński MaciejPłockD242/2015BRAK
178Kubiak RafałRacibórzD231/2014BRAK
179Kubicka SylwiaOstrów Wlkp.D134/2009BRAK
180Kubicki GrzegorzOstrów Wlkp.D133/2009BRAK
181Kucharczyk PiotrWarszawaD274/2018BRAK
182Kucharski PiotrKielceD269/2017BRAK
183Kucisz MarekŁomżaD83/2008BRAK
184Kulikowski EdwardBiałystokD49/2008BRAK
185Kurc SzczepanDębicaD300/2020BRAK
186Kusiak PiotrChełmD284/2018BRAK
187Kustosz MarekZgorzelecD184/2011BRAK
188Kutka MaciejRogoźno WielkopolskieD182/2011BRAK
189Kwieciński MaciejOlsztynD207/2013BRAK
190Kwieciński StanisawKońskieD53/2008BRAK
191Laskowski MarekBłaszkiD191/2012BRAK
192Lasota GrzegorzGdańskD288/2019BRAK
193Latała ZbigniewNowa SłupiaD208/2013BRAK
194Lewandowski Michał---D158/2009BRAK
195Lewandowski TomaszBrodnicaD31/2008BRAK
196Lewicki RafałŁomżaD84/2008BRAK
197Lichodziejewski MichałLubinD90/2008BRAK
198Lipiński KrzysztofTomaszów Maz.D155/2009BRAK
199Liwocha DamianKońskieD55/2008BRAK
200Ławniczak PiotrGnieznoD60/2008BRAK
201Łuczko DanielDuszniki ZdrójD268/2017BRAK
202Łukasz KrólikowskiOpoleD267/2017BRAK
203Łukowski LeszekKołobrzegD141/2009BRAK
204Macioł ArkadiuszMikołówD214/2013BRAK
205Maćków MarekGdyniaD36/2008BRAK
206Madetko AgnieszkaKielceD48/2008BRAK
207Majkowski KrzysztofWarszawaD204/2013BRAK
208Malinowski JacekZielona GóraD164/2010BRAK
209Marcinkiewicz AgnieszkaŁódźD187/2012BRAK
210Markowski PrzemysławBiałystokD46/2008BRAK
211Matwijczyk GrzegorzTychyD104/2008BRAK
212Mazgaj JoannaBielsko BiałaD47/2008BRAK
213Mazur AndrzejPustyniaD137/2009BRAK
214Mazur RomanPustyniaD154/2009BRAK
215Mejcz TomaszGołdapD59/2008BRAK
216Michalski GrzegorzRadomD272/2018BRAK
217Mikołaj RenataChorzówD87/2008BRAK
218Miśkiewicz Grzegorz---D170/2010BRAK
219Mroczka JanuszRzeszówD180/2011BRAK
220Naczyński MikołajLubliniecD114/2009BRAK
221Nawrot PaulinaNowa HutaD278/2018BRAK
222Niemczyk ŁukaszKętrzynD239/2015BRAK
223Niewęgłowski JanKielceD225/2013BRAK
224Nowak AndrzejJarocinD81/2008BRAK
225Ochał RobertDębicaD109/2009BRAK
226Olejniczak KazimierzKaliszD226/2014BRAK
227Olszewski GrzegorzPoznańD130/2009BRAK
228Ostrowski MarcinŻninD249/2016BRAK
229Owsianowski MichałPoznańD183/2011BRAK
230Palacz PawełLubliniecD189/2012BRAK
231Paliwoda EmilChodówD235/2014BRAK
232Panasiuk DamianSzczecinD308/2021BRAK
233Paśniczek GrzegorzWarszawaD32/2008BRAK
234Pikul GrzegorzStalowa WolaD121/2009BRAK
235Piotrowski PawełWarszawaD186/2012BRAK
236Podgórski RafałWarszawaD200/2013BRAK
237Polak AdamBytomD220/2013BRAK
238Polaszek KrzysztofWejherowoD150/2009BRAK
239Polaszek PaulinaZielona GóraD167/2010BRAK
240Poznański PiotrSosnowiecD57/2008BRAK
241Przeniczka SebastianPiłaD238/2015BRAK
242Przybysławski JakubKielceD148/2009BRAK
