Strona główna » Kalendarz PZBil - sezon 2009
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Kalendarz PZBil - sezon 2009
Styczeń
17.01 III Gala Sportu Bilardowego - Kielce
25.01 Barażowy mecz o awans do I Ligi - Kielce
30.01-1.02 WiK pol Tour w 8-bil - Katowice
Luty
2-3.02 Kurs Sędziowski - Kielce
8.02 I Polska Liga Bilardowa - I kolejka
12-14.02 Euro Tour - Francja
21.02 II Polska Liga Bilardowa - I kolejka
Marzec
7.03 II Polska Liga Bilardowa - II kolejka
8.03 I Polska Liga Bilardowa - II kolejka
14-15.03 WiK Pol Tour w 10-bil - Łódź
16-19.03 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet - Rokietnica
22-25.03 Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów - Tomaszów Mazowiecki
22.03 Junior Tour - Łodź
26-28.03 Euro Tour - Włochy
28-29.03 Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów - Kluby PZBil
28.03 Puchar Polski Kobiet w 9-bil - Rzeszów
Kwiecień
4.04 Puchar Polski Old-Boys w 8-bil - Łódź
4-5.04 Dynamic Best of East - Belgrad
4-5.04 Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów - Kluby PZBil
16-25.04 Mistrzostwa Europy w pool bilard - Austria
25.04 II Polska Liga Bilardowa - III kolejka
25.04 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kraków
29.4-3.05 Mistrzostwa Polski Juniorów - Kielce
29-30.04 Nobel Sport 3 Stawy - Katowice
Maj
9-10.05 Mistrzostwa Polski Old-Boys w 9-bil i 10-bil - Kielce
9.05 II Polska Liga Bilardowa - IV kolejka
10.05 I Polska Liga Bilardowa - III kolejka
10.05 Puchar Polski Kobiet w 8-bil - Sosnowiec
12.05 Walne Zgromadzenie PZBil
16-17.05 Dynamic Best of East - Polska
23.05 II Polska Liga Bilardowa - V kolejka
21-24.05 Euro Tour - Niemcy
24.05 Junior Tour - Łódź
26-31.05 Phillipines Open
30-31.05 WiK Pol Tour w 9-bil - Poznań / Środa Wielkopolska
31.05 Puchar Polski Kobiet w 8-bil - Poznań
Czerwiec
1-4.06 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet - Rokietnica
5.06 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kraków
5-6.06 Puchar Polskiego Związku Bilardowego
5-7.06 Memoriał Kretschmara - Puchar Europy Juniorów - Niemcy
5-7.06 Mistrzostwa Polski Biznesu
6-7.06 Nobel Sport 3 Stawy - Katowice
8-14.06 China Open
8-14.06 Mistrzostwa Świata Kobiet w 9-bil
12-13.06 Mistrzostwa Polski w Karambol - Lutcza
13.06 II Polska Liga Bilardowa - VI kolejka
14.06 I Polska Liga Bilardowa - IV kolejka
12-14.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski UKS - Dębica
16-21.06 Drużynowe Mistrzostwa Europy - Polska
21.06 Puchar Polski Old-Boys w 9-bil - Poznań
27-28.06 WiK Pol Tour w 8-bil - Białystok
30.06-6.07 Qatar Open
Lipiec
5.07 I Polska Liga Bilardowa - V kolejka
11-12.07 Dynamic Best of East
30.07-9.08 Mistrzostwa Europy Juniorów - Niemcy
Sierpień
8-9.08 Memoriał Damiana Nitschke - Zielona Góra
20-23.08 Euro Tour - Austria
29-30.08 WiK Pol Tour w 10-bil - Gdańsk
Wrzesień
1.09 Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego 2009/2010 - Kluby PZBil
1-6.09 Mistrzostwa Świata Par
2.09 Walne Zgromadzenie PZBil - Kielce
5.09 II Polska Liga Bilardowa - VII kolejka
6.09 I Polska Liga Bilardowa - VI kolejka
12-13.09 Nobel Sport 3 Stawy - Katowice
12.09 Puchar Polski Old-Boys w 10-bil - Warszawa
13.09 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kielce
13.09 Puchar Polski Kobiet w 9-bil - Bielsko Biała
17-20.09 Euro Tour - Holandia
20.09 Junior Tour - Łodź
26.09 Mistrzostwa Polski Juniorów w Karambol
26.09 II Polska Liga Bilardowa - VIII kolejka
26-27.09 Dynamic Best of East - Kijów
Październik
3-4.10 WiK Pol Tour w 14/1 - Dębica
4.10 Puchar Polski Kobiet w 10-bil - Dębica
3-4.10 Mistrzostwa Polski Old-Boys w 8-bil i 14/1 - Mikołów
10.10 II Polska Liga Bilardowa - IX kolejka
11.10 I Polska Liga Bilardowa - VII kolejka
15-17.10 Euro Tour
16-18.10 Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS
17.10 II Polska Liga Bilardowa - X kolejka
21-24.10 Szkolenie Instruktorów PZBil - Kielce
24-25.10 WiK Pol Tour w 14/1 - Rzeszów
19-25.10 US Open
31.10 I Polska Liga Bilardowa - VIII kolejka
Listopad
7.11 Grand Prix Osób Niepełnosprawnych - Kraków
7-8.11 WiK Pol Tour w 9-bil - Kielce
11-15.11 Japan Open
14-15.11 Memoriał Stanisława Legierskiego - Mikołów
15.11 Junior Tour - Łódź
18-20.11 Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych - Kielce
16-18.11 Szkolenie dla prowadzących sekcje szkolne UKS - Kielce
21-22.11 Dynamic Best of East - Pecs
21-22.11 Eliminacje Mistrzostw Polski - Kielce, Poznań, Warszawa
21-22.11 Old Guard - Wrocław
27-29.11 Mistrzostwa Polski Amatorów - Łódź
25-30.11 Mistrzostwa Świata w 10-bil - Filipiny
Grudzień
3-5.12 Euro Tour - Hiszpania
5-6.12 Eliminacje Mistrzostw Polski - Łódź, Mikołów, Gdańsk
12-13.12 Finał II Polskiej Ligi Bilardowej
10-11.12 Nobel Sport 3 Stawy - Katowice
13.12 I Polska Liga Bilardowa - IX kolejka
16-20.12 Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet>
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System