243Ratkowski JarosławSłupnoD185/2012BRAK
244Regieli JerzySosnowiecD216/2013BRAK
245Rogóż ŁukaszŁabiszynD50/2008BRAK
246Rogóż SławomirŁabiszynD68/2008BRAK
247Rogus PiotrDębicaD110/2009BRAK
248Rosicka MartynaKielceD283/2018BRAK
249Ryba PiotrKielceD223/2013BRAK
250Rygasiewicz PiotrSokółkaD17/2008BRAK
251Sadowczyk ŁukaszJarocinD82/2008BRAK
252Sahakyan HarutyunBiałystokD149/2009BRAK
253Samsel ZbigniewElblągD22/2008BRAK
254Serafin ArturLubartówD28/2008BRAK
255Sidło DariuszKielceD217/2013BRAK
256Siemaszko RobertCzęstochowaD230/2014BRAK
257Sieradzki KrzysztofCiechocinekD75/2008BRAK
258Sipa MarcinBrześć KujawskiD23/2008BRAK
259Skowerski KarolKielceD113/2009BRAK
260Sławek RafałFlorentynówD169/2010BRAK
261Sobiech DawidLubliniecD115/2009BRAK
262Soboń EwaŁódźD188/2012BRAK
263Sochacki PiotrBiałystokD44/2008BRAK
264Starzycki AndrzejTychyD251/2016BRAK
265Stasio BogusławRokicinyD101/2008BRAK
266Strągowski DamianOrleD199/2012BRAK
267Szady PatrykChełmD282/2018BRAK
268Szarawara ArturSiemanowice ŚląskieD86/2008BRAK
269Sząszor JadwigaTczewD196/2012BRAK
270Szczepański KrzysztofTczewD122/2009BRAK
271Szewczyk TomaszWarszawaD78/2008BRAK
272Szuba ŁukaszKielceD13/2008BRAK
273Szubicki LeszekWałbrzychD89/2008BRAK
274Szymborski MariuszGdańskD197/2012BRAK
275Śliwa RobertLublinD286/2019BRAK
276Tabor GrzegorzTarnówD135/2009BRAK
277Tadzik MichałInowrocławD181/2011BRAK
278Toczydłowski Kamil---D65/2008BRAK
279Tomala AdrianLublinD35/2008BRAK
280Tomczak ŁukaszŁódźD38/2008BRAK
281Tomczyk MichałRadomD118/2009BRAK
282Tomczyk PiotrRadomD117/2009BRAK
283Tramp SławomirGołdapD58/2008BRAK
284Trybała KrzysztofGdańskD215/2013BRAK
285Tyranowski BartłomiejKrakówD95/2008BRAK
286Ulan Bogusław---D66/2008BRAK
287Wargala KrzysztofStalowa WolaD52/2008BRAK
288Wasiak KazimierzOpalenicaD105/2008BRAK
289Wąsacz WojciechTarnówD136/2009BRAK
290Wendicki TomaszGdyniaD129/2009BRAK
291Wesołowska KatarzynaKielceD112/2009BRAK
292Wierzbińska KingaRzeszówD173/2011BRAK
293Wiśniewski LeszekBydgoszczD51/2008BRAK
294Wiśniewski TomaszZamośćD265/2017BRAK
295Wodecki KrzysztofElblągD123/2009BRAK
296Wojciechowski RafaelGnieznoD63/2008BRAK
297Wójciak MarcinMielecD108/2009BRAK
298Wróblewski RafałKielceD224/2013BRAK
299Wrześniewski MaciejKielceD264/2017BRAK
300Wyrostek KrzysztofGołdapD62/2008BRAK
301Wyszyński JanuszSkarżysko KamiennaD54/2008BRAK
302Zabłocki PawełJanowiec PodlaskiD309/2021BRAK
303Zając DominikBielsko BiałaD237/2014BRAK
304Zalas DominikaSwarzędzD166/2010BRAK
305Zawodniak AdamOpoleD228/2014BRAK
306Zdrojewski MarcinKoszalinD96/2008BRAK
307Zmysłowski MarcinOlsztynD99/2008BRAK
308Żyłka ArielRarwinoD120/2009BRAK



Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System